Ікони

Ікони - оригінальне і таємниче ювелірне творіння

У християнстві широко застосовуються ікони - зображення ликів святих, які є значущими церковних подій і біблійних історій. Це невід'ємні атрибути богослужінь, церковних таїнств, церемоній і молитов. Ікони для віруючих людей виступають свого роду святим символом і оберегом, тому їх можна побачити не тільки в храмах, а й у будинках. Багато людей носять зображення святих (маленьких розмірів) з собою в якості захисту від усього поганого і злого.

Виконуються ікони завжди красивими і багатими, їх декорують благородними матеріалами, дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Краса, вишуканість і багатство таких ювелірних творінь вражають. Для віруючих людей це один з найщиріших і душевних подарунків, який однозначно принесе радість і приємні емоції.

Головні моменти з історії

Свій початок історія іконописання бере з другого століття нашої ери, вже після Різдва Христового, коли християнство було поширене по світу і впевнено вкоренилася в європейських країнах. Відобразити неперевершено лик святого, головні біблійні сюжети, подвиги віруючих та інших християнських героїв стало популярно і затребуване. Для багатьох іконописців дана дія стало важливим актом духовності, свого роду таїнством віри, вони вкладали в роботу душу і любов.

Але не завжди іконописання процвітало, так як християнство часто піддавалося жорстоким переслідуванням і гонінням. Навіть серед християн були люди, які виступали проти написання ікон з різних причин. Талановиті іконописці і справжні віруючі зображували святих і різні біблійні сюжети завуальовано, щоб переслідувачі не змогли зрозуміти намальоване. Таким чином вдалося зберегти віру і зберегти численні ікони. До сих пір релігієзнавці не можуть розшифрувати зображувані деталі.

Сучасне іконописання в зображально характер відрізняється від творів минулих років. В наші дні купити ікону недорого доступно різним верствам населення. Вони виконуються різними видами і способами, але особливою популярністю користуються ювелірні вироби, зокрема срібні. Такі православні атрибути вражають своєю надзвичайною красою і особливою магією. Це справжні витвори мистецтва, які створюють певну аури тепла, любові і гармонії.

Головні різновиди ювелірних ікон

Численні ювелірні компанії окремими лінійками випускають православні ікони - приголомшливо красиві вироби. Вони бувають різні за тематикою (лики святих і біблійні історії), відрізняються за розмірами і дизайнерським оформленням. Крім цього, розрізняються ікони по призначенню, а точніше місця розміщення:

  • Настінні - вироби інтер'єрного призначення, які виконують не стільки естетичну, а захисну функцію. Це свого роду православний оберіг, який вішається на стіну, як правило, вгорі правого кута кімнати. Бувають різних розмірів, можуть прикрашатися золотом і сріблом, а також інкрустувати дорогоцінним камінням.
  • Настільні - ікони зі спеціальною підставкою, які можна не тільки вішати на стіну, а ставити на стіл або полицю. Бувають різних розмірів, але великі рідко. Виготовляються, як правило, з натурального благородного дерева, прикрашаються позолотою і сріблом, є моделі з дорогоцінними каменями.
  • Кишенькові - маленькі моделі, що виконуються в основному у вигляді мініатюрної книжечки, яка може поміститися в кишеню, сумочку або портмоне. Призначені для носіння з собою, виконуючи функцію оберега. Прикрас використовується по мінімуму, але можливо декорування сріблом або позолотою.
  • Автомобільні - призначені для використання в автомобілях, встановлюються, як правило, на передній панелі. Їх ще називають «автомобільний триптих». Вважається, що вони захищають водія і пасажирів від дорожньо-транспортної пригоди.

Сьогодні доступно купити ікону в Києві і інших містах України всіляких видів, призначень та ювелірних дизайнерських виконань. Є моделі дорогі і вишукані, а також простіше, але теж оригінально оформлені. Затребуване використання срібла і золота, дорогоцінних каменів, завдяки яким створюються вражаючі шедеври.

Вигідно і доступно купити ікони в Україні - компанія Aurum

У нашому інтернет-магазині Aurum ви зможете підібрати ікону на будь-який випадок - для дому та автомобіля, на подарунок, для хрестин, вінчання чи новосілля. У наявність представлені зображення відомих святих особистостей і популярних біблійних подій. Такі вироби стануть щирим подарунком православній людині. Це свого роду прояв турботи і любові, бажання благополуччя у всіх життєвих сферах.

Пропоновані вироби виглядають як елітні твори мистецтва. У нас кожен бажаючий може купити ікони онлайн, залишившись задоволеними отриманим товаром. При виникненні питань або складнощів, наші менеджери-консультанти нададуть професійну допомогу, швидко відреагувавши на ваше прохання. Фахівці допоможуть зробити вибір, порадять відповідні за ціною і вимогам варіанти.

 

У нашому інтернет-магазині є купити ікону в Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та інших містах нашої країни. При цьому не потрібно далеко їхати, кожна дія є зробити на сайті. У короткі часові терміни придбаний товар буде доставлений за вказаною адресою.

Розгорнути
Подобрать
Подобрать
-15%
1 069 грн
1 258 грн
-15%
456 грн
536 грн
-15%
904 грн
1 063 грн
-15%
2 519 грн
2 964 грн
-15%
1 401 грн
1 648 грн
-15%
2 478 грн
2 915 грн
-15%
1 649 грн
1 940 грн
-15%
1 649 грн
1 940 грн
-15%
1 119 грн
1 316 грн