Про компанію Aurum

Історія

Завдяки унікальному підходу до вибору асортименту, а також команді професіоналів вже до 2010 року мережа налічувала понад 20 магазинів.

Ключовим моментом у розвитку Компанії став 2013 рік. Була переглянута довгострокова стратегія мережі і створений бренд «AURUM», який об'єднав в собі величезну досвід, накопичений за довгі роки і новітні тренди ювелірного бізнесу.


У 2014 році був відкритий перший магазин під брендом «AURUM» і вже у 2015 році всі магазини Компанії об'єдналися під одним брендом. Зараз мережа нараховує понад 40 магазинів по всій Україні та швидко розвивається, щоб бути ближче до улюблених клієнтів.

Основа філософії бренду – вишуканий асортимент, здатний задовольнити бажання кожного клієнта. Завдяки детальному підбору виробів з кращих колекцій заводів-виробників України, у мережі «AURUM» Ви знайдете індивідуальну прикрасу, яка здатна подарувати неповторні емоції від володіння нею.

Професійні консультанти, знавці ювелірної історії, допоможуть гостям підібрати прикраси, які відповідають їх характеру і темпераменту та підкреслять індивідуальний стиль.

Асортимент

Ми раді запропонувати Вашій увазі великий асортимент виробів з дорогоцінних металів класичного і сучасного дизайну, а також, ювелірні прикраси зі вставками з дорогоцінного, всіх видів напівдорогоцінного і штучного каміння.

Розкішні ювелірні вироби не залишать байдужою жодну представницю прекрасної статі. Ви без зусиль зможете підібрати для себе вишукані ювелірні прикраси. Різноманіття сережок, різних підвісок, кулонів і перснів вразить і приємно здивує шанувальниць ексклюзивних ювелірних прикрас. У моделях використовуються діаманти, рубіни, смарагди, сапфіри, гранати, олександрити, цитрини, топази та інші камені, які, безсумнівно покращать мінливий настрій прекрасних жінок.

Також, в мережі магазинів «AURUM» представлені аксесуари для чоловіків – персні, запонки, затиски та шпильки для краватки, виконані із золота і срібла з дорогоцінним камінням.

Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і комфортну атмосферу при виборі ювелірних виробів. Компанія «AURUM» постійно удосконалює і розширює модельний ряд!

Якість

Ювелірна компанія «AURUM» надає високоякісний сервіс і високий рівень обслуговування, що підтверджує Національний диплом "Золотий символ якості товарів і послуг", яку отримала мережа у 2016 році.

Якість наданих послуг підтверджено Національною відзнакою «Кращий керівник року», якою нагороджено директора мережі магазинів Ковальчук Алевтину Володимирівну за значний внесок у розвиток економіки України та високоефективне керівництво у 2016 році.

Кращі продавці-консультанти в особі Сирнікової Вікторії, Максименко Лідії, Бякової Олени нагороджені грамотами Президії Асамблеї ділових кіл за професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток компанії. Мережа ювелірних магазинів «AURUM» представлена в 15 містах України.

Ми завжди прислухаємось до своїх покупців і забезпечуємо такий рівень сервісу, який дозволить нашій компанії стати Вашим улюбленим ювелірним магазином. Ви можете бути впевнені в тому, що ювелірні вироби, придбані в наших магазинах, мають найвищу якість і будуть тішити Вас довгі роки.

Ювелірна компанія «AURUM» – кращі колекції від українських виробників!Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
shop@aurum.in.ua Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних