Столові прибори

-36%
Ложка дитяча Дівчинка. Артикул 77015б: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Ложка дитяча Дівчинка. Артикул 813078
Срібна десертна ложка. Артикул 7504-Ч: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Срібна десертна ложка. Артикул 457866
Срібна чайна ложка. Артикул 7519: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Срібна чайна ложка. Артикул 457918
Срібна чайна ложка . Артикул 7509: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Срібна чайна ложка . Артикул 457877
Срібна чайна ложка. Артикул 7516-Ч: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Срібна чайна ложка. Артикул 457917
Срібна чайна ложка. Артикул 7522-Ч: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Срібна чайна ложка. Артикул 457925
Срібна ложка чайна . Артикул 7519-Ч: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Срібна ложка чайна . Артикул 457920
Срібна чайна ложка . Артикул 7512: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Срібна чайна ложка . Артикул 457890
Срібна кавова ложка. Артикул 7511-Ч: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Срібна кавова ложка. Артикул 457889
Срібна ложка. Артикул 9049: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM
Срібна ложка. Артикул 416635

Столові прилади: розкіш у вашому домі

Колись дорогий посуд був привілеєм найвищої знаті. Він передавалася у спадок, використовувався для подарунку на весілля молодій сім'ї. Сьогодні його часто подають як сувенір, хоча це справжній вид посуду. Столові прилади з дорогоцінних металів – особливий тип ювелірних виробів, які додадуть розкоші кожному гулянню. Якщо любите гарний посуд і хочете, щоб у вашому будинку з'явилося щось незвичайне, його можна купити в магазині Aurum.

Переваги ювелірних столових приладів

Aurum пропонує посуд із срібла. Це чайні, кавові, десертні ложки, оздоблені візерунками. Купувати такі предмети вигідно, бо вони:

 1. Очищають. Столове срібло допомагає захиститися від інфекцій. Воно має антибактеріальні властивості та робить продукти безпечними. Використовуючи для їжі та води срібні столові прилади, можна очистити їх від мікробів. Це сприяє збільшенню терміну зберігання.
 2. Позитивно заряджають частинки рідини, допомагають тим, хто страждає від електромагнітних бур, покращують кровообіг.
 3. Підтримують та підвищують імунітет. Цей метал формує баланс у захисній системі. У багатьох медичних препаратах використовують екстракти срібла в якості поєднання для підвищення імунітету.
 4. Не містять шкідливих речовин. Ті, хто регулярно користується пластиковими наборами столових приладів, повинні знати, що цей матеріал є токсичним. Срібло не виділяє отруйних речовин та не окислюється. Воно може трохи потемніти, але цю проблему легко вирішити.
 5. Дуже міцні. Срібні набори столових приладів можна використати все життя. Вони не іржавіють і не псуються за кілька місяців. Предмети можна передати наступним поколінням.
 6. Легко миються та не вимагають стерилізації кип'яченою водою після використання.
 7. Економлять гроші. Вироби з інших матеріалів доведеться купити знову через якийсь час. У разі вибору срібла їх вистачить надовго.

Придбання столових приладів – відмінний спосіб отримати повну віддачу від витрачених грошей, а також економічно вигідно у довгостроковій перспективі. Навіть смак продуктів з ними стає кращим, а сервірування внесе нотку шику в процес куштування їжі.

Склад сплаву

Для виготовлення приладів використовують метал:

 • 875 проби, із вмістом лігатури 12,5%;
 • 925, де частка домішок становить 7,5%.

Проба показує, наскільки предмет складається із чистого металу, решта – це домішки, які називають лігатурою. Срібло саме собою – дуже м'який матеріал. А домішки надають йому гарного вигляду, який необхідний, щоб подати прилади до столу. А також роблять його досить міцним, щоб посуд залишався у робочому стані.

Найчастіше метал сплавляють із міддю. Вона робить срібло твердішим, довговічнішим. З ним набагато зручніше працювати та використовувати для створення виробів. Єдиним недоліком сплаву є те, що додана мідь сприяє більш швидкому потемнінню, при цьому метал згодом стає темно-коричневим або чорним, особливо у вологих умовах. Однак його легко чистити, і прилади все одно будуть у відмінному стані, не іржавіють та не зіпсуються при нормальному використанні.

Метод покриття

Для надання відтінку старовини ювелірні прилади можуть піддавати чорнінню. При цьому вироби покривають складом сульфідів у спробі змінити колір поверхні. Це процес, при якому вона піддається дії сірки, змішаної з іншою хімічною речовиною.

Чорніння стало популярним через старовинний королівський вигляд, який надає виробам. Також воно надає можливість експериментувати із дизайном предметів. При цьому відтінок зазвичай знаходиться у широкому спектрі між вугільним та сірим. Поверхня, вкрита чорнінням, вимагає м'якого догляду:

 1. Змішайте теплу воду та миючий засіб для посуду в мисці, помістіть у розчин предмет.
 2. Залишіть на 10-20 хвилин. Як тільки ложка стане чистою, вийміть її, обережно протріть або дайте висохнути на повітрі.

Використання агресивних методів очищення вимагатиме повторного чорніння. Важливо зберігати покриті таким способом прилади далеко від сонячного світла, коли вони не використовуються. Це пов'язано з тим, що прямі промені з часом погіршують колір срібла.

Прилади зі вставками

Деякі вироби додатково прикрашають ювелірним камінням. Це може бути циркон білого кольору. Він широко відомий в ювелірній майстерності, часто використовується замість алмазу. Це красивий напівдорогоцінний камінь, популярний для обробки предметів.

Блиск циркону зумовлений високим показником заломлення. Він недорогий та доступний, часто використовується багатьма майстрами. Каменю приписують такі корисні властивості:

 1. Він збільшує фізичну та розумову силу свого власника.
 2. Приносить достаток та процвітання сім'ї господаря.
 3. Забезпечує фізичну, емоційну та духовну рівновагу.
 4. Допомагає жінкам краще ладнати між собою.
 5. Приносить мир та чистоту в серці.
 6. Дає почуття впевненості та сили власнику.

Вважається, що цей камінь має магічні здібності, вони допомагають стерти негатив з розуму людини, яка його носить. Також в інтернеті кажуть, що він корисний для вагітних жінок та дає їм сили народжувати. Циркон робить власника допитливим та підвищує його інтерес до науки.

Характеристика дизайну

У каталозі представлені ложки класичного стилю. Сила, корисність та краса – основоположні принципи такого дизайну. Виготовлений посуд повинен слідувати логіці та порядку з досконалою симетрією та пропорціями. Всі елементи конструкції відповідають математично ідеальним співвідношенням.

Класицизм ― це про гармонію та стриманість, дотримання визнаних стандартів форми та майстерності. Застосовувати його вперше почали давні греки.

Купити столові прилади класичного стилю – придбати вироби, які не виходять із моди. Вони можуть десятиліттями пролежати у вас вдома, але будуть актуальні. До переваг такого дизайну відносять:

 1. Це прості, але вічні речі, які не втрачають цінності.
 2. Добре виглядають на великому банкеті або звичайному чаюванні.
 3. Підходять для повсякденного використання.
 4. Вартість класичних виробів може бути вищою, але їх ціна менша, ніж причудливих.

Такими приладами можуть користуватися мати, бабуся чи молода дівчина. Легкий відтінок старовини не позбавляє відчуття, що вони відповідають сучасності. Класичні предмети не суперечать мінливому стилю. А вам не потрібно збанкрутувати, щоб їх отримати.

Як доглядати ювелірне начиння

Срібні столові прилади можна класти в посудомийну машину, тільки засіб не повинен містити кислоту, щоб колір не змінився. Однак багато хто воліє чистити вручну і забезпечити м'який догляд. Як це зробити:

 1. Покладіть ложки в алюмінієву ємність. Якщо такої немає, візьміть пластикову та вистеліть зсередини фольгою.
 2. Насипте трохи харчової соди, щоб трохи припорошити предмети.
 3. Залийте окропом, вода має покрити їх.
 4. Залиште на 5 хвилин або довше, якщо цього часу не вистачило, щоб відновити колір. Можливо, відчується неприємний запах.
 5. Розстеліть м'яку натуральну тканину, за допомогою щипців вийміть прилади, розкладіть в 1 шар. Дочекайтеся, поки висохнуть.
 6. Шматком бавовняної тканини потріть ложки, злегка натискаючи. Для полірування заглибок скористайтеся ватною паличкою.

Якщо срібло давно не чистили, процедуру доведеться повторити кілька разів, щоб змусити прилади сяяти як нові. У майбутньому намагайтеся робити це частіше, щоб витрачати менше часу на догляд. Не застосовуйте кислотовмісні та абразивні засоби, щоб не подряпати поверхню.

Купуйте ювелірні столові прилади

Інтернет-магазин Aurum пропонує стати частиною привілейованої спільноти власників посуду з дорогоцінних металів. В асортименті вироби для жінок, дітей та чоловіків, які можна подарувати на 14 лютого, 8 Березня, випускний день народження, Новий рік, повноліття..

Для зручності клієнтів компанія пропонує доставку та самовивіз із магазинів. Різноманітність варіантів оплати робить покупку ще привабливішою.

Епоха званих та офіційних вечерь вдома може бути вже не такою популярною, як раніше. Проте гарне сервірування має великий попит. Відчуйте себе аристократами, купіть срібні столові прилади в Aurum.

✅ Категорія товарів Столові прибори
✅ Кількість товарів у каталозі 10
✅ Середня ціна товарів 2 435 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 1 277 грн
✅ Найдорожчий товар 5 080 грн

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд