Акції та знижки

Big SALE weekend в AURUM!

Він може бути лінивим днем відпочинку. Або – здивує купою надважливих завдань, на які давно не вистачало часу. А давайте третій варіант! 

 

Нехай вихідні будуть насичені подіями та приємними несподіванками. От, наприклад, останній вікенд березня обіцяє бути грандіозними. А все тому, що AURUM оголошує Великий розпродаж вихідного дня!

Сезонний Sale

Сонячні промені стають ласкавішими, весна ближче, ніж здається. AURUM готує сюрпризи для всіх! Сезонний Sale цієї весни обіцяє бути гарячим.

Компанія AURUM щаслива повідомити, що з 10 березня стартує акція “Сезонний Sale”.

Нехай настрій розквітає яскравими барвами! Бо цінники в магазинах AURUM, подібно квітам, стають яскравішими. Зупиніть свій погляд на кольорових стікерах, якими відмічені золоті прикраси. Знаєте, чому вони такі особливі?

VALENTINE′S SALE

Не хапайте Купідона за крила, він сам знає, коли стріляти в ціль. 

Краще ловіть знижки від AURUM – до 40% на весь асортимент ювелірних прикрас.

Кажуть, що кохання не в словах, а у вчинках. А тому AURUM висловлює свою любов до кожного клієнта саме так, вчинками.

Акція «Мрії збуваються в AURUM»

Початок або продовження? Розіграші, що стартували ще напередодні новорічних свят дещо затрималися. Локдаун уповільнив наші плани. Але прагнення дарувати сюрпризи та здійснювати ваші бажання не зупинити.

Нехай Різдво давно позаду і Святий Миколай відпочиває, ми ж зустрічаємо свята романтичні, з відтінками весняного тепла.

Black Friday Sale

Нарешті настав цей довгоочікуваний момент – «Чорну П’ятницю» розпочато!

Тільки раз на рік і цілих 5 днів (!!!) – період грандіозних знижок у мережі AURUM на весь асортимент ювелірних прикрас та сувенірів!

Шановні поціновувачі прекрасного, дорогі шопоголіки, для всіх вас Чесні знижки до 50%!

День народження магазинів AURUM у м. Києві ТРЦ «Sky Mall» та у м. Харкові, ТРЦ «AVE Plaza»

Поки всі в очікуванні Чорної п’ятниці, компанія AURUM вже надає ВЕЛИЧЕЗНІ знижки – у нас День народження магазинов!

З радістю запрошуємо Вас, наші дорогі клієнти та гості ТРЦ, з 6 по 8 листопада 2020 року на цю святкову подію, адже День народження – раз на рік! Будемо дуже раді бачити Вас у ці дні!

Тільки Вам ми даруємо святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та  вiд 30 до 35% (акційна знижка 25% + знижка за дисконтною карткою) на срiбнi вироби, ікони та обереги.

Колесо Фортуни

Колесо Фортуни або Колесо Долі, — це філософський термін про мінливу природу долі. Колесо належить богині Фортуні, яка його крутить випадковим чином, змінюючи розташування людей на колесі - і тільки обрані отримають винагороду.

Акція «Колесо Фортуни», яку ми пропонуємо Вам, наші дорогі клієнти,  - це вже гарантований виграш знижок від 25% до 40%.

Наше постійне прагнення - бути для Вас новими та цікавими

Мрій Сміливо

Мрії можуть бути зухвалими, сміливими і, здається, просто нездійсненними. Але шанс здійснити Ваші ювелірні мрії реальний з компанією AURUM! Саме акція «Мрій Сміливо» дає можливість придбати декілька прикрас за дуже вигідними умовами. Адже на Ваші покупки, починаючи з другої і далі, надається знижка 40%!

Акція «Сезонний Sale»

Щорічно ми проводимо розпродажі колекцій попередніх сезонів. Під час такого розпродажу Ви маєте унікальну нагоду придбати чудові ювелірні вироби за ДУЖЕ ПОМІРНИМИ ЦІНАМИ!!! Можливо, Ви мріяли саме про цю ПРИКРАСУ і не очікували, що можете придбати її так вигідно.

В межах акції «Сезонний Sale» ми пропонуємо цінові пропозиції на золоті прикраси від 1399 грн за 1 грам.

Дозволь собі більше з AURUM…

Розпал літа – це пора сяючої жіночої краси, пора здійснення мрій. Саме в цей час приємно дозволити собі нові яскраві вбрання та аксесуари, адже ми не ховаємо їх під верхній одяг. Новий літний образ – це новий настрій та нові емоції…