Блог

День народження магазинів AURUM у ТРЦ Лавина, Суми, ТРЦ Sky Park, Вінниця

Лютий –  це чудовий місяць зими, адже саме у ньому весь світ святкує День Закоханих.

Напередодні такого прекрасного свята компанія AURUM підтримує всіх тих, хто хоче засвідчити своє кохання, супроводжуючи  це цінним та пам’ятним подарунком.

Відкриття нового магазину у ТРЦ Dream Town, Київ

Ювелірних магазинів AURUM стає більше напередодні Дня Закоханих!

Новий розкішний ювелірний бутік AURUM гостинно чекатиме на вас 6 лютого у ТРЦ Dream Town-1, м. Київ. Урочисте відкриття та святкова програма почнуться о 13.00.

День народження AURUM у ТРЦ Oasis, ТЦ Globus, Київ; ТЦ Novus, Біла Церква; ТРЦ Cherry Mall, Вишневе.

Увага!!! Компанія AURUM розпочинає Новий 2021 рік з Супер Новин!. Найближчими днями (29-31.01.2021) ми святкуємо День народження одночасно у 4-х чудових магазинах мережі: ТЦ Oasis, Київ; ТЦ Globus, Київ; ТЦ Novus, Біла Церква; ТРЦ Cherry Mall, Вишневе.

Графік роботи інтернет-магазину на новорічні свята 2020-2021

Графік роботи інтернет-магазину на новорічні свята 2020-2021

Дорогі наші покупці!

Вітаємо вас з наступаючими святами! Бажаємо вам щастя і благополуччя в новому році! Щоб у кожній хаті водилися подарунки і дитячий сміх!

Зверніть, будь ласка, увагу на наш графік роботи в святкові дні:


Співпраця

СПІВПРАЦЯ З ПАРТНЕРАМИ

СПІВПРАЦЯ З КОРПОРАТИВНИМИ КЛІЄНТАМИ

Урочисте відкриття нового магазину у м. г. Виноградове, вул. Миру, 10/4.

2020 рік для компанії AURUM відзначається низкою відкриттів чудових магазинів оновленого формату. Цього разу ми запрошуємо вас розділити нашу радість та відвідати магазин у самому серці закарпатського міста Виноградів. 

Святкове відкриття відбудеться 18 грудня 2020 року за адресою: м.Виноградів, вул. Миру, 10/4.

Напередодні святкування дня св. Миколая та Різдва Христового на вас чекають подарунки, розкішний асортимент та великі знижки.

День Клієнта магазина AURUM у ТЦ Космос, м. Харків

Дорогі наші клієнти, напередодні новорічних та різдвяних свят ми приготували для вас срприз - чудову акцію «День Клієнта AURUM» у м. Харковів, ТЦ «Космос».

Клієнти - завжди бажані і шановані гості в наших магазинах. Ми радо святкуємо з вами свята, готуємо знижки й подарунки. Але коли свят замало, а дні народження лише раз на рік, - ми з радістю пропонуємо вам відсвяткувати День клієнта!

Акція «Мрії збуваються в AURUM»

Початок або продовження? Розіграші, що стартували ще напередодні новорічних свят дещо затрималися. Локдаун уповільнив наші плани. Але прагнення дарувати сюрпризи та здійснювати ваші бажання не зупинити.

Нехай Різдво давно позаду і Святий Миколай відпочиває, ми ж зустрічаємо свята романтичні, з відтінками весняного тепла.

Урочисте відкриття нового магазину у м. Берегове, вул. Сечені, 9.

Друзі! З нетерпінням та радістю повідомляємо вам про відкриття чудового магазину у самому центрі м. Берегове.

Святкове відкриття відбудеться 4 грудня 2020 року о 12.00 за адресою: м.Берегове, вул. Сечені, 9.

Запрошуємо та чекаємо на всіх!!!

Святкова акція до відкриття дає можливість першим покупцям придбати ювелірні прикраси найновіших колекцій з великими знижками, отримати святкові подарунки, взяти участь у вікторині з призовим фондом. Крім того, ви обов’язково отримаєте приємні емоції від ювелірних виробів, створених кращими ювелірами України.

День народження AURUM у ТРЦ «King Cross Leopolis» , м. Львів

Компанія AURUM завжди дуже шанує своїх клієнтів. Саме тому ми святкуємо День народження магазину та даруємо на честь цієї події великі знижки та подарунки. Тим більше, коли магазин святкує 5-літній ювілей!

Тільки для вас у ці дні ми даруємо святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та  вiд 30 до 35% (акційна знижка 25% + знижка за дисконтною карткою) на срiбнi вироби, ікони та обереги.