Блог

Літо у серпні має свій неповторний смак. З ніжними нотами меду та яблук, з яскравістю жоржин.

Святкові дні в AURUM, з відчуттям серпневої атмосфери, продовжують дарувати радість та наснагу своїм клієнтам. До речі, у Львові та Рівному відчуття відпочинку та краси тримається по-особливому привітно. Бо саме тут компанія AURUM найближчим часом святкуватиме День народження магазинів та Дні клієнта.

З 5 по 8 серпня Рівне готується запалювати вогники світлих емоцій у ТРЦ Злата Плаза, Київ у ТРЦ Dream Town -1, а Львів - у ТРЦ Victoria Gardens.

Літо. Сонце. Блиск в очах.

Компанія AURUM знає, що підкреслить ваші щасливі очі. Ювелірні прикраси? Запальне свято? А свято ювелірних прикрас - це засіб щастя подвійної дії.

Чекаємо ваших теплих усмішок завжди, а особливо -  з 29 липня до 1 серпня у Києві, Вінниці та Харкові.

Яскраві кольори літа

Спекотне літо у розпалі. Гаряче сонце, ніжна вода і золотиста засмага - це історія з пляжу. А от утома від гарячого повітря - це вже міська буденність, скажете ви.

 Геть меланхолійні думки! Додайте яскравості не лише вашому відпочинку, а і буденним годинам. Насолоджуємося літом тут і зараз!

Ювелірний сонник: до чого сняться прикраси

Люди здавна надавали великого значення нічним видінням, намагалися зрозуміти і пояснити їх. Особливо загадково уві снах виглядали вироби з благородних металів і каменів, адже в реальному житті вони символізували достаток. Доторкнутися до них, приміряти, помилуватися, нехай навіть не по-справжньому, завжди приємно. Але чи не попереджає підсвідомість таким чином про майбутні проблеми — таке питання хвилювало людей. Над цим тлумаченням працювали багато відомих віщунів. Як вони пояснюють побачене вночі — дізнаєтеся зі статті.

Ювелірні каблучки для заручин: носимо і поєднуємо правильно

Каблучка для заручин — бажана прикраса, що символізує щире «так» обраниці. Це непарний ювелірний виріб, призначений тільки для дівчат, які отримали статус нареченої. Традиція дарувати каблучки для заручин прийшла із західних країн і міцно прижилася в нашому суспільстві. Коли кохана погоджується на пропозицію, чоловік підносить їй дорогоцінний подарунок, підтверджуючи серйозні наміри і показуючи всім, що серце його обраниці зайнято.

Фіаніт і циркон — у чому різниця

Прикраси зі вставками широко представлені в колекціях ювелірних виробів. Велику роль відіграє справжність інкрустації, приналежність до коштовності, якість. Розглянемо, чим відрізняються популярні вставки, їх особливості та переваги.

Як дізнатися розмір браслета

Браслети — універсальні прикраси, які можуть стати родзинкою образу. Зап'ястя, обрамлене обідком, виглядає більш витонченим, а щиколотка — граціозною. Це завжди доречний акцент, який демонструє романтичність, грайливість і безтурботність або, навпаки, солідність і високий статус. Щоб виконувати свою роль, він повинен добре сидіти. Давайте дізнаємося, як визначити розмір аксесуара і правильно його носити.

День народження магазину AURUM у Львові й День Клієнта у Сумах

Кажуть, що сімка - число щасливе. Вірите? Вже зовсім скоро святкуватимемо День народження фірмового магазину AURUM у Львові. А йому вже сім рочків. Виріс високим - на два поверхи. Розумний та досвідчений - тут на вас завжди чекає море вигідних пропозицій та вартісних порад.

Свято подорожує Україною

Що цього разу може надихнути вас відвідати фірмовий магазин AURUM? Можливо, ви шукаєте подарунок особливій людині, або обераєте щось для себе - не менш особливих. Маємо й ще один варіант - спокусливі знижки святкових днів не можуть залишити вас байдужими. Або ж можна зібрати докупи кілька причин, вирішувати завжди вам.

День Клієнта

День Клієнта - це свято кожного гостя фірмових магазинів AURUM. День, коли ми раді заманити вас знижками та подарунками. З нами ви гарантовано отримаєте заряд позитивних емоцій надового.

Не пропустіть можливість відсвяткувати разом з AURUM у вашому місті.

8-11 липня - вихідні, які мають запам’ятатися лише приємними подіями.

Чернігів, ви з нами? Свято чекатиме на вас у ЦУМ.