Акції та знижки

Акція "Цінуй момент – створи традицію".

Створюйте традиції заради найрідніших. Сімейні цінності кожної родини – основа для щастя всієї країни. Ми єдині у любові, правді й злагоді. Наші ЗАХИСНИКИ  – найсильніші й мужні, але вони ж – і найвразливіші, бо приймають вогонь на себе і всіма силами намагаються прогнати ворога з нашої землі. Сьогодні їм як ніколи необхідна наша підтримка, увага і затишок обіймів. Створімо разом традицію вітати захисників не лише напередодні 14 жовтня, а підтримувати їх частіше. Їхня сила духу – найважливіша складова нашої майбутньої ПЕРЕМОГИ.

Дорогоцінна Україна

Цьогоріч літо в Україну – не про пляжний сезон, а про єдність і боротьбу. Всі ми щодня мріємо про вільну країну і завершення війни. Та не лише мріями ми крокуємо до спільної мети. Хтось сьогодні в лавах ЗСУ або ТРО виборює нашу свободу, хтось волонтерить, або ж – активно працює на користь української економіки. Компанія AURUM не залишається осторонь і виділяє частини прибутку на потреби військових та жителів деокупованих територій, яких з часом має ставати більше, доки вся Україна не звільниться від загарбників.

Тренди непереможних

Зайве нагадувати про непростий час сьогодення в нашій державі. Та кожен з нас тримає свій маленький фронт – жити, працювати та допомагати, чим лише можливо і кому зможемо.

Стрій ювелірної краси налаштований на перемогу та готовий дарувати добро кожному з вас. Не відмовте собі та рідним у найменших пам’ятних приємностях. Долучайтеся до конкурсів та акційних можливостей.

Поряд з мамою - ми всюди вдома

Весна – світло народження, відновлення самого життя. Добре, що День матері навесні. У час, коли квітнуть найперші квіти, дерева, і навіть повітря, ніби сповнене улюбленими парфумами найрідніших людей.

З 6 по 31 травня святкуйте з AURUM.

Дива не скасувати!

Маленькі свята та приємності попри всі негаразди, на противагу темряві.

Компанія AURUM також працює заради України. Ми активно відновлюємо свою роботу та акційні пропозиції. Підтримаємо разом економіку, ЗСУ та емоційний дух кожного. 

Акція триватиме по 31 травня. А це означає, що вибрані ювелірні прикраси можна придбати вже зараз, за акційною знижкою до 20%!

Дорогоцінний комплімент до Весни

Навесні будь-що може змінитися на краще. Якщо, звісно, ви цього потребуєте, і якщо ці зміни є серед ваших бажань. Ви теж здатні до змін. Внутрішніх або зовні.

До того ж, часто саме внутрішні зміни знаходять відображення у зовнішності. Чого ви прагнете цієї весни? Готові оновити стиль? Спробуймо разом!

З 17 лютого по 13 березня компанія AURUM запрошує придбати ювелірні прикраси, завдяки яким ви не залишитесь без компліментів та захоплених поглядів!

День ювеліра в AURUM

Мистецтво ювелірної справи витончене і точне. Воно поєднує творчість і раціональність, інтелектуальні та фізичні навички.

Міжнародний День ювеліра відзначається в Україні з 2008 року. 31 січня – свято всіх, хто має причетність до ювелірної професії. а цей фах – надзвичайно багатогранний. Об'єднує дизайнерів, які спеціалізується саме на ювелірних прикрасах,  граверів, шліфувальників, огранувальників тощо.

Кохання прикрашає світ

Кохання прикрашає світ. Це почуття здатне розігнати хмари, аби визирнуло сонце.

Ювелірні прикраси не можуть існувати окремо від ваших почуттів. Бо найпрекрасніша у світі каблучка не варта майже нічого, доки не опиниться на руці коханої під урочисте “Так”.

З 17 січня розпочинаємо акцію “Зроби світ прекрасним – освідчись у коханні”*.

Візьми Тигра на ланцюг

Нова серія акційного блокбастера від AURUM виходить у прокат з 27 грудня по 16 січня.

Етап  “Візьми Тигра на ланцюг” завершує акцію. Ідея фінального заклику в тому, щоб приборкати свій страх, почати новий рік рішуче і впевнено. І звісно – стати нашим фінальним переможцем і власником суперпризу – унікального авторського підвісу “Тигр”.

Ще одна особливість цього акційного етапу - знижки на золоті ланцюги понад 26%.

Блакитний ТИГР вимагає змін. Зміни свій образ - купуй діаманти!

“Ювелірні емоції” у розпалі. Новорічний настрій ще не встиг охопити вас? Акційна пропозиція від AURUM готова надихати. І час ще є – акція триватиме до 16 січня.

Розпочинаємо другий етап здійснення бажань з 20 по 26 грудня. 

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд