Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
shop@aurum.in.ua Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Срібні хрестики

Обрано:
Хрестики
Срібло
Видалити всі
Фільтри 2
Сортувати
-52%
Хрестик срібний. Артикул 7504/3532-МР: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Хрестик срібний - 451309

-52%
Срібний хрестик. Артикул 7504/311100-Р: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Срібний хрестик - 383560

-52%
Срібний крестик. Артикул 7504/П2/232: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Срібний крестик - 1349875

-52%
Срібний хрестик. Артикул 7504/311118-Р: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Срібний хрестик - 383572

NEW -52%
Хрестик зі срібла. Артикул 7504/30170: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Хрестик зі срібла - 1546741

NEW -52%
Срібний хрестик. Артикул 7904/3467-ч: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Срібний хрестик - 1508772

NEW -52%
Срібний хрестик. Артикул 7504/821AgпР: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Срібний хрестик - 1546687

NEW -52%
Хрестик срібний. Артикул 7503/2109570: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Хрестик срібний - 1544897

-52%
Хрестик срібний. Артикул 7504/3115-МРин: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Хрестик срібний - 964925

NEW -52%
Срібний хрестик. Артикул 7504/769п Р: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Срібний хрестик - 1546626

Відгуки

Срібні хрестики — прикраси з релігійним контекстом

Оригінальний срібний хрестик — незвичайна підвіска для ланцюжка. Деяким із них притаманне виключно декоративне значення, але багатьом відведено духовну роль. Для віруючих це атрибут релігійних переконань, особистий талісман, сповнений силою в церковних залах за таїнства хрещення. Проте носити можна навіть не освячений ювелірний хрестик як прикрасу. Велика різноманітність у магазині AURUM дозволяє підібрати найбільш відповідну модель.

Особливості дорогоцінного матеріалу

Срібний хрестик має велику популярність завдяки благородному відливу та міцності. Для створення виробу застосовується 925 проба. Такий склад срібла в металі вважається найкращим. Матеріал виходить пластичним для створення різноманітних форм, а прикраса вирізняється оригінальністю.

Зовнішній вигляд підвіски доповнюється допоміжними елементами покриття:

 • позолота;
 • родіювання;
 • чорніння.

Тому, крім білого кольору, у виробі є червоний, чорний. Комбіновані варіанти виглядають незвично та яскраво виділяються на тілі чи однотонному одязі. Золото для декорування використовують 375 проби. Головна перевага — твердість, яка забезпечує презентабельність підвіски протягом довгих років. Таке золото є захисним шаром для виробу. Таку саму роль виконує родіювання.

Дизайн та технологія прикраси

Класичний хрестик зі срібла — це плавні, суворі лінії, невигадливі візерунки в чисто білому оформленні. Однак дизайн сучасних моделей часто збагачується наявністю додаткового декору:

 • одним каменем;
 • доріжкою або розсипом.

Фіаніти давно стали конкурентами дорогих діамантів. У них немає властивостей, які притаманні дорогоцінному каменю, проте візуально відрізнити складно. Тому, якщо немає можливості вибрати прикрасу навіть із дрібним діамантом, покупці зупиняються на фіаніті — штучній багатогранній вставці з яскравим блиском.

Маленький та великий срібний хрест доповнюють для оригінальності оніксом чи емаллю. Каталог ювелірного магазину наповнений моделями із неповторним дизайном. Шарувате забарвлення оніксу привносить неординарність у виріб. Хоча ця вставка може бути представлена і в однотонному забарвленні, наприклад, білого з легкою жовтизною. Емаль — спеціальний різновид забарвленого скла, призначений для створення цікавого розпису в ювелірному мистецтві. З її допомогою майстри виконують складні малюнки та мереживні візерунки різних відтінків.

Призначення срібних хрестиків

Вироби відрізняються між собою як зовнішнім оформленням, так і місією. Вибирати підвіску в першу чергу необхідно, виходячи з того, для кого вона призначена:

 • для жінок;
 • чоловіків;
 • дітей;
 • всіх категорій, незалежно від віку та статі.

Дорослим варіантам притаманні великий розмір, важка вага, складні, гоструваті кути. Чоловічі моделі відрізняються стриманістю та простотою, наявністю чорніння на всій основі або на деяких ділянках. Жінки вибирають витонченіші варіанти зі вставками з каменів. Маленький срібний хрестик найкраще підходить для дітей.

Релігійна причетність грає чи не найголовнішу роль. За цим критерієм підвіски поділяються на дві групи:

 1. Православні. Виконуються у трьох формах — чотири-, шести- і восьмикутній. Дизайн відрізняється хитромудрими візерунками. Є напис словʼянською I.Н.Ц.I. В образі Ісуса читається торжество воскресіння, перемога духу над тілом та смертю. Долоні розкриті з виділенням усіх пальців, кожна нога прибита цвяхом окремо. Ззаду нанесено напис: «Врятуй та Збережи». Розп'яття зроблене в плоскому вигляді.
 2. Католицькі. Переважає чотирикутна форма срібного хреста з простим дизайном. Зверху вигравіюваний напис латиною INRI. В образі Ісуса відображено страждання. Руки стиснуті в кулаки, а ноги схрещені та прибиті одним цвяхом. Розп'яття виступає над поверхнею.

На полицях магазинів представлені варіанти без лику, з Ангелом Хранителем або Ісусом Христом. Для обряду хрещення наявність останнього обов'язкова. А ось для подарунка як особистий оберіг можна придбати кулон з Ангелом Охоронцем.

Як створюється підвіска-хрестик у сріблі

Колись давно ювелірні продукти виготовлялися виключно ручним способом. Такі вироби були особливими, абсолютно несхожими один на одного, адже майстри намагалися не повторювати одну й ту саму модель. Однак для створення потрібно дуже багато часу та праці. Часто спеціалісти пропонують ручні роботи і сьогодні. Їх дуже мало, та коштують вони дорого.

Серед масових технологій виробництва підвіски основні — лиття та штампування. Перший варіант передбачає створення окремих частин з наступною їхньою спайкою в одне ціле. Продукція виходить надійною, високої якості. При штампуванні з пластини дорогоцінного металу видавлюються срібні хрестики, які вимагають незначного доопрацювання. Застосовується зазвичай для плоских форм.

Як купити срібний хрест в AURUM

Оформити замовлення на ювелірний товар у компанії AURUM можна через інтернет із будь-якої точки України. На сайті є вся необхідна інформація, щоб вибрати найбільш відповідну модель: фото вироби, опис, основні характеристики, ціна, варіанти оплати. Опалити прикрасу можна:

 • готівкою;
 • банківською карткою;
 • безготівковим розрахунком;
 • за допомогою платіжного сервісу;
 • за передоплатою;
 • на виплат;
 • скориставшись кредитом.

Забрати товар можна самовивозом із магазину. Також пропонується можливість оформити кур'єрську доставку Новою Поштою або отримати у відділенні перевізника в рідному місті. Докладніше про умови можна дізнатися у менеджера, зв'язавшись із ним за вказаними контактами.

Хрестик срібний великий чи маленький, православний чи католицький, класичний або з розсипом каміння — всі ці та інші моделі доступні на сайті інтернет-магазину AURUM.

✅ Категорія товарів Срібні хрестики
✅ Кількість товарів у каталозі 186
✅ Середня ціна товарів 1 428 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 195 грн
✅ Найдорожчий товар 7 551 грн