Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
[email protected] Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Кольє Тіффані

Обрано:
Тіффані
Видалити всі
Фільтри 1
Сортувати

Відгуки

Кольє Тіффані — прикраси для будь-якого випадку

Завершуючи мінімалістичний образ, можна доповнити його кольє у стилі Тіффані. Різноманітність дизайну — приклад майстерності при створенні елегантних прикрас. Універсальні моделі гармонійно поєднуються з повсякденним вбранням, доповнюють урочистий чи святковий образи. Замовити кольє Тіффані в оригінальному виконанні можна в інтернет-магазині AURUM.

Властивості та проба металу

Чисте золото — м'який і ковкий матеріал, який не підходить для створення коштовностей. Прикраси швидко втрачають форму при мінімальному зовнішньому впливі. З цієї причини, щоб зробити кольє-ланцюг Тіффані, застосовується аурум у вигляді сплавів. Він доповнюється міддю, сріблом, цинком, кобальтом, платиною, кадмієм та іншими металами.

Аргентум — матеріал із місячним блиском, який також популярний в ювелірній справі. За аналогією із золотом він дуже пластичний, що дозволяє створювати прикраси різних форм. Але ця властивість робить непрактичними кольє Тіффані зі срібла, які легко деформуються. Щоб надати аргентуму достатньої твердості, його з'єднують із міддю, отримуючи сплави з поліпшеними характеристиками.

Об'єм чистого дорогоцінного металу в будь-якому складі показує пробу. У каталозі ювелірного магазину AURUM представлені кольє Тіффані із золота з маркуванням 585. Це означає, що у складі таких сплавів 58,5% чистого ауруму, а решта — добавки. Можна замовити також кольє Tiffany зі срібла з маркуванням 925. У цих сплавах 92,5% аргентуму та 7,5% додаткових металів. Кожен із зазначених матеріалів вважається найкращим за характеристиками у своїй категорії. З них можна створювати не лише гарні, а й міцні, надійні прикраси.

Колір матеріалу в кольє від Тіффані

З'єднання дорогоцінного металу з лігатурою забезпечує покращені властивості сплаву, що впливає на його колір. У каталозі AURUM можна замовити кольє від Тіффані з білого, жовтого, червоного та комбінованого матеріалу. Перший — це срібло або золото, яке виходить при з'єднанні ауруму з нікелем, паладієм. Жовтий і червоний сплави утворюються, якщо як лігатура береться мідь. Що більше її, то насиченіший відтінок нового матеріалу і вища його міцність. Незвичайні дизайнерські моделі найпростіше отримати при комбінуванні металів різних кольорів.

Дизайн та особливості вставок у кольє Tiffany

Кожна з прикрас оригінальна та приваблива. Це ювелірні вироби різних типів:

  • кольє-краватка;
  • з підвісками;
  • ланцюжки;
  • з хрестиками;
  • ланцюжки з підвісками.

Можна вибрати кольє Тіффані з серцем, хрестиком або кулями. В асортименті моделі без вставок або з камінням, зокрема — доріжкою. Дизайнерські елементи, що наголошують на красі коштовності, — білі фіаніти круглої форми.

Розмір і плетіння

Тіффані — кольє у вигляді ланцюжка з плетінням:

  • Фантазія — нестандартна технологія, яка не належить до жодного з видів. Такі ланцюжки виходять завдяки незвичайним ланкам або оригінальному способу їхнього з'єднання.
  • Якір — у класичному варіанті складається з овальних елементів однакового розміру, розташованих по відношенню один до одного перпендикулярно. Купити кольє Тіффані в такому виконанні — означає отримати універсальну прикрасу підвищеної міцності.

Стильні та популярні коштовності для жінок представлені в широкому асортименті. Наявність всіх розмірів від 40 до 50 — можливість гарантовано отримати товар, що сподобався.

Тип застібки та особливості виробництва

Tiffany — кольє, які приваблюють не лише оригінальним дизайном. Такі коштовності практичні та довговічні завдяки родіюванню. Технологія нанесення найтоншого шару (0,1-0,25 мкм) металу необхідна для покращення зовнішнього вигляду виробу, посилення блиску та надання більшої міцності. Щоб кольє Тіффані, купити яке можна в ювелірному інтернет-магазині AURUM, зберігало свою красу багато років, процедуру родіювання слід періодично повторювати.

Представлені в AURUM коштовності створюються за технологією полегшених виробів. Їх збирають із порожніх трубок. Такий підхід робить кольє з серцем Тіффані візуально товстішими, масивнішими. Їх ціна в рази дешевша за повноважні прикраси. Візуально такі коштовності можуть бути дуже схожими.

Кольє Тіффані, ціна якого безпосередньо залежить від металу, приваблює дизайнерською оригінальністю, елегантністю та надійністю, обумовленою типом плетіння та наявністю якісного замка. Це можуть бути такі елементи:

  • Карабін — петля з пружною скобою. Набуває форми краплі чи прямокутника, але технічно замки не різняться між собою. Їхній зовнішній вигляд залежить від дизайну прикраси. Такі застібки відрізняються високою міцністю — витримують велику вагу виробу.
  • Тогл — простий і надійний замок, що складається з Т-подібної палички та круглої або фігурної частини, через яку простягається стрижень. Так відбувається фіксація.
  • Шпрингельний замок — кругла застібка із пружинною клямкою. Приваблює мініатюрними розмірами та невеликою вагою.

Поєднання якісних матеріалів, елементів і таланту дизайнера — секрет популярності оригінальних дорогоцінних виробів.

Стильне кольє-ланцюг Тіффані в AURUM

Виглядати гарно в будь-якій ситуації допомагають оригінальні, правильно підібрані прикраси. Тіффані — кольє, ціна якого залишається доступною завдяки спеціальним пропозиціям, що діють в AURUM. Вироби можна комбінувати з будь-яким одягом, вдягати на урочисті заходи.

Вибирати коштовності швидко дозволяють фільтри, детальні описи, доповнені чіткими фото. Можна зробити замовлення товару з доставкою на адресу або у відділення Нової Пошти. Вона здійснюється по всій території України.

✅ Категорія товарів Кольє Тіффані
✅ Кількість товарів у каталозі 21
✅ Середня ціна товарів 54 836 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 1 729 грн
✅ Найдорожчий товар 115 275 грн

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд