Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
[email protected] Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Брошки

Обрано:
Броші
Видалити всі
Фільтри 1
Сортувати

Відгуки

Популярні питання сторінки "Брошки "

Брошки несумісні з іншими великими прикрасами. Це самодостатній елемент. Якщо хочете надіти сережки або браслет, вони повинні бути непомітними і невеликими. Традиційно брошку носять на грудях зліва. Але сучасні правила не такі категоричні і допускають варіанти розміщення прикраси в нижній точці вирізу сукні, під коміром блузи, на манжеті або закритій зоні асиметричного топа. Брошку можна прикріпити до берету, шапки і палантину. Одяг повинен бути однотонним, адже в іншому випадку виріб загубиться на його тлі.

Ювелірні вироби бажано зберігати в закритій скриньці, оббитою м'якою тканиною, окремо від інших прикрас. Також можна використовувати індивідуальні шовкові або замшеві мішечки. Такий спосіб зберігання захистить вироби від подряпин, потертостей і окислення. Якщо у брошки є кисті, її краще прикріпити до тканини, щоб елементи залишалися прямими і не сплутувалися. Великі вироби зручно зберігати на багаторівневих підносах, які використовуються для викладки фруктів. Тримайте прикраси подалі від косметики і побутової хімії.

Багато хто зберігає брошки в скриньці, але є інший, більш практичний спосіб. У коробочці вони можуть переміщатися з іншими ювелірними виробами і подряпатися. Найкраще повісити брошки на зручну основу. Можна взяти картон, пластмасову плиту або дерев'яну рамку. Основу обшивають щільною тканиною: велюром, полотном або денімом. Підійдуть також бязь або вельвет. Матерію натягують і закріплюють на основі. Зробити це можна швейними шпильками, степлером або голкою з ниткою. На такий рамці зручно зберігати брошки, адже вони завжди будуть на увазі, окремо одна від одної.

Ціновий діапазон ювелірних брошок досить широкий. Невеликі вироби зі срібла, покриті емаллю, можна купити за 400–500 грн. Брошки, інкрустовані цирконами, стоять 800–900 гривень. За ціною в межах 1500–2500 грн можна знайти срібні прикраси з бурштином, нанокристалами і кольоровим емалевим покриттям. Брошки з білого золота з рубінами і діамантами продаються за 6-7 тисяч гривень. Великі вироби з річковим перлами, цирконом і позолотою стоять вище 10 тис. грн.

Брошки – ефектне доповнення сучасного образу

Прикрасу на довгій голці використовують з тих пір, як стали сколювати предмети одягу. Популярність брошка придбала в епоху середньовіччя серед аристократії. У Франції ці вироби служили таємними знаками, за допомогою яких передавалися послання від дам кавалерам. У сучасному суспільстві прикраси на застібках використовують менше, але вони залишилися атрибутом витонченого смаку. Придумані нові матеріали для обробки і цікаві технології покриттів. Незмінно популярні дорогоцінні метали з інкрустаціями з натуральних каменів. У магазині AURUM представлені в асортименті модні види вишуканих предметів розкоші.

Ювелірні брошки: стилі та їх особливості

Модні будинки активно використовують в останніх колекціях трохи забуті вироби, що повернуло їх на пік популярності. На показах можна побачити моделі в дусі рококо, готики і бароко. Для масового виробництва розробляються прикраси в таких стилях:

  1. Класичний – не виходить з моди та універсальний. Для нього характерні симетричне розташування елементів декору, а також правильні та чіткі лінії без пафосу й зайвої пишності. У моделях присутні античні орнаменти, геометричні та рослинні візерунки. Для інкрустації застосовують різні вставки, але перевага віддається діамантам, цирконію, а також перлам і рубінам.
  2. Романтичний – сентиментальний, в якому внутрішній зміст і значення переважають над матеріальними цінностями. У моделях присутні плавні лінії, ніжні тони, завдяки чому вони підходять для юних модниць. Брошки в цьому стилі часто дарують по певному випадку і цінуються, як нагадування про важливі події.
  3. Дизайнерський – кидається в очі та незвичайний. Це авторські роботи, і тому вони не схожі на стандартні вироби. В коштовностях можуть бути змішання стилів і нові підходи до оформлення з урахуванням модних трендів.
  4. Анімалістика – популярний і затребуваний серед дітей та молоді. Відрізняється присутністю в декорі фігурок тварин. Це дає можливість висловити свою індивідуальність. Чорна кішка або рожевий фламінго можуть розповісти про риси характеру господині.
  5. Fashion – модний і універсальний. Брошки-біжутерія можуть мати доступні ціни і при цьому виробляються з якісних благородних металів. Їх можна носити з будь-яким нарядом. Навіть строгий дрес-код не забороняє такі модні доповнення до повсякденних костюмів. У брошках в стилі fashion дизайнери враховують популярні тенденції та застосовують інноваційні техніки обробки.

Конструкція і тематика прикрас на застібках

Брошка складається з підстави, вставок, які кріплять до касту, і замка. Декоративна частина вільно звисає з шпильки або нерухомо фіксується на ній. Найчастіше роблять коштовності з англійськими замками, які гарантують, що застібок не розстібнеться самостійно.

Тематики брошок

Для кожного стилю притаманні певні форми. У каталозі магазина AURUM представлені брошки з підвісками і накладками таких видів:

  • кішечка;
  • метелик;
  • ведмежа;
  • перо;
  • птиці:
  • квіти;
  • серце.

Види металів для брошок

Проби золота у ювелірних брошках

Ювелірні вироби із золота і срібла довговічні, не деформуються і ефектно виглядають. Аурум і аргентум за фізичними властивостями – м'які і непридатні для обробки. Міцність і зміну структури їм надають домішки, кількість яких суворо регламентується. Залежно від процентного вмісту лігатури виділяють такі проби золота:

  • 585 – на частку домішок припадає 41,5%. Це співвідношення оптимальне для ювелірів. Сплави зручні для обробки, не деформуються і служать не одному поколінню власників. При цьому золото не тьмяніє і не покривається подряпинами. Догляд за такими виробами мінімальний.
  • 750 – вміст домішок обмежується 25%, а чистого золота збільшується до 75%. Цінність брошки зростає, але її міцність знижується. Краще вдягати такий виріб в урочистих випадках.

Проби срібла в ювелірних брошках

У ювелірному виробництві затребуване срібло таких проб:

  • 925 – в 1 кг сплаву знаходиться 925 г аргентуму і 75 г лігатури. Невелика кількість домішок надає довговічність виробу без зміни кольору і блиску дорогоцінного металу.
  • 875 – в 1 кг міститься 875 г срібла і 125 г лігатури. Зменшення питомої ваги аргентуму призводить до зниження ціни, але змінює й якісні характеристики, які залежать від вхідних в сплав елементів.

Колір дорогоцінних металів

Склад домішок впливає на забарвлення основи для брошки. Змінюючи добавки, виробники домагаються зміни природного жовтого кольору золота. У прикрасах воно буває таких відтінків:

  1. Червоний – поширений. Таку окрасу сплав отримує завдяки внесенню в нього міді. Чим її більше, тим насиченіший відтінок. Ніжний рожевий колір дають срібло і мідь в певних пропорціях.
  2. Білий – модний і благородний. Гармонійно виглядає з дорогоцінними вставками. «Сніжним» золото роблять домішки зі срібла, платини, паладію і цинку. Може бути в складі і нікель, на який у частини людей зустрічається алергія.
  3. Комбінований – ефектне поєднання металів декількох відтінків в одній брошці. Таку комбінацію підсилюють різнокольорові вставки.

Види обробки металів

Є варіанти, коли на срібну основу наносять покриття із золота. Отримують престижну прикрасу за доступною ціною. Позолота тримається довго, але з часом стоншується і вимагає відновлення.

Для створення дизайнерських моделей використовують різні способи зміни кольору і властивостей металів. У магазині AURUM можна купити ювелірні брошки, в яких застосовані такі техніки обробки золота і срібла:

  1. Чорніння – борозенки і гравіювання заповнюють спеціальним складом. У нього входять сульфіди свинцю, міді та срібла. Ювеліри користуються кількома техніками нанесення чорного покриття на метал, після чого він набуває нотки старовини. Сплав не пропускає воду і додатково захищає благородний матеріал.
  2. Родіювання – наносять тонкий захисний шар рідкого елементу. Він збільшує міцність і довговічність виробів.
  3. Алмазна грань – виконують малюнок на гладкій поверхні матеріалу за допомогою твердого різця. Декоративний узор змінює дизайн брошки і надає їй додатковий об’єм. Обробка виконується спеціальними інструментами з алмазним напиленням. В результаті виріб іскриться в променях світла.

Дизайн вставок в брошках

Ці прикраси вносять елемент жіночності й елегантності в образ. Сучасна мода демократична, дозволяє несподівані поєднання і навіть змішання стилів. З брошками можна експериментувати, змінюючи місця їх розташування. Багато моделей можна сміливо приколоти до капелюшка або пальто.

Прикраси з благородних металів самодостатні. Інкрустація каменями робить їх більш яскравими і привабливими. Є моделі з одним, кількома самоцвітами або з їх розсипом. Золото і срібло поєднуються з такими мінералами:

  1. Діамант – оброблені алмази. Вони після обробки набувають граней, які заломлюють промені світла. Цим пояснюється неповторний блиск, через який діаманти стали найдорожчими каменями. Їх не можна подряпати через високу твердість. При цьому вони легко розбиваються. Варто дбайливо ставитися до таких коштовностей.
  2. Рубін – насичений червоний і прозорий мінерал, який завжди привертає увагу. Брошка з такою вставкою – дорога прикраса, що підходить до будь-якого свята.
  3. Циркон – природний самоцвіт, блиск якого можна порівняти з алмазним. Доступна ціна робить цей мінерал популярним в ювелірній галузі. Часто застосовується в моделях, в яких треба виконати доріжку або розсип каменів.
  4. Перли – мінерал біогенного походження. Видобувають з раковин молюсків. Відрізняється унікальним перламутровим блиском. Білі перлинки надихають на створення незвичайних композицій з ними.
  5. Янтар – теплий самоцвіт, який відрізняється насиченим жовтим забарвленням з численними відтінками. Часто він стає улюбленим каменем завдяки позитивній енергетиці та природній красі.
  6. Популярні ювелірні брошки-біжутерія, в яких благородні метали поєднуються з яскравими вставками з емалі. Такі вироби подобаються дітям. Вони із задоволенням носять обереги в формі шпильок зі срібла, які декоровані веселими підвісками. Їх можна подарувати на хрестини або народження дитини.

AURUM – магазин прикрас для вимогливих покупців

Команда досвідчених професіоналів підбирає асортимент, який здатний задовольнити клієнтів з будь-якими запитами і смаками. Зручні фільтри, чіткі описи і якісні фото дозволяють купити брошки на сайті онлайн без відвідувань торговельних точок.

Менеджери відповідають на запитання і допомагають визначитися з вибором. Високий рівень сервісу, будь-які види оплати, можливість розстрочки і кредиту – переваги магазину. Доставка кур'єром або до відділення Нової Пошти. Товар доставлять безкоштовно при покупці на суму понад 1500 грн. Ціни виробників залежать від якості матеріалів, технології їх обробки і дизайну прикраси. Додайте до образу трохи жіночності та елегантності за допомогою нової брошки.

✅ Категорія товарів Брошки
✅ Кількість товарів у каталозі 36
✅ Середня ціна товарів 7 931 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 1 206 грн
✅ Найдорожчий товар 43 646 грн

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд