Блог

Фіаніт: опис та цікаві властивості ювелірного каменю

Бажання людини створювати щось нове у поєднанні із сучасними технічними можливостями часто призводить до цінних та важливих відкриттів. Так з'явився камінь фіаніт — штучно вирощений мінерал неймовірної краси. Його часто порівнюють із діамантом, тому він активно використовується в ювелірному мистецтві. Як створюється цей дивовижний камінь і в чому його головні особливості, розглянемо в цьому матеріал.

Акція "Спекотний Weekend до 70%"

Не поспішайте прощатися з літом. Воно ще може приємно вас здивувати. В магазинах AURUM найспекотніші вихідні попереду – з 15 по 17 вересня. Акція "Спекотний Weekend до 70%" – найкращий час для ваших ювелірних покупок.

Дар сонця — дивовижний бурштин

Унікальний камінь, що увібрав у себе мудрість тисячоліть та деревну силу природи, — золотистий бурштин. З давніх часів люди вірили, що він має величезну енергію, яку накопичує в процесі утворення. Це один із найпопулярніших матеріалів для виготовлення фігурок фен-шуй та захисних амулетів. Чарівні переливи палітри кольору каменю високо цінуються і в ювелірній справі. Сонячний бурштин застосовується як для вставок у підвіски, каблучки та сережки, так і без касту при створенні намиста та браслетів. Яким би не був вибір, ви повністю отримаєте оригінальну прикрасу, наповнену давньою історією та чистою природною енергією.

Відкриття нового ювелірного магазину AURUM

Якби хтось оголосив номінацію "Найгостинніще місто України", Івано-Франківськ точно опинився б серед фіналістів, якби не переміг. Можливо, саме тому ми відкриваємо тут новий магазин AURUM. Або – ми просто прагнемо бути ближчими до вас усюди, щоб прикрашати разом кожне місто країни. Так, другий варіант більше схожий на нас.

Королівський сапфір: особливості та властивості каменю

Приголомшливо красивий і захопливий погляди, царський камінь сапфір із давніх-давен виступав центральним елементом розкішних прикрас монархів, аристократів та іншої знаті. Він став символом справедливості, влади та сили. Загадковий і дивовижний самоцвіт поза модою. Разом з червоним рубіном і зеленим смарагдом волошковий сапфір входить у четвірку найбажаніших і найдорожчих дорогоцінних каменів, поступаючись лише діаманту. Ювелірні вироби з насиченими синіми вставками стають сімейними реліквіями та передаються з покоління до покоління.

Кварц — багатоликий кристал

Кварц — один із найпоширеніших мінералів, який ювеліри перетворюють на вишукані вироби. У каталогах представлені дизайнерські моделі каблучок, сережок, кольє та інших прикрас з цим кристалом. Розглянемо докладніше його різновиди, характеристики, властивості та інші особливості.

Відкриття оновленого ювелірного магазину AURUM

Оновлення і розвиток – усі ми до цього прагнемо. Фірмові магазини AURUM теж не полишають експериментів з форматами або локаціями, заради вашої зручності. З 29 серпня по 3 вересня магазин у ТРЦ Конкорд (м. Полтава) запрошує на відкриття своєї оновленої версії. Час підібрати і вам новий образ.

Агат — прекрасний, загадковий, чарівний камінь

Агат не може залишити байдужим: його фантазійний малюнок заворожує погляд. З давніх-давен цей напівдорогоцінний камінь був популярний в ювелірній справі. Він представлений численними варіаціями кольорів та візерунків. Серед такого розмаїття кожен знайде варіант до смаку.

Колекція для прекрасних і незламних

Вишивка для нас, українців, ніколи не була лише декором. Це символи і обереги, цінності роду, генетичний код усієї нації. Ювелірна колекція прикрас від Versal втілює красу української вишивки у новому вимірі. Коштовні каблучки, підвіси і сережки доповнені орнаментом. Таке оригінальне дизайнерське рішення символізує силу духу і волі народу, нашу єдність та незламність. Це прикраси, які хочеться носити з упевнено піднятою головою та з гордістю за свою країну.

Камінь багатства та радості — сонячний цитрин

Отримати заряд енергії, тепла та радості своєму власнику допоможе цитрин, який вважається каменем сонця та літа. Щоб скрасити похмурий та дощовий осінній день, просто надягніть прикрасу з яскраво-жовтою вставкою, і настрій одразу підніметься. Мінерал наділяють потужними цілющими та магічними властивостями. Тому він відомий не лише своєю красою, а й сильною позитивною енергетикою.

Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
shop@aurum.in.ua Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних