Блог

День Клієнта AURUM

Не відкладайте на потім гарні справи, адже зробити подарунок дорогій людині та одночасно підтримати наших військових можна у мережі AURUM.  А дуже гарно заощадити, купуючи такий подарунок, можна завітавши на акцію «День Клієнта» магазину AURUM у ТРЦ Lavina Mall, що у Києві.

День народження магазину

Компанія AURUM вже скучила за можливістю готувати День клієнта для вас. Всім нам не вистачає чогось звично приємного, мирного, аби знову відчути себе на своєму місті.

 І ми не можемо зупинятися, потрібно рухатися до ПЕРЕМОГИ разом!

Кожен вчинок має значення

Кожен вчинок має значення. Усі ми прагнемо перемоги та миру в нашій країні, мріємо про щасливе майбутнє. Військові та волонтери щодня наближають здійснення нашої спільної мрії. Ми теж не хочемо залишатися осторонь, тому підтримуємо країну в боротьбі не лише словом.

З 1 липня компанія AURUM приєднується до благодійної ініціативи фонду “Ми всі з України”.

Дорогоцінна Україна

Цьогоріч літо в Україну – не про пляжний сезон, а про єдність і боротьбу. Всі ми щодня мріємо про вільну країну і завершення війни. Та не лише мріями ми крокуємо до спільної мети. Хтось сьогодні в лавах ЗСУ або ТРО виборює нашу свободу, хтось волонтерить, або ж – активно працює на користь української економіки. Компанія AURUM не залишається осторонь і виділяє частини прибутку на потреби військових та жителів деокупованих територій, яких з часом має ставати більше, доки вся Україна не звільниться від загарбників.

День Батька

Для дитини тато – супергерой. Так, нічого не страшно, коли йдеш, тримаючись за його мізинець, або – дивишся на світ зверху. Бо кататися на плечах у тата –  найвеселіша розвага дитинства. Тато –  це безпека і затишок. Він не часто говорить, як сильно любить, але його обіймів буде достатньо, щоби відчути це. Його слова буде достатньо для впевненості, що обіцяне – правда, турбота проявляється вчинками. Так, тато –  супергерой. Сьогодні він –  воїн ЗСУ або Тероборони,  борець інформаційної сфери або сумлінний працівник будь-якого іншого напрямку на користь держави та заради майбутнього своїх дітей. На нього завжди може покластися мама.

Тренди непереможних

Зайве нагадувати про непростий час сьогодення в нашій державі. Та кожен з нас тримає свій маленький фронт – жити, працювати та допомагати, чим лише можливо і кому зможемо.

Стрій ювелірної краси налаштований на перемогу та готовий дарувати добро кожному з вас. Не відмовте собі та рідним у найменших пам’ятних приємностях. Долучайтеся до конкурсів та акційних можливостей.

День вишиванки

Вишиванка має багатовікову історію. Вона, з усіма своїми різновидами орнаментів і кольорів об’єднує безліч поколінь українців.

День вишиванки – відносно молоде свято, започатковане з ініціативи студентки у 2006 році, зараз воно набуло міжнародних масштабів. Бо його основа – це символ народу.

Поряд з мамою - ми всюди вдома

Весна – світло народження, відновлення самого життя. Добре, що День матері навесні. У час, коли квітнуть найперші квіти, дерева, і навіть повітря, ніби сповнене улюбленими парфумами найрідніших людей.

З 6 по 31 травня святкуйте з AURUM.

Дива не скасувати!

Маленькі свята та приємності попри всі негаразди, на противагу темряві.

Компанія AURUM також працює заради України. Ми активно відновлюємо свою роботу та акційні пропозиції. Підтримаємо разом економіку, ЗСУ та емоційний дух кожного. 

Акція триватиме по 31 травня. А це означає, що вибрані ювелірні прикраси можна придбати вже зараз, за акційною знижкою до 20%!

День народження магазину

У великій родині свята трапляються частіше. Бо скільки Днів народження! У сім’ї ювелірних магазинів AURUM іменинників – чимало.

З 25 по 27 лютого настала черга міста Лева. Там, у ТРЦ Victoria Gardens, фірмовий магазин AURUM щасливий бути іменинником. А від того дарує радість кожному своєму клієнту. Для вас, друзі:

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд