Ладанки
Потужний і лаконічний оберіг: ладанки для чоловіків, жінок і дітей
Здавна люди вірили, що біди й неприємності приносить необережно сказане слово. Кожен прагнув захистити себе і своїх дітей. Для цього використовували популярні талісмани та обереги. Православні християни використовували мішечок з ладаном. Зараз цю роль виконує ювелірний виріб. Нательну ладанку надягають після таїнства хрещення для допомоги у подоланні труднощів і негараздів. Вона також служить символом віри. Ювелірні вироби ладанки часто обирають як подарунок або для себе. Таку прикрасу доречно подарувати на особливий день: іменини, повноліття, Великдень, хрещення тощо.
Ладанка – православна прикраса, що символізує віру і любов до Господа. Дорогоцінність може бути прямокутною, овальною, круглою, зі вставкою, без каменів, з зображенням Божої Матері, ангелів або святих.
Дитячі та дорослі ладанки
Ювеліри створюють витончені моделі релігійних прикрас. Обираючи підвіску-ікону на шию, зверніть увагу, лик якого святого зображено. У кожного є покровитель, який оберігає у важку хвилину і наставляє на шлях істинний. Умовно ладанки ділять на:
- Професійні. Миколай Чудотворець, Пантелеймон Цілитель, Георгій Побідоносець.
- Чоловічі. Андрій Первозванний, Ісус Христос, Трійця.
- Жіночі. Годувальниця, Богородиця.
Підбирають ладанки також відповідно до імен святих, чия пам'ять відзначається у день вашого народження. Ікони з ликом Божої Матері – ладанки унісекс, їх набувають для дітей і дорослих. Кулони можуть бути з каменями або доповнені рукописними текстами молитов. Класичні моделі також представлені у каталозі.
Золото чи срібло: вибір ладанки на будь-який смак
Необхідно визначитися з металом. Ладанки виготовляють із срібла і золота (925 і 585 проби відповідно). Метал і копіткість роботи впливають на цінність виробу. Срібна ладанка коштує менше, ніж із жовтого металу. Але потрібно пам'ятати, що сила амулета залежить від віри і релігійності людини, а не від цінності. У колекції зібрані ювелірні ладанки на будь-який смак, навіть незвичайні дизайни, наприклад, у вигляді серця. Купити золоту ладанку в Україні просто – замовте доставку зручним способом.
Ладанки без вставок і з коштовним камінням
Ювеліри створюють прикраси, у яких поєднуються камені та духовність. В інтернет-магазині представлені різноманітні дизайни. У цій категорії зустрічаються такі вставки:
- онікс;
- перламутр;
- цирконій;
- емаль.
Ладанки – важливий елемент віри для людини. Щоб прикраса не втрачала свій вигляд якомога довше, ювеліри покривають її спеціальним шаром із дорогоцінних елементів.
- Позолота. Оскільки метали самі по собі досить м'які і піддаються зовнішньому впливу, головна мета цього методу – зміцнення поверхні. Позолота чудово захищає від окислення.
- Родіювання. Це захищає прикраси від швидкої деформації, корозії та окислення, темного нальоту.
- Чорнення. Це один із прийомів обробки металу, що застосовується людьми ще за п'ятсот років до нашої ери. У Русі чорнення з'явилося у ХХ столітті. Тому цей метод вважають перевіреним способом фарбування срібла. Найчастіше його застосовують, щоб штучно зістарити прикрасу або «традиціоналізувати» її.
- Емаль. Таке покриття вважається технічно складним. Тому ювелірні вироби з емаллю завжди цінувалися дуже високо. Вона підкреслює зовнішній вигляд і красу металу. Емаль також надійно захищає ладанку від пошкоджень, хімічного впливу.
Як правильно носити нательну прикрасу
Спочатку завдання оберегу виконував мішечок або складений шматочок тканини з ладаном всередині, який вважався символом молитви. Його носили в кишені або на шиї, підвішеним на нитці.
У сучасності ювелірні ладанки, залежно від типу, часто комбінують із ланцюжком або кріплять за допомогою шпильки. Краще сховати релігійну прикрасу під одяг або прикрити лацканом. Шпильку не варто кріпити дітям – вона може розстібнутися і поранити малюка.
Рекомендуємо вибрати ладанку нательну в інтернет-магазині AURUM. У каталозі ви знайдете всю необхідну інформацію та ціни на ладанки з білого, червоного або комбінованого металу. Доставка здійснюється компанією «Нова Пошта», замовлення можна оплатити у відділенні. Також є можливість отримати ладанку в одному з магазинів нашої компанії, розташованих у містах України.
✅ Категорія товарів | Ладанки |
---|---|
✅ Кількість товарів у каталозі | 149 |
✅ Середня ціна товарів | 8 429 грн |
✅ Ціна найдешевшого товару | 199 грн |
✅ Найдорожчий товар | 41 100 грн |