Натільний хрестик — одна з перших коштовностей у християнина. Підвіску одягають у церкві під час хрещення, і вона залишається з людиною на все життя. Але сучасні тенденції моди такі, що жіночий хрестик золотий давно перестав бути чимось сакральним, що ховається від сторонніх очей. Тепер його можна носити поверх одягу як самостійну прикрасу. Завдяки витонченій формі символ відкриває перед ювелірами та дизайнерами поле для творчої фантазії. В результаті народжуються вишукані, оригінальні вироби, несхожі один на одного.
Золото — зручний матеріал для створення ювелірних творів. З ним люблять працювати майстри завдяки хорошій ковкості та тягучості. Можна створити виріб будь-якої форми, але при цьому прикраса не повинна з часом втратити контури. Для цього готують сплав золота та срібла у різному відсотковому співвідношенні. Популярно 58,5% першого та 30–32% другого, характерне для 585 проби. Кінцевий матеріал набуває додаткової твердості, зберігаючи пластичність. Для зміни кольору використовують:
Який колір вибрати — залежить від особистих уподобань. Перший хрестик малюка може бути будь-якого відтінку, який подобається дорослим. Жінкам бажано підбирати прикраси, виходячи з колірної гами коштовностей, які вона має. Можете вибрати комбіновані вироби. На червону чи жовту основу додається білий акцент — виходить яскраво, незвично.
Дівчина, підбираючи церковний символ, часто хоче не просто оберіг, а гарну прикрасу. Знаючи про це, майстри намагаються інкрустувати свої твори камінням. Найчастіше використовують такі самоцвіти:
Існують моделі без самоцвітів. На них наносять лик Ісуса Христа. На звороті гравіюється напис «Врятуй і Збережи». Такі жіночі хрестики із золота прийнято ховати під одяг. Бувають мінімалістичні вироби, де вся увага приділяється формі та матеріалу.
Для інкрустації ювелірних творів часто використовують кругле огранювання. Після такої обробки вставка виходить симетричної форми, добре пропускає світло, та її легко полірувати. Еталонною вважається кругла діамантова — коли у каменю 57 граней. Тоді світлові промені ідеально поширюються у ньому, передаючи всю його красу.
На перший погляд, вони дуже схожі. Але, якщо придивитися, можна побачити дрібні деталі, що їх розрізняють. Перше, що помітно, — форма. У католиків просто дві лінії, які перехрещені між собою та утворюють 4 кінці. Такі моделі виготовляють максимально лаконічними. Православні золоті хрестики жіночі більш хитромудрі. Вони мають 3-4 поперечини, хоча часто ювеліри спрощують, створюючи з двох. Кінці можуть бути у вигляді трилисників або краплеподібної форми.
Наступна відмінність — у розп'ятті. У католиків Ісус стискає руки в кулаки, ноги перехрещені, а саме тіло провисає, голова схилена. Православні зображують Христа з розгорнутими догори долонями, рівними ногами та просвітленим обличчям, що дивиться вперед. Над обличчям іноді наносять напис Ісус Назарянин, Цар Юдейський, скорочено ІНЦІ чи INRI латинською, а на звороті — «Врятуй і Збережи».
Вимоги до зовнішнього вигляду стосуються лише церковних моделей. Але навіть у цьому випадку є свобода у виборі кольору, форми, візерунка. Можна підібрати будь-який декоративний золотий жіночий хрестик. Головне — враховувати, куди і як часто плануєте вдягати:
Для дитини чи юної дівчини краще купувати маленькі, витончені, з мінімумом декору. На першому місці — безпека, а не дизайн. Гострі кути не повинні травмувати ніжну шкіру.
Якщо підбирається жіночий золотий хрестик під ланцюжок, потрібно відштовхуватися від його моделі. Вони повинні гармонійно виглядати разом. Полегшує завдання вибір виробу з комбінованого металу.
Хрестик золотий жіночий зручно купувати в інтернет-магазині AURUM. Тут є широкий асортимент товарів. Позицію, що сподобалася, легко купити в один клік, здійснивши оплату карткою онлайн. Замовлення чекатиме у магазині мережі у вашому місті для самовивезення або доставлене кур'єром, поштовою службою. Можливо оплачувати готівкою при отриманні. Якщо виникають труднощі з вибором, погано видно виріб на фото, консультанти допоможуть, дадуть відповіді на питання, що цікавлять.
У каталозі ювелірної компанії золоті жіночі хрестики часто зустрічаються зі знижками. Якщо вартість прикраси велика, можна оформити кредит або купівлю на виплат. Для цього достатньо паспорта, коду та чинного номера телефона. Процес займає мінімум часу. Попередньо дізнатися про розмір щомісячного платежу можна на сайті у картці товару або безпосередньо при оформленні замовлення. Купівлю на виплат можна оплачувати онлайн, через термінал або банк. Також передбачено дострокове погашення без комісії.
Категорія товарів | Хрестики, ладанки |
---|---|
Кількість товарів у каталозі | 607 |
Середня ціна товарів | 9 182 грн |
Ціна найдешевшого товару | 1 160 грн |
Найдорожчий товар | 228 736 грн |