Обручки
Популярні питання сторінки "Обручки "
Зміст
- Обручки — особливі прикраси
- Срібло чи золото: що вибрати
- Красиві каблучки на весілля: особливості дизайну
- Які купити обручки: особливості оформлення
- Моделі з дорогоцінним камінням — поєднання вишуканості та розкоші
- Як вибрати ювелірний виріб з урахуванням розміру
- Як купити ювелірні прикраси онлайн з доставкою
Обручки — особливі прикраси
Весільні ювелірні вироби допомагають не тільки доповнити образ і підкреслити індивідуальність. Такі популярні прикраси зі срібла та золота, як обручки, символізують вступ у шлюб, міцний сімейний звʼязок і кохання. Традиційно православні християни носять вироби на безіменному пальці правої руки, католики — лівої. Каблучки на весілля доступні в багатому розмаїтті моделей. Це класичні та вишукані помітні дизайнерські варіанти для чоловіків і жінок. Вони гармонійно вписуються як у повсякденний, так і святковий образ. Також стильно поєднуються з іншими виробами зі срібла та золота. У каталозі інтернет-магазину AURUM можна замовити обручки з урахуванням таких важливих характеристик, як вид і проба металу, інкрустація дорогоцінним камінням, розмір, особливості дизайну.
Срібло чи золото: що вибрати
Весільні каблучки виготовляють з високопробних ювелірних сплавів. У каталозі представлені срібні та золоті прикраси. Обручки з аргентуму 925 проби вдало поєднують доступну вартість, вишуканий холодний блиск і елегантність. Таким виробам віддають перевагу і чоловіки, і жінки.
Купити весільні каблучки можна з чорнінням. Особлива технологія оброблення срібла дозволяє створити прикраси у вінтажному стилі. Також варто виділити моделі з родіюванням, що характеризуються красивим білим відливом. Крім того, недорогі обручки з такою особливістю надійно захищені від природного потемніння металу. Однак майстри-ювеліри рекомендують ретельно стежити за станом покриття і оновлювати його через 3–5 років, якщо виріб носять щодня, не знімаючи. Також доступні срібні прикраси з позолотою. Це бюджетні моделі з елегантним дизайном.
Обручки на весілля, виконані із золота 585 проби, — це класика, якій віддають перевагу більшість наречених. При замовленні таких прикрас варто врахувати відтінок металу. Можна купити обручки з елегантного лимонного, рожевого, білого золота.
Красиві каблучки на весілля: особливості дизайну
Багатий вибір прикрас, що символізують шлюбний звʼязок, дасть змогу купити оптимальний варіант як чоловікові, так і жінці. Лаконічні класичні та оригінальні обручки завжди залишаються в моді.
Доступні такі види ювелірних прикрас:
- Європейка. Характеризується напівкруглим перетином. Внутрішня сторона виробу плоска, тому каблучка зручно прилягає до пальця. Зовні прикраса опукла, завдяки чому виглядає об'ємно. Варто також виділити гладку поверхню. Європейка — це популярна модель унісекс.
- Американка. Прямокутний або квадратний перетин — її основна характеристика. Рівні грані стали додатковою особливістю. Модні та красиві обручки вибирають як чоловіки, так і жінки.
Обидва варіанти характеризуються комфортним носінням у повсякденному житті.
Які купити обручки: особливості оформлення
Вибирають прикраси з урахуванням дизайну. Виділяють такі варіанти:
- Класичні. Ювелірні вироби, виконані з високопробного золота і срібла, вдало поєднують мінімалізм і елегантність. Зазвичай характеризуються гладкою поверхнею. Моделі не доповнюють вставками з дорогоцінних каменів, а також алмазною гранню, філігранними елементами. Лаконічний дизайн гарно вписується як у повсякденний, так і у святковий образи. Класичні обручки поєднують з іншими ювелірними прикрасами незалежно від особливостей їхнього дизайну.
- Стильні. Красиві весільні обручки, створені з урахуванням трендів ювелірної моди, стануть не тільки символами вірності та любові, а й цікавими деталями образу. Прикраси привертають увагу оригінальним дизайном. Можна купити обручки в стилі колекції Love модного ювелірного дому Cartier. Вишуканий вигляд мають вироби з філігранними візерунками, виконаними з використанням флористичних мотивів. Завжди актуальним залишається геометричний стиль. Наприклад, можна купити весільні каблучки, обідки яких доповнені алмазною гранню. Таке оформлення дає змогу сповна розкрити красу дорогоцінного металу. Виділяють і незвичайні моделі, шинки яких представлені у вигляді ламаної лінії. Прикраси неодмінно привернуть до себе увагу екстравагантним виконанням. У ювелірних колекціях доступні вироби, в яких гармонійно поєднуються дорогоцінні матеріали різних відтінків. Актуальними залишаються моделі, виготовлені з білого та рожевого золота.
Якщо подружжя бажає носити прикраси, виконані в одному стилі, можна звернути увагу на парні варіанти.
Моделі з дорогоцінним камінням — поєднання вишуканості та розкоші
Прикраси з кристалами не втрачають популярності. Обручки не стали винятком. Вставки з дорогоцінних каменів гармонійно доповнюють ювелірні вироби, роблячи їхній дизайн яскравим і оригінальним.
Для інкрустації прикрас використовують такі камені:
- Діаманти. Самоцвіти, які належать до атрибутів розкоші. Тому ціна на обручки виявиться вищою за середню. Ограновані кристали не тільки підкреслюють вишуканість. Діамант уособлює міцну любов на довгі роки. Тому багато пар вибирають моделі з саме такими самоцвітами. Сяйними каменями інкрустують золоті шинки. Можна вибрати прикрасу як з однією великою вставкою, так і з елегантною доріжкою, яку утворюють мініатюрні діаманти. Камені гармонійно поєднуються із золотом будь-якого відтінку.
- Фіаніти. Сяйні самоцвіти, якими інкрустують ободок, виконані в різних стилях. Фіаніти роблять дизайн прикрас оригінальним. Кристалами доповнюють як певну ділянку, так і всю шинку. Фіаніт — це доступний з погляду ціни камінь. Тому можна придбати недорого обручки, доповнені такими кристалами.
- Сапфіри. Дорогоцінний камінь вишукано підкреслює красу моделі. У прикрасах сапфір часто поєднують з діамантами або фіанітами.
Ціни на обручки залежать від типу, маси, особливостей огранювання кристала. Важливо врахувати, що моделі зі вставками вимагають дбайливого ставлення.
Як вибрати ювелірний виріб з урахуванням розміру
Будь-яка прикраса, яку носять на пальці, має комфортно сидіти і не спадати під час постійного носіння. Насамперед це стосується обручок. Під час купівлі важливо звернути увагу на такі характеристики:
- Товщину шинки. Зручна прикраса не повинна бути занадто масивною. Якщо вибирають модель без каменів, оптимальна товщина обідка — 1,2-1,5 мм. Параметр виробу, інкрустованого кристалами, варіюється в межах 1,8-2,1 мм.
- Ширину шинки. Розмір обідка тонкого варіанта в середньому становить 2,5-4 мм. У міру широка прикраса доступна з шинкою 4–6 мм. Якщо необхідний великий виріб, можна розглянути модель 6–8 мм.
- Розмір виробу. Це ключовий параметр, який враховують як при купівлі, так і при виготовленні обручок на замовлення. Щоб не помилитися при виборі, потрібно правильно визначити розмір. Беруть тонку паперову смужку, обертають її навколо безіменного пальця і фіксують. Після необхідно виміряти довжину шаблону. Далі отримане значення переводять у міліметри і ділять його на 3,14. Результат відповідає розміру виробу. Однак при купівлі широкої моделі до отриманого числа потрібно додати 0,5 мм. Це допоможе вибрати зручний варіант.
Якщо наречена носить каблучку для заручин, вона може взяти її параметри за зразок під час купівлі обручки. Серед поширених розмірів каблучок для жінок виділяють 16, 16,5, 17, 17,5, 18. Популярні чоловічі прикраси — 18,5, 19, 19,5, 20, 21,5, 22.
Комфортний для щоденного носіння виріб не здавлює фалангу і не впивається в шкіру. При різкому помаху рукою залишається на пальці.
Як купити ювелірні прикраси онлайн з доставкою
В інтернет-магазині AURUM можна оформити замовлення, вибравши вишукані обручки в коробочці. У каталозі доступна вся інформація про товари, включно з наявністю, фото, актуальними цінами та іншими характеристиками. Зручні фільтри спростять пошук потрібної моделі. Купити прикраси можливо з доставкою поштою по Україні. Також доступний самовивіз товару з магазинів AURUM. Програма лояльності дозволить купувати вишукані ювелірні подарунки собі та коханим людям за привабливими цінами.
✅ Категорія товарів | Обручки |
---|---|
✅ Кількість товарів у каталозі | 148 |
✅ Середня ціна товарів | 25 933 грн |
✅ Ціна найдешевшого товару | 1 184 грн |
✅ Найдорожчий товар | 229 034 грн |