Дисконтна програма

Ми цінуємо кожного клієнта, тому для забезпечення максимального сервісу в мережі ювелірних магазинів AURUM діє Дисконтна програма. Залежно від загальної суми купівлі, учасники програми лояльності отримують знижку від 5% до 10% і можуть придбати вироби з дорогоцінних металів за спеціальною ціною.


ПРАВИЛА ДИСКОНТНОЇ ПРОГРАМИ ТОРГОВОЇ МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ AURUM

У мережі магазинів AURUM діє Дисконтна програма зі знижками 5%, 7% та 10%. При здійсненні першої покупки створюється віртуальна дисконтна карта на знижку в розмірі 5%, після досягнення відповідного грошового порогу знижка на карті змінюється.

Дисконтна програма діє у всій торговій мережі магазинів AURUM.

Згідно з умовами цих Правил, Дисконтна карта - це ідентифікуючий документ, що підтверджує право учасника на отримання знижки відповідно до умов цих Правил.

Учасником Дисконтної програми є фізична особа, що досягла 18 років, яка придбала ювелірні вироби торгової мережі AURUM та заповнила анкету, підписанням якої, учасник погоджується на використання замовником в наданій анкеті інформації та погоджується з умовами цих Правил.

Усі дисконтні карти мають індивідуальні номери і реєструються в базі даних.

Дисконтна картка є накопичувальною і надає право її користувачу, при накопиченні зазначеної суми (грошового порогу), на знижку, що передбачена цими правилами, а саме:

знижка у розмірі 5% від вартості ювелірних виробів, що зазначена на ціннику, надається при умові накопичень на дисконтній картці суми від придбаних ювелірних виробів у мережі AURUM від 0 до 19 999 грн;

знижка у розмірі 7% від вартості ювелірних виробів, що зазначена на ціннику, надається при умові накопичень на дисконтній картці суми від придбаних ювелірних виробів у мережі AURUM від 20 000 до 99 999 грн;

знижка у розмірі 10% від вартості ювелірних виробів, що зазначена на ціннику, надається при умові накопичень на дисконтній картці суми від придбаних ювелірних виробів у мережі AURUM від 100000 грн. (максимальна знижка).

   6.1. За умовами дисконтної програми у Покупця є право на отримання особливої додаткової одноразової знижки у розмірі 5% від вартості ювелірних виробів до свого Дня народження. Знижка діє протягом десяти днів (п’ять днів до дати Дня народження користувача дисконтної картки та п’ять днів з дати Дня народження). Отримати 5% знижку на День народження мають право лише власники дисконтних карт. Право на знижку вступає в силу через п`ять днів з дати отримання дисконтної карти (реєстраціі). Знижка надається при оплаті ювелірних виробів у т.ч. подарунковим сертифікатом. Знижка сумується з іншими акційними знижками, що діють у мережі AURUM, та є одноразовою (на 1 чек). Знижка не надається при придбані акційних ювелірних виробів, ювелірних виробів з фіксованими цінами, ювелірних виробів, що реалізуються за спеціальними цінами, в рамках асортименту розпродажу тощо. Однак, сума придбання таких ювелірних виробів зараховується до накопичувальної суми дисконтної карти Знижка до Дня народження клієнта сумується зі знижкою за дисконтною картою.

Знижка за Дисконтною програмою надається за умови пред’явлення покупцем касиру магазину перед здійсненням оплати обраних ювелірних виробів свого номеру телефону, що ідентифікує дисконтну карту.

Дисконтні картки старого зразку (до 2018 року), що давали право на отримання покупцем знижки у розмірі 3% від ціни ювелірного виробу замінються на нові дисконтні картки зі знижкою 5%, а картки, що давали право на знижку 10% замінюються на дисконтні картки, що дають право на отримання 7% знижки.

У випадку втрати дисконтної картки (або телефонного номеру) покупцю необхідно звернутися до будь-якого магазину мережі AURUM. Для поновлення карти Покупець зобов’язаний пред’явити документ, що посвідчує його особу та заповнити анкету з обов’язковим її підписанням.

Мережа магазинів AURUM є власником Дисконтної програми та карт.

Мережа магазинів AURUM залишає за собою право змінити Правила Дисконтної програми у будь-який момент без повідомлення про це користувачів дисконтних карток. Діючі правила дисконтної програми розміщені на офіційному сайті AURUM. Дисконтні карти безстрокові, однак мережа магазинів AURUM залишає за собою право у будь-який момент закрити Програму, попередивши про це на офіційному сайті компанії за 30 днів до запланованої дати закриття Програми користувачів дисконтних карток.

Умови застосування знижок за Дисконтною програмою та їх поєднання з акційними мережевими чи локальними знижками обумовлюються умовами зазначених акцій.

Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
shop@aurum.in.ua Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних