Акції та знижки

Акція "Спекотний Weekend до 70%"

Не поспішайте прощатися з літом. Воно ще може приємно вас здивувати. В магазинах AURUM найспекотніші вихідні попереду – з 15 по 17 вересня. Акція "Спекотний Weekend до 70%" – найкращий час для ваших ювелірних покупок.

Колекція для прекрасних і незламних

Вишивка для нас, українців, ніколи не була лише декором. Це символи і обереги, цінності роду, генетичний код усієї нації. Ювелірна колекція прикрас від Versal втілює красу української вишивки у новому вимірі. Коштовні каблучки, підвіси і сережки доповнені орнаментом. Таке оригінальне дизайнерське рішення символізує силу духу і волі народу, нашу єдність та незламність. Це прикраси, які хочеться носити з упевнено піднятою головою та з гордістю за свою країну.

Sale на золоті обручки – від 2145 грн/г

Живемо тут і зараз. Не приховуйте почуттів – будьте щирими. І не чекайте якоїсь ритмічної дати, ваша щаслива подія зробить будь-який день незабутнім. То коли ваші заручини? Час придбати найкращі обручки в AURUM і за найвигіднішою ціною.

В AURUM період "Яскравих знижок"

Знайдіть час для себе вже сьогодні. Літо минає надто швидко. Десь між роботою, спекою чи зливою. Ні, навіть під час роботи, спеки та зливи дозволяйте собі більше радості. Наші ювелірні прикраси існують саме для цього – дарувати радість і красу.

Пропозиція тижня – Золоті обручки від 2145 грн/г

Тижневі пропозиції літнього сезону в AURUM тривають. Нова прикраса поки не на часі? Але ж любові є місце всюди і завжди. А де є кохання, там і освідчення не забариться.

Пропозиція тижня – Золоті прикраси від 2300 грн/г

Коли кожен тиждень – особливий. В AURUM стартує "Пропозиція тижня – Золоті прикраси від 2300 грн/г" Це лише одна з багатьох пропозицій акції на період з 4 липня по 15 серпня.

Літній БУМ

Літо ніби створене для відпочинку та приємних вражень. Тож, попри все, нехай це літо принесе більше добра і щасливих емоцій. Даруйте красу близьким з акцією "Літній БУМ" від AURUM.

Спекотні вихідні

Зустрічайте літню спеку яскраво! Час оновити ювелірний гардероб.

Каву вже заміняють морозивом, та зарано втомлюватися від спеки. Шопінг – хороша ідея. До того ж – у магазинах AURUM затишно, спекотні лише знижки.

З 27 по 30 травня у мережі AURUM "Спекотний Weekend до 70%"!

Збільшена вигода

Полювання за знижками, азарт пошуку найвигіднішої пропозиції – ця гра для вас? Віддайте перевагу надійності – зробіть ставку на AURUM. Ми вже вирахували беззаперечну вигоду, а потім збільшили і її. З 16 травня по 3 липня купіть нарешті той браслет, про який так давно мріяли, або здивуйте коханих особливими подарунками.

Додаткова знижка для захисників України

Для оформлення додаткової знижки для захисників України потрібно надати скан посвідчення* військовослужбовця для оформлення в інтернет-магазині або надати фізично в наших магазинах.


За детальною інформацією про знижку та допомогою в оформленні замовлення можна звернутися за номером гарячої лінії 0 800 759 569

Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
shop@aurum.in.ua Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних