Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
[email protected] Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Золоті браслети

Обрано:
Золото
Видалити всі
Фільтри 1
Сортувати

Відгуки

Популярні питання сторінки "Золоті браслети "

Ланцюжок – найпопулярніший варіант золотого браслета. Нерідко зустрічаються моделі з декоративними вставками, камінням, підвісками і оригінальними замочками. Технології в'язки відрізняються, що розширює асортимент. Також є червоні нитки й каучукові стрічки із золотими елементами, популярні серед молоді. Браслети на ногу, або анклети, носять із неформальним літнім одягом. Ексклюзивні моделі відрізняються великими розмірами і вагою, фігурним фантазійним плетінням і дорогоцінними вставками.

Перш за все потрібно визначитися зі стилем. Прикраса на кожен день має бути лаконічною, зручною в носінні, з надійним замком. Браслет для особливого заходу – масивний, розкішний, зі складним дизайном та інкрустацією. Важливо вгадати з розміром. Оптимальний варіант – коли між прикрасою і рукою залишається зазор 1-1,5 см. У такому випадку браслет не буде тиснути і бовтатися. Жінкам з пишними формами підійдуть великі вироби, струнким – тонкі ланцюжки. Чоловіки часто вважають за краще браслети з великими ланками.

Найбільш популярні та поширені технології в'язки – якірна, панцирна і бісмарк. У кожній групі є кілька різновидів. Наприклад, в якірному плетінні бельцер використовуються круглі ланки, а в венеціанському – широкі і тонкі. До панцирної групи належать ромб, Нонна і фігаро. Відшліфовані ланки знаходяться в одній площині. Бісмарк – складна в'язка, що складається з безлічі різноспрямованих кілець. Також застосовують сучасні фантазійні види плетіння: лав, кордова, снейк, гурмета.

Нитки із золотими вставками коштують близько 1300–2000 грн. Ланцюжки простого плетіння з агатами, цирконами, перлами можна купити за 2–4 тисячі гривень. Наявність дорогоцінних вставок, збільшення ваги і складність дизайну призводять до зростання цін. Нарядні та розкішні моделі браслетів коштують від 5 до 10 тисяч гривень. У цій ціновій категорії – вироби з каучуку із золотими вставками, а також прикраси з комбінованого металу. Моделі вартістю понад 10000 грн декоровані діамантами, емаллю, підвісками. Застосовуються фантазійні види плетіння та авторський дизайн.

Золоті браслети – прикраси, що не виходять з моди

За популярністю прикраси на руку нітрохи не поступаються сережкам. При цьому підходять не тільки для жінок, але й для чоловіків, а також підростаючих модниць. Великий асортимент золотих браслетів представлений в каталозі AURUM. Кожен покупець, налаштувавши докладні фільтри, зможе знайти прикрасу, що повністю відповідає запитам.

Які нюанси врахувати в процесі вибору

В інтернет-магазині AURUM доступні різнопланові моделі браслетів із золота. Варто заздалегідь визначитися з побажаннями до виробу, щоб полегшити процес покупки.

Кому планується придбання

Можна вибрати жіночі, чоловічі та дитячі прикраси. Також є універсальні варіанти виробів, які підходять для представників обох статей. Для дітей представлені стримані браслети з червоної нитки з золотими вставками.

Визначаємося з кольором металу

Наступний нюанс, що часто змушує покупців ламати голову в роздумах. Це й не дивно, адже ювеліри AURUM створили стільки розкішних моделей із золота різних кольорів: білого, жовтого, червоного. Як же тут не заплутатися! Для тих, хто ніяк не може визначитися, порятунком стануть прикраси з дорогоцінного металу комбінованого кольору.

Доступна 585 і 750 проба золота. Цифри вказують на відсоток елемента, що міститься в сплаві. Адже золото – м'який метал, використовувати його в чистому вигляді нераціонально. Щоб підвищити міцність, зносостійкість і надати прикрасам потрібного кольору, застосовуються лігатури – сплави з декількох елементів. Найпоширенішими вважаються срібло і мідь. У першому випадку підвищується гнучкість і температура плавлення золота, вироби набувають жовтого кольору. Мідь, крім забезпечення міцності, додає металу червонуватого відтінку. Для отримання білого золота використовують паладій, цинк і нікель.

Вибираємо способи плетіння

Плануючи придбати золоті браслети, варто ознайомитися з доступними варіантами в'язки:

  1. Бісмарк – поширене і складне плетіння. Спиралеподібні ланки вкручуються одна в одну з подальшим паянням.
  2. Візантійське (по-іншому називається «лисячий хвіст»). Колечка спрямовані в різні боки.
  3. Джгут – практичний тип плетіння, дозволяє створювати солідні моделі виробів.
  4. Лав – романтична в'язка з ланками у вигляді сердечок.
  5. Мона Ліза – подвійне плетіння, при якому у великі колечка улютовуються дрібні. Такий спосіб забезпечує прикрасі красу і міцність.
  6. Ребекка – фантазійний варіант, колечка послідовно з'єднуються між собою, шліфуються з кожного боку.
  7. Панцир – оригінальний різновид в'язки. Ланки розташовуються в одній площині, за рахунок чого браслет виглядає як єдине ціле.

Це далеко не повний перелік можливих варіантів. Також запропоновані такі типи в'язки: десятка, жорстка, колосок, орхідея, попкорн, ролекс, снейк, черепашка, еспанзер, якір.

Враховуємо особливості стилю

Хочете купити золоті браслети, які ідеально підходять до образу? Тоді ознайомтеся з доступними стилями прикрас:

  1. Fashion. Розкіш, яку можна надіти на важливий захід.
  2. Авангард. Оригінальні масивні вироби, їх просто неможливо не помітити на руці.
  3. Геометрія. Для любителів строгих форм і ліній.
  4. Дизайнерський. Вишукані рішення для особливих випадків.
  5. Класика. Ніжні прикраси з камінням або без вставок.
  6. Універсальний. Просто, але зі смаком. Вдале рішення на кожен день.
  7. Романтичний. Такий браслет можна вдягти на побачення з коханою людиною.

Модні або класичні – знайдуться позиції на будь-який смак. Можна підібрати заключний елемент образу до дня народження, 8 Березня, випускного, ювілею, весілля та інших важливих подій життя.

Вивчаємо характеристики покриття

За цим параметром представлені наступні варіації:

  1. Алмазна грань – обробка благородного металу спеціальними різцями, за допомогою яких створюються причудливі візерунки.
  2. Родіювання – нанесення тонкого шару однойменного елемента. Підвищує стійкість до корозії і високих температур, забезпечує виробам яскравого блиску.
  3. Чорніння – це технологія створення рельєфних візерунків.
  4. Емаль – спосіб, що нагадує позолоту. Тільки поверхня металу в цьому випадку вкривається легкоплавким склом.

Наявність інкрустації виробів

В каталозі AURUM можна підібрати золоті браслети з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння: діамантом, перлами, агатом, оніксом, перламутром, цирконом, емаллю і нанокристалом. Є вироби без вставок. Ціна браслета з золота багато в чому залежить від інкрустації, а також від складності роботи ювеліра.

Чим цікава купівля прикрас від AURUM

Компанія пропонує вироби з дорогоцінних металів класичного і оригінального дизайну. Можна зробити покупку у фірмовому магазині або оформити замовлення на сайті з доставкою по Україні. На прикраси діє гарантія. А регулярні акції дозволяють купувати коштовності за доступною ціною.

Окремо порадує багатий асортимент товарів, що варіюється від класичних до ексклюзивних прикрас. Шукайте кращі колекції від українських виробників на сайті AURUM, щоб завжди виглядати чарівно!

✅ Категорія товарів Золоті браслети
✅ Кількість товарів у каталозі 827
✅ Середня ціна товарів 18 482 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 1 547 грн
✅ Найдорожчий товар 433 593 грн

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд