Акції та знижки від ювелірного інтернет-магазину AURUM

Акції та знижки

Акція «Різдвяні мрії» в AURUM

Дорогі друзі! Напередодні яскравих та дорогих нам з дитинства свят: Різдва Христового, дня Св. Миколая, Нового року ювелірна компанія AURUM приготувала неймовірну акцію «Різдвяні мрії».

Хочемо вас запевнити: Мрії збуваються в AURUM!

Адже в період акції крім святкових знижок до 40% на весь асортимент, для покупців компанії (при умові заповнення анкети) є можливість прийняти участь у  розіграші цінних подарунків та СУПЕР-подарунку – АВТОМОБІЛЯ.

Black Friday Sale

Нарешті настав цей довгоочікуваний момент – «Чорну П’ятницю» розпочато!

Тільки раз на рік і цілих 5 днів (!!!) – період грандіозних знижок у мережі AURUM на весь асортимент ювелірних прикрас та сувенірів!

Шановні поціновувачі прекрасного, дорогі шопоголіки, для всіх вас Чесні знижки до 50%!

День народження магазинів AURUM у м. Києві ТРЦ «Sky Mall» та у м. Харкові, ТРЦ «AVE Plaza»

Поки всі в очікуванні Чорної п’ятниці, компанія AURUM вже надає ВЕЛИЧЕЗНІ знижки – у нас День народження магазинов!

З радістю запрошуємо Вас, наші дорогі клієнти та гості ТРЦ, з 6 по 8 листопада 2020 року на цю святкову подію, адже День народження – раз на рік! Будемо дуже раді бачити Вас у ці дні!

Тільки Вам ми даруємо святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та  вiд 30 до 35% (акційна знижка 25% + знижка за дисконтною карткою) на срiбнi вироби, ікони та обереги.

Колесо Фортуни

Колесо Фортуни або Колесо Долі, — це філософський термін про мінливу природу долі. Колесо належить богині Фортуні, яка його крутить випадковим чином, змінюючи розташування людей на колесі - і тільки обрані отримають винагороду.

Акція «Колесо Фортуни», яку ми пропонуємо Вам, наші дорогі клієнти,  - це вже гарантований виграш знижок від 25% до 40%.

Наше постійне прагнення - бути для Вас новими та цікавими

Мрій Сміливо

Мрії можуть бути зухвалими, сміливими і, здається, просто нездійсненними. Але шанс здійснити Ваші ювелірні мрії реальний з компанією AURUM! Саме акція «Мрій Сміливо» дає можливість придбати декілька прикрас за дуже вигідними умовами. Адже на Ваші покупки, починаючи з другої і далі, надається знижка 40%!

Акція «Сезонний Sale»

Щорічно ми проводимо розпродажі колекцій попередніх сезонів. Під час такого розпродажу Ви маєте унікальну нагоду придбати чудові ювелірні вироби за ДУЖЕ ПОМІРНИМИ ЦІНАМИ!!! Можливо, Ви мріяли саме про цю ПРИКРАСУ і не очікували, що можете придбати її так вигідно.

В межах акції «Сезонний Sale» ми пропонуємо цінові пропозиції на золоті прикраси від 1399 грн за 1 грам.

Дозволь собі більше з AURUM…

Розпал літа – це пора сяючої жіночої краси, пора здійснення мрій. Саме в цей час приємно дозволити собі нові яскраві вбрання та аксесуари, адже ми не ховаємо їх під верхній одяг. Новий літний образ – це новий настрій та нові емоції…

Спекотні вихідні в AURUM

Спекотні знижки до 30% (акційна знижка 20% + знижка за дисконтом клієнта) на нові колекції та вже вподобані моделі, колекції попередніх сезонів і виробів з яскравим камінням за дуже вигідними цінами чекають вас вже 2-5 липня в усіх магазинах нашої мережі.

Яскраві знижки для нових образів

Починаємо відлік. Раз-два-літоооо! Час сяяти та вражати. Створюйте нові літні образи та доповнюйте їх стильними прикрасами. Для того, щоб Ваші літні образи були розкішними, ми підготували яскраві знижки від 20% до 25% (15% акційна знижка+дисконт клієнта) на золоті ювелірні прикраси.

Дію подарункового сертифіката номіналом 500 грн продовжено.

Дорогі клієнти!

У зв'язку з тим, що робота магазинів AURUM була призупинена через введення карантину на всій території України і Ви не встигли скористатися подарунковими сертифікатами номіналом 500 грн (презентувалися покупцям за умовами акції з 7 лютого по 15 березня 2020 року), їх термін дії подовжено по 30.06.2020 року.

Розіграш автомобіля Renault Sandero* Щоб взяти участь, залишилося додати товарів на суму грн.