Акції та знижки

Маєш мрію?

Про що ми мріяли рік тому? Які будували плани? Хтось, можливо, навіть склав список бажаних цілей, аби неодмінно досягти їх у 2022му. Та потім тим списком пройшлася жорстка коректура – і всі ми відчули, що є найвищою цінністю насправді.

Diamond dream

Мрії набувають нової сили. Всі ми бажаємо щонайменше затишних днів без тривог. Але це лише крапля нашого спільного безмірного прагнення перемоги і щасливого мирного життя з усіма його добрими дрібницями, яких так не вистачає сьогодні. Промовляйте бажане впевненіше в час новорічних свят – і нехай зірки обов’язково почують.

Миколай дивує

Зиму зустрічати приємніше в очікуванні свята. Чарівний Миколай, а за ним і Різдво та Новий рік – це магія родинного затишку.

Святий Миколай поспішає з дарами радості, аби втішити, нагородити, і нагадати, що добро завжди перемагає темряву.

Компанія AURUM допоможе чарівнику, аби всі знайшли під подушкою те, про що мріяли. Акція “Миколай дивує” триватиме з 1 го до 20го грудня.

Акція “Black Sale в AURUM”

З року в рік. Щоразу наприкінці осені приходить вона – “чорна п’ятниця”. Світова традиція для всіх торговельних компаній – від найменших крамниць до широких мереж у найрізноманітніших сферах. Традиція дарувати найвигідніші знижки року або особливі пропозиції, небачені клієнтами раніше. Скільки легенд, заплутаних схем і навіть афер виникало довкола цієї ідеї за весь час її існування! Але дякувати, що її виправдана добра мета залишається незмінною для багатьох. Розпродати максимум якісної продукції за доступною ціною, аби підготуватися до наступних сезонів з їхніми оновленими трендами. Певно ж, що це справедливо і вигідно для всіх. У нас знижки народжуються з повагою до клієнтів та прагненням подарувати світло. Навіть коли вони мають таку темну-темну назву.

Акція “Ювелірні приємності, що зігрівають”

Осінь цьогоріч не затримувалася. Поспішила з дощами і вітром, подарувавши враження, що сонечко повернеться нескоро. Але воно все ж усміхається, прикрашаючи все навкруги. Коли так хочеться тепла, подаруйте його. Обійміть коханих і рідних, підготуйте для них приємні сюрпризи.

Компанія AURUM надає акційну можливість придбати ювелірні прикраси для ваших близьких за вигідною ціною. Подарунки існують, аби нести тепло.

Акція "Цінуй момент – створи традицію".

Створюйте традиції заради найрідніших. Сімейні цінності кожної родини – основа для щастя всієї країни. Ми єдині у любові, правді й злагоді. Наші ЗАХИСНИКИ  – найсильніші й мужні, але вони ж – і найвразливіші, бо приймають вогонь на себе і всіма силами намагаються прогнати ворога з нашої землі. Сьогодні їм як ніколи необхідна наша підтримка, увага і затишок обіймів. Створімо разом традицію вітати захисників не лише напередодні 14 жовтня, а підтримувати їх частіше. Їхня сила духу – найважливіша складова нашої майбутньої ПЕРЕМОГИ.

Дорогоцінна Україна

Цьогоріч літо в Україну – не про пляжний сезон, а про єдність і боротьбу. Всі ми щодня мріємо про вільну країну і завершення війни. Та не лише мріями ми крокуємо до спільної мети. Хтось сьогодні в лавах ЗСУ або ТРО виборює нашу свободу, хтось волонтерить, або ж – активно працює на користь української економіки. Компанія AURUM не залишається осторонь і виділяє частини прибутку на потреби військових та жителів деокупованих територій, яких з часом має ставати більше, доки вся Україна не звільниться від загарбників.

Тренди непереможних

Зайве нагадувати про непростий час сьогодення в нашій державі. Та кожен з нас тримає свій маленький фронт – жити, працювати та допомагати, чим лише можливо і кому зможемо.

Стрій ювелірної краси налаштований на перемогу та готовий дарувати добро кожному з вас. Не відмовте собі та рідним у найменших пам’ятних приємностях. Долучайтеся до конкурсів та акційних можливостей.

Поряд з мамою - ми всюди вдома

Весна – світло народження, відновлення самого життя. Добре, що День матері навесні. У час, коли квітнуть найперші квіти, дерева, і навіть повітря, ніби сповнене улюбленими парфумами найрідніших людей.

З 6 по 31 травня святкуйте з AURUM.

Дива не скасувати!

Маленькі свята та приємності попри всі негаразди, на противагу темряві.

Компанія AURUM також працює заради України. Ми активно відновлюємо свою роботу та акційні пропозиції. Підтримаємо разом економіку, ЗСУ та емоційний дух кожного. 

Акція триватиме по 31 травня. А це означає, що вибрані ювелірні прикраси можна придбати вже зараз, за акційною знижкою до 20%!

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд