Блог

Миколай дивує

Зиму зустрічати приємніше в очікуванні свята. Чарівний Миколай, а за ним і Різдво та Новий рік – це магія родинного затишку.

Святий Миколай поспішає з дарами радості, аби втішити, нагородити, і нагадати, що добро завжди перемагає темряву.

Компанія AURUM допоможе чарівнику, аби всі знайшли під подушкою те, про що мріяли. Акція “Миколай дивує” триватиме з 1 го до 20го грудня.

Які бувають проби золота

Золото приваблює людей з першого знайденого самородка сотні років тому. І в давні віки, і сьогодні з нього роблять прикраси та аксесуари, покривають ікони, виливають корони та зберігають у злитках. Але в чистому вигляді в ювелірній справі цей шляхетний метал практично не зустрічається, тому що він дуже крихкий і м'який. Щоб прикраси носилися довго та були стійкі до пошкоджень та впливу довкілля, аурум посилюють різними сплавами (мовою ювелірів – лігатурою). А про кількість ауруму в ньому повідомляє спеціальне тавро. Які вони бувають і яка проба золота краща, ми розповімо у статті.

Смарагд: сила каменю для захисту та допомоги

Смарагд – камінь, побачивши який одного разу – закохуєшся у його глибину назавжди. Дивовижний зелений кристал вінчав корони багатьох правителів, його передавали як родовий скарб аристократичні сім'ї в Європі. Крім чарівної краси йому приписують безліч магічних та лікувальних властивостей. Сила каменю готова підтримати вірного йому власника, який не розлучатиметься з ним протягом більшої частини дня.

Ідеї подарунків на День святого Миколая

Для дітей святий Миколай, що дарує подарунки, асоціюється з чарами та передноворічною казкою. Саме його день, 19 грудня, відкриває цикл зимових свят та створює казкову атмосферу, яка приносить радість. Не варто думати, що частинка магії в цей час потрібна тільки дітям. Отримати сюрприз під подушку приємно й дорослим. А якщо питання, як вибрати подарунки дівчині на День святого Миколая турбує і вас, то наші поради точно знадобляться.

День Клієнта AURUM

Осінньо-зимове міжсезоння – непростий період. Потрібен час, аби звикнути та підготуватися до прогулянок, правда? Тим часом, родинний вихідний, який не часто обходився без свіжого повітря, можна поєднати з відпочинком у ТРЦ. Влаштуйте собі день кіно, шопінгу і ресторанних смаколиків. Та не оминіть також можливості придбати ювелірні подарунки для близьких за вигідними цінами. Цього тижня ця пропозиція стосується мешканців та гостей Одеси. Саме тут компанія AURUM оголошує наступний День Клієнта.

Відкриття нового ювелірного магазину AURUM

Родина фірмових магазинів AURUM стає більшою. Ювелірна краса об’єднує, дарує естетичну насолоду та доповнює затишок теплих моментів.

22 листопада зустрічайте відкриття нашого магазину у місті Бучі – на базі ТЦ “Retail Park Bucha”.

День Клієнта AURUM

Не дозволяйте втомі псувати настрій. Ви варті найкращого.Найближчими вихідними знайдіть час для відпочинку і шопінгу. Попри непрості будні, хтось змушує вас щиро усміхатися. Подаруйте їм тепло. Знайдіть цінні аксесуари і для себе – сяйте красою, навіть у найпохмуріший день.

Акція “Black Sale в AURUM”

З року в рік. Щоразу наприкінці осені приходить вона – “чорна п’ятниця”. Світова традиція для всіх торговельних компаній – від найменших крамниць до широких мереж у найрізноманітніших сферах. Традиція дарувати найвигідніші знижки року або особливі пропозиції, небачені клієнтами раніше. Скільки легенд, заплутаних схем і навіть афер виникало довкола цієї ідеї за весь час її існування! Але дякувати, що її виправдана добра мета залишається незмінною для багатьох. Розпродати максимум якісної продукції за доступною ціною, аби підготуватися до наступних сезонів з їхніми оновленими трендами. Певно ж, що це справедливо і вигідно для всіх. У нас знижки народжуються з повагою до клієнтів та прагненням подарувати світло. Навіть коли вони мають таку темну-темну назву.

Які чоловічі сережки в моді сьогодні

Чоловічими сережками сьогодні нікого не здивувати. І це чудово, тому що з підвищенням попиту ювелірні бренди пішли назустріч сильній статі та розробили безліч моделей для чоловіків. Чоловічі сережки за різноманітністю дизайну майже не поступаються жіночим моделям, а значить, підкреслити образ з їх допомогою можна як діловій людині в строгому костюмі, так і байкеру або представнику творчої професії.

День Клієнта AURUM

Життя вирує. Ми закохуємося, одружуємося, народжуємо дітей, підтримуємо друзів і близьких. Ми усміхаємося, радіємо дрібницям, іноді засмучуємося, але йдемо далі, до радостей і до Перемоги. Боротьба триває – вона у великих і маленьких кроках військових, волонтерів, кожного, хто сьогодні допоміг комусь у межах власних сил. Або навіть більше. Живімо сьогодні й піклуймося про завтра.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд