Акції та знижки

Знову свята у AURUM

Більше вам причин для радісних усмішок! Таких причин, як святкові акції від AURUM, наприклад.

Поспішаємо повідомити одразу дві радісні новини.

По-перше, Дні народження наших фірмових магазинів тривають. Наступний іменинник “мешкає” у Києві, у ТЦ Ашан Біличі. Саме там 28-30 травня AURUM, на честь свого свята, готує подарунки та знижки для вас!

День народження магазинів ТРЦ “Smart Plaza”, м Київ та м. Ужгород, вул. Корзо,17

Подивіться довкола. Травень – найкращий місяць весни, правда? Найтепліший та сповнений святами. Навіть якщо прямо зараз за вікном дощ, ви, скоріше за все, погодитесь. А ми тим часом знайдемо для вас ще декілька причин полюбити травень.

Акція «Цінності в дуеті»

В дуеті співати легше? 

AURUM – не музичний гурт і не студія звукозапису. Наша сила в іншій галузі – ювелірній. Але це не лише прикраси, обереги та пам'ятні подарунки. Ми цінуємо коштовність миттєвостей, а тому пропонуємо якнайбільше добрих родинних акційних пропозицій.

Щастя множимо на два!

Любов народжує любов, а щастя множиться, коли ви разом.

Компанія AURUM, натхненна весною, розпочинає акцію для закоханих пар.

Пропонуємо знижку 30% на обручки!

З 24 квітня по 4 травня 2021 року – оголошуємо часом прийняття важливих рішень. Теплі та затишні місяці, коли кожен день може стати весіллям вашої мрії. Бронюйте дату, а за обручками поспішайте вже зараз до фірмових магазинів AURUM!

День Клієнта магазину AURUM в ТЦ Арсен, м. Іван-Франківськ

Хто головний в AURUM? Не витрачайте час на здогадки, які можливі посади в компанії. Бо відповідь досить проста. Головні в AURUM – ви, клієнти.

А тому День клієнта для нас – не менш важливе свято, ніж День народження магазину або будь-яке календарне свято. Це свято, де жоден гість не має залишитися без уваги. Нехай радість обіймає кожного!

День народження магазину в м.Коломиї

У нас День народження не один раз на рік, а значно частіше. Чому так? Фірмові магазини AURUM “народилися” в різні дні. І радіти цьому маєте саме ви! Бо свято в AURUM – це свято для кожного.

З 23 по 25 квітня фірмовий магазин в Коломиї радо приймає гостей, адже святкує свій ПЕРШИЙ ЮВІЛЕЙ. Приєднуйтесь, святкуємо День народження з шармом!

Big SALE weekend в AURUM!

Він може бути лінивим днем відпочинку. Або – здивує купою надважливих завдань, на які давно не вистачало часу. А давайте третій варіант! 

 

Нехай вихідні будуть насичені подіями та приємними несподіванками. От, наприклад, останній вікенд березня обіцяє бути грандіозними. А все тому, що AURUM оголошує Великий розпродаж вихідного дня!

Сезонний Sale

Сонячні промені стають ласкавішими, весна ближче, ніж здається. AURUM готує сюрпризи для всіх! Сезонний Sale цієї весни обіцяє бути гарячим.

Компанія AURUM щаслива повідомити, що з 10 березня стартує акція “Сезонний Sale”.

Нехай настрій розквітає яскравими барвами! Бо цінники в магазинах AURUM, подібно квітам, стають яскравішими. Зупиніть свій погляд на кольорових стікерах, якими відмічені золоті прикраси. Знаєте, чому вони такі особливі?

VALENTINE′S SALE

Не хапайте Купідона за крила, він сам знає, коли стріляти в ціль. 

Краще ловіть знижки від AURUM – до 40% на весь асортимент ювелірних прикрас.

Кажуть, що кохання не в словах, а у вчинках. А тому AURUM висловлює свою любов до кожного клієнта саме так, вчинками.

Акція «Мрії збуваються в AURUM»

Початок або продовження? Розіграші, що стартували ще напередодні новорічних свят дещо затрималися. Локдаун уповільнив наші плани. Але прагнення дарувати сюрпризи та здійснювати ваші бажання не зупинити.

Нехай Різдво давно позаду і Святий Миколай відпочиває, ми ж зустрічаємо свята романтичні, з відтінками весняного тепла.