Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
[email protected] Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Золоті ланцюжки

Обрано:
Золото
Видалити всі
Фільтри 1
Сортувати

Відгуки

Золотий ланцюжок - це традиційна прикраса для кожної жінки. Золото є основним матеріалом при виробництві біжутерії, тому в ювелірних магазинах представлений широкий вибір аксесуарів із золота. Однак, золоті ланцюжки носять не тільки жінки, а й чоловіки. Особливо великі і масивні з просторими ланками в ланцюзі. Тому купити хороший золотий ланцюжок хочуть як чоловіки, так і жінки. Сьогодні розберемося, як купити золотий ланцюжок в Україні, щоб прикраса прослужило довгий час без заміни. Розглянемо різновиди плетіння ланцюжків. На що впливає товщина і як правильно підбирати ланцюг по довжині. Яка повинна бути проба у золота і як купити золотий ланцюжок ідеальної ваги.

Поради щодо вибору золотих ланцюжків

Золотий ланцюжок - універсальний елемент в біжутерії. Ювелірний виріб підходить майже під будь-який образ. Та стане ідеальним варіантом для прикраси в діловому вбранні. Прикрасить вечірню сукню, якщо дівчина зібралася в кафе, ресторан або на світський захід. Буде до речі для повсякденного одягу, надаючи образу елегантність і жіночність. Все це можна зробити тільки за однієї умови, що ланцюжок підібрана правильно. Від цього залежить кінцевий успіх у створенні красивого зовнішнього вигляду.

При виборі золотого ланцюжка слід звернути увагу на:

 • Різновид плетіння ланцюга;
 • Товщину;
 • Пробу;
 • Довжину;
 • Вагу;
 • Замок.

Це ключові показники, які треба враховувати при підборі ланцюжка на шию. Щоб зрозуміти, що саме слід знати при виборі, розглянемо кожен момент.

Різновиди плетіння

Плетіння є не настільки важливим фактором при виборі золотого ланцюжка, але при цьому варто звертати увагу і на цей нюанс. Від типу плетіння залежить зовнішній образ дівчини або чоловіка, який носить ланцюжок. Також, різновид плетіння впливає на комфорт в експлуатації ланцюжка. Якщо вибрати складне плетіння, з незвичайними завивками, то під час використання прикраси, ланцюжок буде постійно перекручуватися на шиї. Це створить дискомфорт як для власника золотого ланцюжка, так і для шкіри, яка дасть сигнал у вигляді подразнень або алергії. Крім того, неправильно підібране плетіння стане причиною, по якій ланцюжок почне чіплятися за сукню, сорочку або інший одяг, що призведе або до поломки ювелірного виробу, або до псування одягу.

Підбирати плетіння варто виходячи з образу і стилю. Плетіння вибирається під конкретну одяг, де прикраса не завадить загальному образу, а вигідно доповнить його. Наприклад, якщо до вечірньої сукні планується повісити на ланцюжок кулон, то краще зробити вибір на користь плетіння колоском, або взяти ланцюжок з плетінням по перської техніці. Тому розглянемо різновиди плетінь.

Виділяють 15 видів плетінь золотих ланцюжків:

 • Колос;
 • Панцирне;
 • Бісмарк якірний;
 • Око Пантери;
 • Нонна;
 • Перлина;
 • Шнурок;
 • Потрійний Шопард;
 • Якірний бриль;
 • Лав;
 • Фігаро;
 • Якірне звичайне;
 • Сінгапур;
 • Снейк;
 • Равлик.

Наведемо основні види плетінь, які часто застосовуються в золотих ланцюжках і користуються популярністю у чоловіків і жінок. Популярним видом плетіння є якірне. Вид плетіння включає круглі і овальні елементи, які з'єднуються між собою під кутом в 90 градусів. Якірне плетіння відмінно доповнює образ з носінням кулона або підвіски.

Принцип плетіння Бісмарк підходить як представникам сильної половини людства, так і жіночої статі. Плетіння бісмарк буде до речі для класичного стилю одягу і образу.

Нонна відрізняється надійністю і міцністю. При виборі плетіння типу «Нонна», на ювелірні вироби не рекомендується вішати кулони або підвіски - такі декоративні елементи будуть не до речі.

Панцирне плетіння, при близькому розгляді, нагадує гусеницю в бойовому танку. Плетіння відрізняється високою міцністю завдяки панцирної техніки. Підходить для використання з масивними кулонами і підвісками. Золоті ланцюжки з панцирних плетінням підійдуть для щоденного носіння. Перевагою є те, що ланки не плутати на шиї і не перекручуються між собою.

Принцип плетіння снейк зовні нагадує взуттєвої шнурок. Золотий ланцюжок снейк стане відмінним варіантом для використання підвіски. Плетіння витримує масивні кулони, тому сміливо вішайте ювелірні елементи на ланцюжок.

Визначте, в якому стилі та способі буде носитися обрана золотий ланцюжок. Відштовхуючись від цього, вдасться вибрати найбільш підходящий ланцюг з потрібним типом плетіння.

Товщина ланцюжка

Товщина ланцюжка умовно розділяється на тонку, середню і масивну. Тонкі ланцюжки підходять для легких декоративних цілей. Додають жіночність і елегантність дівчині під час носіння. Плюс тонкого ланцюжка в тому, що ювелірний виріб мало важить і не тисне на шию. Недолік полягає в тому, що тонкі ювелірні прикраси часто легко ламаються і деформуються. В цьому випадку, якщо і підбирати ланцюжок малої товщини, то слід вибирати міцне ювелірне виріб з надійним плетінням. Тоді шанс, що ланцюжок розірветься під час носіння, зменшується.

Золоті ланцюжки середньої товщини також підійдуть під різні образи. Однак, тут слід підбирати ювелірну прикрасу більш ретельно, ніж при виборі тонкого ланцюжка. Якщо тонкий ланцюг підійде до більшості образів, то ланцюг середньої товщини не завжди будуть найкращим рішенням для кожного наряду. Це є недоліком даного виду ювелірних прикрас. Якщо говорити про переваги, то істотним плюсом ланцюгів середньої товщини є міцність. Такі вироби рідше ламаються і розриваються, так як кріплення більш щільне.

Масивні товсті ланцюги підходять здебільшого тільки чоловікам. Товсті ювелірні прикраси дивляться ляписто на жіночій шиї, тому масивні ланцюги вважає за краще носити більше чоловіча стать, ніж жіноча. Недоліком таких ланцюгів для жінок є масивність, а перевагою - товсті масивні ланцюги рідко розриваються за рахунок високої міцності.

Також дамо кілька порад для вибору ідеальної золотого ланцюжка. Якщо збираєтеся носити маленький хрестик, то слід брати тонкий ювелірний виріб. Якщо ж хрестик масивний, то підійде прикраса середньої товщини. Для носіння кулона підбирайте більш міцний ланцюжок, щоб ювелірний елемент не тягнув вниз весь ланцюг, а знаходився в середній частині. Якщо носити кулони або хрестики не планується, то універсальним варіантом вважається тонка золотий ланцюг. Ювелірний виріб відмінно поєднується з практично будь-яким стилем. Підійде для вечірньої сукні і ділового виду. Для повсякденного стилю або виходу в світ. У будь-якому випадку, при підборі товщини золотого ланцюжка, звертайте увагу на образ, з яким планується носити ювелірну прикрасу. Це дозволить купити такий ланцюжок, який ідеально впишеться в зовнішній вигляд.

Проба

Проба - ключовий показник при виборі прикрас із золота. Проба означає процентне співвідношення золота в ланцюжку. Як правило, ціна на золоті ланцюжки з високою пробою набагато вище, ніж ювелірні вироби з низькою пробою. При цьому, чим нижче проба, тим прикраса вважається більш міцним.

Існують 3 основних види проб:

