Чоловічі каблучки

Печатки і персні користуються популярністю у сильної статі. Це красива прикраса, яке надає зовнішньому вигляду ще більший стиль, мужність і елегантність. Печатка для чоловіка створює вагомий статус у суспільстві і оточенні. Прикраса немов показує, що чоловік забезпечений, з вагою в суспільстві і за ним, як за горою. Печатка вважається більше чоловічою прикрасою, на відміну від персня. Персні носять як чоловіки, так і жінки. Це універсальне прикраса, яке, при правильному підборі, створить індивідуальний образ власнику прикраси.

Сьогодні детально поговоримо, що представляє собою печатка і перстень. Для чого потрібні, хто носить такі прикраси, які бувають аксесуари і з чим носити ювелірні вироби.

Статусні чоловічі печатки

Печатка - що це і для чого

Печатка - це чоловіче кільце. На передній частині кільця, як правило, розташовується спеціальна область, на яку наноситься гравіювання. Це напис, фамільний герб або значущий для власника малюнок. Печатки чоловічі також часто мають ініціали власника, що показує приналежність кільця до господаря. Чоловічі печатки є аксесуаром, який підкреслює статус чоловіка в суспільстві. У певному сенсі, є визначення становища в оточенні. При цьому, здавна вважається, що печатка не демонструє наявність багатства і грошей. Прикраса називається так тому, що утворена від слова «друк». Це пов'язано як-раз з тим, що кільце виступає в ролі іменної печатки того, хто його носить. Тому, той, хто любить носити на собі приховані смисли і демонструвати статусність, чоловічі печатки стануть відмінним варіантом для застосування в якості прикраси.

Історія появи печаток

Коріння виникнення печаток йдуть з Стародавньої Месопотамії і Стародавнього Єгипту. Звичайно, тоді аксесуари представляли простий вигляд і виготовлялися з чистого золота. У Месопотамії кільце печатка чоловіче було якимсь символом влади і високого соціального статусу в суспільстві. У стародавні часи носили печатки не тільки на пальцях, але і на шиї на мотузці або ланцюжку. Аксесуар виступав як в якості символу влади і високого соціального статусу, так і служив в практичних цілях. Наприклад, в якості реальної друку. Так як прикраса мало ініціали власника, то при відбитку і тиску печатки на спеціальний матеріал для друку, на останньому залишався слід. Таким чином в давнину підписували важливі документи, запевняючи їх печаткою. Для цих випадків застосовувався як мініатюрний аксесуар у вигляді традиційного кільця, так і масивний, надаючи власнику ще більшу важливість.

Особливості печаток

Печатка не має каменів. У ній міститься лише масивна верхня область, де розташовуються вигравірувані ініціали, фамільний герб, малюнок або інші значущі для його власника речі. Якщо на печатці в центральній частині знаходиться камінь, але це не печатка, а чоловічий перстень. У цьому питанні багато плутаються, тому будьте уважні при виборі.

Так як традиційний історичний вигляд печаток втратив актуальність, їх поступово почали прикрашати. На печатках стали з'являтися невеликі дорогоцінні камені. Однак, не на фронтальній основної частини, яка найбільше привертає увагу оточуючих, а на бічних частинах. Наприклад, герб або ініціали власника печатки можуть бути обрамлені декількома маленькими каменями. Головна особливість полягає в тому, що вони не повинні бути більше, ніж центральна частина печатки, інакше прикраса буде схоже на перстень, а це вже зовсім інший чоловічий аксесуар.

Матеріал для виготовлення печатки застосовують різний. Зазвичай прикраса роблять із золота. Так як аксесуар призначений для підкреслення статусу, то вважається, що чим буде більше «дорого-багато», тим краще. Тому для печатки золото є кращим варіантом для виготовлення. Однак, в деяких випадках застосовують і срібло, платину, або комбіновані матеріали. Тому сьогодні немає ніяких проблем купити чоловічі печатки з абсолютно різних матеріалів.

Як і з чим їх носити?

Купити печатку чоловічу сьогодні не проблема. Однак, багато хто замислюється над тим, як носити таке кільце. Якщо раніше були якісь правила носіння, коли необхідно надягати печатку на конкретний палець, то сьогодні таких правил немає. Ніхто не надає особливого значення місцю носіння печатки. Тому строгих правил сьогодні не існує. На якому пальці буде комфортно носити печатку, на тому і носите. Головне - це комфорт.

Якщо ж ви відносите себе до естетів і любите слідувати правилам моди, то в цьому випадку каблучка печатка чоловіча має носитися на лівій руці. Деякі носять на мізинці. Французи мають печатки на безіменному пальці. Якщо печатка є фамільною або з фамільним гербом, то аксесуар носять на лівій руці на безіменному пальці - так повинен носити печатку глава сімейства. Решта чоловіків в родині повинні носити фамільну печатку на правій руці. Зокрема, на мізинці або безіменному пальці.

Правила носіння сьогодні умовні. Традиції носіння вже не настільки важливі, тому, часто рекомендується носити печатку так, як буде зручно і комфортно в житті.

Теж саме стосується питання, з чим носити печатку? Певних і жорстких правил носіння одягу до печатки немає. Це може бути абсолютно різний одяг. Як спортивна, якщо займаєтеся в тренажерному залі, так і звичайна ділова або повсякденна. Звичайно, найбільш яскравий ефект від носіння печатки відбувається у випадках, коли на власника одягнений діловий костюм. Сорочка, краватка, піджак, брюки - цей стиль відмінно доповнить печатка. Статусність чоловіки збільшується прямо на очах.

Стильні чоловічі персні

Персні чоловічі стали набирати популярність в нашому житті. Перстень - це кільце з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням. В персні завжди повинен бути присутнім великий камінь, що є головною особливістю чоловічого прикраси. Сьогодні чоловічі персні не втратили актуальності. Вони були популярні як з моменту появи в стародавні часи, так і сьогодні. Найбільш популярними варіантами аксесуара є перстень з оніксом. Варіант є лідером серед розглянутого прикраси. Якщо власник вірить в астрологію, то фахівці з цій галузі говорять, що покупка чоловічого персня з оніксом, додасть рішучість і натхнення для досягнення нових вершин.

Історія появи персня

Перстень - це прикраса з великим каменем. Тому каменю приділяйте час при підборі каблучки. Якщо аксесуар підбирається вперше, то немає варто відразу купувати масивний перстень з величезним каменем. Краще почати з невеликих варіантів і, якщо сподобається, вже в наступний раз купити перстень побільше. Тому рекомендується підбирати перший перстень простий, який не буде містити велику кількість дорогоцінних елементів і вставок.

При виборі персня робіть упор на зручність. Прикраса має зручно сидіти на пальці. Для цього надіньте перстень на палець, на якому будете носити чоловічий аксесуар, і стисніть руку. Потім помахайте рукою. Якщо каблучка при стислому кулаці не викликає дискомфорту, не тисне на палець, а при махання не злітає, то можливо це відповідний розмір.

Також, часто в персні використовуються різні камені. Прикраси бувають з:

 • нефриту;
 • раухтопаз;
 • агата;
 • тигрового ока;
 • аметисту;
 • рубіна.

Якщо на руці вже присутні інші каблучки, або чоловік носить браслет, то слід підбирати перстень з такого ж матеріалу, щоб прикраси виглядали добре на пальцях і руці.

Як і з чим носити?

Строгих правил носіння персня не існує. Точніше, вони є і беруть початок з давніх традицій, але сьогодні на це ніхто не звертає увагу. Перстень носиться на безіменному пальці, на мізинці і на будь-якому іншому пальці. Також, прикраса носиться як на правій, так і на лівій руці. Часто рекомендується носити на лівій руці.

Що стосується одягу та додаткових аксесуарів, коли власник думає, з чим носити перстень, то його чекає полегшення. Перстень - це універсальне прикраса. Підходить практично до будь-якого одягу. Особливо, якщо вибір припав на перстень з глибоким чорним кольором. Чорний відмінно підходить під додаткові прикраси на руку з золота або платини. Поєднується з будь-яким зовнішнім виглядом. Звичайно, найбільш яскраве і стильно аксесуар проявляє себе при носінні ділового костюма, або модних повсякденних речей. Поєднується з одягом з натуральної шкіри у вигляді курток. Підходить під легкий стиль, коли чоловік носить повсякденні сорочки.

При постійному носінні ділового костюма, не варто робити вибір на користь персня з великим каменем. Такий варіант буде дивитися безглуздо. Краще подивитися прості варіанти.

Чим відрізняються печатки від перснів

Щоб не переплутати печатку від персня, слід чітко визначити відмінності між ними. Це допоможе точно зрозуміти, що перед чоловіком - печатка або перстень. Допоможе не помилитися у виборі і не дати себе обдурити хитрому продавцю ювелірного магазину, якщо такий попався при виборі чоловічих аксесуарів.

Насправді, відрізнити печатку від персня просто. Для цього наведемо зрозумілі відмінності.

Перед чоловіком печатка, якщо:

 • У центральній частині знаходиться напис, фамільний герб, ініціали;
 • У центральній частині немає каменів - можливо прикраса маленькими каменями тільки з боків;
 • Як правило, печатки роблять на замовлення, якщо треба викарбувати власні ініціали або написи;
 • Чи існують тільки чоловічі печатки, жіночих - немає.

Перед чоловіком перстень, якщо:

 • У центральній частині знаходиться великий камінь;
 • У рідкісних випадках обрамляється маленькими дорогоцінними каменями навколо основного великого каменю - але зустрічаються і такі випадки;
 • Персні діляться на чоловічі і жіночі.

Знаючи ці моменти, чоловіки купить бажане прикраса на руку, яке підійде для зовнішнього вигляду і статусу.

Де купити печатки і персні

Кільця печатки і персні сьогодні продаються в самих різних місцях. Основні - ювелірні магазини і інтернет-магазини. У ювелірних магазинах України часто зустрічаються високі ціни, але покупець буде впевнений, що придбав якісну каблучку зі справжніх каменів. Клієнт отримає гарантію, а деякі з ювелірних магазинів дозволяють повернути каблучки протягом деякого часу, якщо прикраса не сподобалося в процесі носіння або виникли дефекти.

Багато цікавих варіантів, де можна купити печатку і перстень, представлено в інтернет-магазинах. Часом там знаходяться варіанти, що не знайдеш в традиційних ювелірних торгових точках. У таких місцях краще всього купити печатку чоловічу недорого. Також, інтернет-магазини надають можливість доставки каблучок або комплекту перснів і печаток в будь-який зручний для клієнта час.

Унікальні печатки і персні купуються у індивідуальних торговців на тематичних ярмарках. При цьому, звертайте увагу на камені, які використовуються в кільцях. Щоб не виникло ситуації, коли продали перстень за високу ціну, так як там застосовується рідкісний коштовний камінь, а насправді виявилося, що це звичайний напівдорогоцінне камінчик, або елемент, який зовсім не несе ювелірної цінності.

Печатки краще купувати в ювелірних магазинах. Особливо, якщо бажаєте вигравіювати фамільний герб, напис, малюнок або власні ініціали. Персні дивіться в ювелірних магазинах, інтернет-магазинах, приватних торговців і ремісників - доступні тисячі варіантів.

Купуйте печатки, якщо хочете підвищити соціальний статус в суспільстві і підкреслити власну статусність. Купуйте перстень, якщо хочете виглядати стильно і модно. Ці два прикраси підкреслять індивідуальність, додадуть солідності і допоможуть сформувати образ справжнього чоловіка.

Розгорнути
Подобрать
Подобрать
Червоне золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
Жовте золото
Проба: 585
Золото з чорнінням
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Золото з чорнінням
Проба: 585
Проба: 925
Проба: 925