Кольє

Кольє - елегантне доповнення жіночого образу

Красиве кольє мріє мати кожна жінка, адже зі вдало підібраної до образу прикраси вона буде виглядати ще більш привабливою і такою, що запам'ятовується. З французької мови слово «кольє» (collie) перекладається як «нашийник». Різноманітність даной прикраси приголомшливо багатогранно. Від намиста кольє відрізняється наявністю центральної, чітко виділеної, частини. Даний елемент може виконуватися з каменів або намистин, у вигляді підвіски, кулона, кисті, медальйона і іншого. Він за розмірами більше, в порівнянні з іншими елементами кольє, може мати один або кілька складових елементів. Також обов'язковою є застібка, за допомогою якої прикраса легко надягати на витончену жіночу шию.

Різновиди кольє

В наші дні купити кольє в Україні є різних видів, стилів і дизайнів. Головна характеристика, за якою класифікують кольє (і намиста теж), довжина. Виділяють такі основні види:

  • Коллар. Перекладається з англійської, як нашийник. Середня довжина 32 см., Вони щільно сидять по шиї трохи вище комірцевої кістки. Дуже добре виглядають з вечірнім вбранням, з відкритими плечима або глибоким вирізом. Чи не підходять жінкам з короткою шиєю, так як візуально вкорочує її.
  • Чокер. Короткі прикраси, довжиною 35-40 см, сидять на шиї трохи нижче ключиці, трохи вільніше ніж коллар. Виконуються з різних матеріалів від золота до оксамитової тканини. Вишукано виглядають з круглим глибокими круглими або v-образним вирізом.
  • Принцеси. Кольє довгою 42-47 см, центральний елемент яких знаходиться нижній частині ключиці. Можуть інкрустувати камінням і стразами, бути незвичайної химерної форми. Підійдуть формальному образу, ідеально будуть виглядати з блузою з V-подібним вирізом і офісним блейзером.
  • Матіні. Має довжину 50-60 см, спадаючи між ключицею і розташовуючись по центру або трохи вище грудей. Чудово будуть виглядати з глибоким вирізом, приковуючи зачаровані погляди до області бюста.
  • Опера. Універсальні довгі (70-85 см) прикраси, як правило, лягає нижче лінії грудей і трохи вище області пупка. Поєднується гармонійно з різними видами вирізів одягу. Цікаво виглядає з v-подібним вирізом в комплекті з чокером.
  • Роуп. Найдовші вироби (від 112 см), на всю довжину лягають до рівня пупка або нижче. Можуть регулюватися по висоті, зав'язуючись в декоративний вузол або просмикуючи через кільце. Універсальні, носяться різними способами, в тому числі обертаючись кілька разів навколо шиї. Можна поєднувати з різною одягом і вирізами.

Чому вигідно кольє купити в інтернет магазині Aurum

Команда фахівців нашої ювелірної компанії Aurum прагнути зробити все, щоб наші клієнти змогли придбати бажане прикраси і залишилися задоволені покупкою. В асортименті представлені численні кольє, які приємно порадують своєю вишуканістю та оригінальністю. При цьому на стильні кольє ціна приємно лояльна. В наявності золоті і срібні вироби, декоровані дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням. Навіть сама вимоглива жінка з неординарним смаком зможе підшукати прикраса, яке буде їй до душі.

У нас ви можете вигідно купити кольє в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Харкові та інших містах України. Для цього вам не потрібно нікуди їхати, зробити покупку є в он-лайн режимі на нашому сайті. Зробити оплату доступно будь-яким зручним для покупця способом. У короткі часові терміни покупка буде доставлена за вказаною адресою по всій території країни. Якщо виникнуть ускладнення або запитання, менеджери-консультанти оперативно нададуть професійну допомогу.

Розгорнути
Подобрать
Подобрать
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585