 • 585 - це найпоширеніша проба в золотих прикрасах в країнах СНД. Число 585 говорить про те, що в оздобленні міститься 58,5% золота. Решта відсотки - це зміст інших металів і елементів. Наприклад, міді, паладію, срібла або нікелю. Якщо переводити в каратного систему проб, то золото 585 проби ідентично 14 каратів. Ювелірні прикраси такої проби мають доступну ціну, відрізняються підвищеною міцністю і не чорніють в процесі тривалої щоденної експлуатації. З цієї причини багато ювелірні майстри і звичайні люди, які користуються золотом 585 проби, вважають, що це найбільш кращий варіант для золотих прикрас;
 • 750 - проба, яка популярна в європейських країнах. В прикраси 750 проби входить 75% чистого золота. Решта відсотки - інші метали і елементи. У перекладі на каратного систему, 750 проба ідентична 18 каратів. Золото відрізняється пластичністю, що дає можливість для ювелірів створювати оригінальні прикраси. При цьому, вартість ювелірних виробів і аксесуарів 750 проби значно вище, ніж тієї ж 585.
 • 958 і 999 - це проби, які мають місце бути серед прикрас. Однак, такі ювелірні вироби включають деякі недоліки. Незважаючи на те, що в прикрасах 958 або 999 проби міститься золота 95% і 99% відповідно, такі вироби досить м'які по структурі. Крім того, при щоденному і тривалому носінні на шиї, золоті ланцюжки такої проби швидко чорніють і втрачають первинний зовнішній вигляд. Вартість аксесуарів із золота 958 та 999 проби така ж, як у ціни чистого сплаву.

Отже, найкращим варіантом при виборі золотого ланцюжка, є 585 і 780 проби. 585 проба має хорошу міцність і оптимальну ціну, але при цьому містить трохи більше половини золота. 780 проба золотого ланцюжка включає більший вміст золота, але при цьому коштує дорожче. Тому рекомендуємо розглядати золоті ланцюжки виключно 585 і 780 проб.

Довжина

Довжини ланцюжка визначає в кінцевому підсумку, як виглядає власник золотої прикраси. Якщо підібрати занадто коротку ланцюжок, то виріб буде виглядати занадто безглуздо і не до місця. Якщо вибрати дуже довгий ланцюг, то ювелірну прикрасу повисне нижче грудей, а то і пупка, що для певного типу статур буде виглядати смішно. Тому на довжину звертаємо особливу увагу при підборі ланцюжка з золота. Наприклад, для дівчат з лебединою шиєю добре підійде довгий золотий ланцюжок. Виріб шикарно сяде на початку шиї і закінчиться в області декольте або трохи нижче.

Вага

Вага - це суб'єктивний фактор при виборі ланцюжку. Як правило, для жіночих ланцюжків вибирають ювелірний виріб з малою вагою. Для чоловіків підійдуть і більш вагомі ланцюга. Для жінок варто робити вибір на користь невеликих ланцюжків. Ювелірна прикраса не повинно тиснути на жіночу шию, інакше як після шкарпетки залишиться видимий слід. Якщо вибрати важкий ланцюжок, то прикраса з часом викличе біль в шиї, так як буде тиснути під час шкарпетки. Крім того, якщо планується носити на ланцюжку кулон, то вага ювелірного виробу здатний збільшити мало не в 2 рази. Тому варто віддавати перевагу легким ланцюжках з малою вагою.

Замок

Також, при виборі золотого ланцюжка, варто звернути увагу на замок. Сьогодні застосовується 2 види замка для ланцюжків - карабін і шпрингелем. Карабін підходить для масивних ланцюгів з великою вагою. Перевагою є те, що карабін здатний надійно фіксувати важкі ланцюги і не дати ювелірного виробу розірватися в процесі носіння. Недолік - карабін виглядає не дуже естетично.

Замок шпрингелем застосовується для ланцюжків з малою вагою. Шпрингелем фіксує дві частини ювелірного виробу між собою. При цьому, замок не підійде для важких і масивних ланцюгів, так як навряд чи витримає сильний тиск - в цьому полягає недолік замку. Перевагою шпрингелем є красивий і естетичний зовнішній вигляд, за що і полюбився жінками.

Де купити золотий ланцюжок

Купити золотий ланцюжок в Україні можна в ювелірних магазинах, інтернеті і ремісників на ярмарках. Якщо бачите оголошення «продам золотий ланцюжок» і навіть якщо продається ювелірний виріб сподобалося, то краще не купувати прикраси з рук. При такому продажу немає можливості перевірити пробу золота і якість металу. Тому рекомендуємо купувати ланцюжка в ювелірних магазинах або на популярних сайтах з продажу ювелірних прикрас, де представлений великий каталог виробів з різною вартістю під будь-який бюджет.

Удачі у виборі золотого ланцюжка!

✅ Категорія товарів Золоті ланцюжки
✅ Кількість товарів у каталозі 949
✅ Середня ціна товарів 33 073 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 273 грн
✅ Найдорожчий товар 455 250 грн

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд