Подобрать
Подобрать

Запонки на сорочку

Червоне золото
Проба: 585
Біле срібло
Проба: 925
Біле срібло
Проба: 925

Запонки стали традиційним предметом прикраси для чоловічого ділового костюма. Завдяки такому елементу чоловічого одягу, представник сильної половини людства постає перед суспільством елегантним і витонченим, формуючи образ статусного чоловіка. При цьому, вибирати запонки - це вміння. При неправильному виборі, елементи одягу легко зіпсують навіть самий розкішний костюм. Тому перед тим, як купити запонки, слід знати, які бувають види запонок, як вибирати чоловічий аксесуар, а також для всіх чи випадків підійде запонка на сорочку. Про це і поговоримо.

Як вибрати статусні чоловічі запонки?

Запонки чоловічі призначені для створення акуратного образу і стилю сорочки. Підходять для певного типу сорочок з широкими манжетами. Якщо сорочка має невеликий манжет, то застосування запонок не призначене для даного типу одягу. Чоловік елемент стилю буде виглядати на такій сорочці безглуздо. Таким чином, застосовувати запонки на сорочку треба тільки для широких манжетов, призначених для використання запонок.

Види манжет для запонок

У Києві купити запонки на сорочки не становить проблем - доступні мільйони варіантів. При цьому, запонки вибирають по типу манжета, які бувають 3-х видів:

  • Італійська;
  • Французька;
  • Віденська.

Італійська манжета відноситься до спортивного стилю, але зустрічається застосування і в строгих ділових костюмах. Така манжета не призначена для використання запонок, так як має ушиту гудзик, яка застібає сорочку.

Французька манжета або подвійна манжета проводиться виключно під запонки. Сорочка з такою манжетою проведена з двошаровою тканини, яка передбачає застосування чоловічих елементів гардероба у вигляді запонок. Для французької манжети запонка - обов'язковий атрибут. Для манжети підійде різноманітні види запонок.

Віденська манжета поєднує італійську та французьку манжети. У такій сорочці застосовується гудзик і виготовлено місце під чоловічі запонки. Сорочки з такими манжетами часто носяться під фрак, а й для традиційних ділових костюмів з класичними штанами і піджаком підійдуть на ура. Віденська манжета використовується як з одними гудзиками, так і з одними запонками - це залежить від власника сорочки і зручності носіння. В тому числі, манжета передбачає комбінований варіант з одночасним використанням гудзики і запонок. Для такої манжети підійдуть класичні варіанти запонок.

Різноманітність форм запонок

Перед тим, як купити запонки в Україні, слід знати, що чоловічі елементи для манжети поділяються на:

  • Симетричні;
  • Несиметричні запонки.

Симетричні запонки застосовуються часто чоловіками, які вважають за краще класичний варіант одягу. Для тих, хто хоче, щоб чоловічий аксесуар для сорочки виглядав гармонійно в загальному образі.

Несиметричні запонки, як правило, на лицьовій частині мають зображення, малюнок або логотип, а зі зворотного боку застосуються традиційна застібка для кріплення до сорочки.

Правила вибору або канони

При виборі чоловічих запонок приділяйте увагу будь-яких додатків і елементів, які застосовуються в чоловічому одязі. Зокрема, запонки підбираються під годинник, обручки, персні, печатки або браслети. Якщо годинник у чоловіка з срібним відтінком, то запонки вибирають під срібло. Якщо годинник золоті, то і запонки повинні бути під золотий відтінок.

Друге правило вибору запонок - облік костюма, сорочки і краватки. Запонки вибирають під колір сорочки і краватки. Чоловіча прикраса для сорочки має поєднується по тону з тканиною. При виборі враховуйте і стиль ременя, металеві елементи на взуття, піджаку, сумці і навіть шпильки для краватки.

Дотримання цих правил допоможе вибрати ідеальну запонку для чоловіка. Тим більше, доглядати за запонками просто. Прикраса зроблена з металу, тому при забрудненні досить протерти елемент вологою ганчірочкою, а після витерти залишки води сухий.

Кращий подарунок для хлопця або чоловіка

Якщо хочете купити запонки в подарунок коханому чоловікові, то краще рішення - купити класичний варіант запонок. Це безпрограшний варіант, так як класика вічна. При покупці оригінальних і незвичайних запонок, велика ймовірність не вгадати з формою, малюнком та іншими моментами. Тому вивчіть варіанти запонок з фото в інтернеті, щоб подивитися, як виглядають класичні моделі запонок і не помилитися з вибором. Також, не забудьте врахувати загальний стиль хлопця або чоловіка - який одяг носить представник сильної половини людства і які елементи використовує в гардеробі при створенні ділового стилю одягу.

Порадуйте чоловіка! Купуйте чоловічі запонки в магазині Аурум з широким вибором товарів за вигідними цінами і доставкою додому!

Розгорнути