Акції та знижки

Поряд з мамою - ми всюди вдома

Весна – світло народження, відновлення самого життя. Добре, що День матері навесні. У час, коли квітнуть найперші квіти, дерева, і навіть повітря, ніби сповнене улюбленими парфумами найрідніших людей.

З 6 по 31 травня святкуйте з AURUM.

Дива не скасувати!

Маленькі свята та приємності попри всі негаразди, на противагу темряві.

Компанія AURUM також працює заради України. Ми активно відновлюємо свою роботу та акційні пропозиції. Підтримаємо разом економіку, ЗСУ та емоційний дух кожного. 

Акція триватиме по 31 травня. А це означає, що вибрані ювелірні прикраси можна придбати вже зараз, за акційною знижкою до 20%!

Дорогоцінний комплімент до Весни

Навесні будь-що може змінитися на краще. Якщо, звісно, ви цього потребуєте, і якщо ці зміни є серед ваших бажань. Ви теж здатні до змін. Внутрішніх або зовні.

До того ж, часто саме внутрішні зміни знаходять відображення у зовнішності. Чого ви прагнете цієї весни? Готові оновити стиль? Спробуймо разом!

З 17 лютого по 13 березня компанія AURUM запрошує придбати ювелірні прикраси, завдяки яким ви не залишитесь без компліментів та захоплених поглядів!

День ювеліра в AURUM

Мистецтво ювелірної справи витончене і точне. Воно поєднує творчість і раціональність, інтелектуальні та фізичні навички.

Міжнародний День ювеліра відзначається в Україні з 2008 року. 31 січня – свято всіх, хто має причетність до ювелірної професії. а цей фах – надзвичайно багатогранний. Об'єднує дизайнерів, які спеціалізується саме на ювелірних прикрасах,  граверів, шліфувальників, огранувальників тощо.

Кохання прикрашає світ

Кохання прикрашає світ. Це почуття здатне розігнати хмари, аби визирнуло сонце.

Ювелірні прикраси не можуть існувати окремо від ваших почуттів. Бо найпрекрасніша у світі каблучка не варта майже нічого, доки не опиниться на руці коханої під урочисте “Так”.

З 17 січня розпочинаємо акцію “Зроби світ прекрасним – освідчись у коханні”*.

Візьми Тигра на ланцюг

Нова серія акційного блокбастера від AURUM виходить у прокат з 27 грудня по 16 січня.

Етап  “Візьми Тигра на ланцюг” завершує акцію. Ідея фінального заклику в тому, щоб приборкати свій страх, почати новий рік рішуче і впевнено. І звісно – стати нашим фінальним переможцем і власником суперпризу – унікального авторського підвісу “Тигр”.

Ще одна особливість цього акційного етапу - знижки на золоті ланцюги понад 26%.

Блакитний ТИГР вимагає змін. Зміни свій образ - купуй діаманти!

“Ювелірні емоції” у розпалі. Новорічний настрій ще не встиг охопити вас? Акційна пропозиція від AURUM готова надихати. І час ще є – акція триватиме до 16 січня.

Розпочинаємо другий етап здійснення бажань з 20 по 26 грудня. 

Запрошує святий Миколай

Акція "Ювелірні емоції" у мережі магазинів AURUM покликана поєднати ниточкою щастя завершення року та початок прийдешнього.

Перший крок на місточку акції – з 13 по 19 грудня – "Запрошує святий Миколай".

Добрий чарівник Миколай традиційно першим готує дарунки.

І почне, звісно, з малечі! Знижка на золоті дитячі сережки – 33%.

Ювелірні емоції до свята – обери свою

Рік прийдешній уже зовсім скоро стане нашим теперішнім і таким неповторним. Чи готові ви залишити 2021 у минулому? Сподіваємось, що він встиг подарувати кожному якомога більше добра. Але він не може просто піти, доки не побудує місточок щастя напрямком у 2022 рік. AURUM точно знає, таким місточком може стати акція "Ювелірні емоції"!

Прикраса тижня

“Прикраса тижня”: прикрашайте кожен прийдешній тиждень разом з AURUM!

 

Що чекає на нас з початком нового тижня? Робочі завдання, домашні турботи, – все це звична буденність. Але у грудні вона зовсім інакша. Погодьтеся, в останній місяць року кожен новий тиждень означає, що найчарівніше свято стає ближчим ще на 7 днів. І це відчуття перетворює будь-які клопоти на щось особливе.

З 1 по 12 грудня AURUM нагадує, що вже час подумати про подарунки для ваших коханих. Саме тому й існують акції, такі як “Прикраса тижня”.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд