Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
shop@aurum.in.ua Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Ланцюжки

Фільтри
Сортувати

Відгуки

Популярні питання сторінки "Ланцюжки "

Розмір ланцюжка – це його довжина без застібки. Підібрати відповідну прикрасу можна наступним чином:

 • оберніть шию шнуром так, щоб його кінці стикалися в ямці між ключицями;
 • виміряйте довжину;
 • додайте 5 см.

Отриманий результат – це мінімальний розмір ланцюжка. Довжина 40 см підходить юним дівчатам з тонкою шиєю. До такого ланцюжка можна прикріпити витончену підвіску. 45–50 см – універсальний варіант, який можна носити просто так або разом із хрестиком, шармом. Прикраси довжиною 55 см поєднуються з великими підвісками. Більш довгі ланцюжки зустрічаються рідко, їх комбінують з короткими.

Плетіння ланцюжка безпосередньо впливає на міцність. «Кардинал» – красиве, але найслабше з'єднання. При виготовленні використовують тонкий дріт, виріб не витримує велику вагу. «Бісмарк» – поширена і популярна в'язка. Її переваги – в універсальності і простоті. Ланцюжок виходить досить міцним. У виробів якірного плетіння досить скромний вигляд, але при правильно запилених гранях модель вагою від 10 г може служити не одне десятиліття. В топі за міцністю – панцирні плетіння. До того ж великі ланки з плоскими поверхнями наділяють прикрасу дзеркальним блиском.

У скриньці прикраси захищені від сонця, вологи, сторонніх поглядів. Однак ланцюжки можуть легко заплутатися. Щоб цього не сталося, придбайте шкатулку з невеликими відсіками або декількома поверхами і покладіть кожен виріб окремо. Також існують спеціальні невеликі мішечки для прикрас. Ще один спосіб – протягнути ланцюжки в пластикові трубочки для напоїв і застібнути. Завдяки цьому вони не будуть переплітатися. Попередньо підріжте соломинки відповідно до довжини виробів.

За 500–1000 грн можна купити короткий срібний ланцюжок. У ціновій категорії до 2000 грн є досить великий вибір декоративних каучукових шнурків із золотими застібками. Також ви знайдете тонкі ланцюжки з дорогоцінних металів простої в'язки. Довгі ювелірні вироби ажурного, об'ємного плетіння, з родіюванням продають за ціною 5–10 тисяч гривень. Найдорожчі прикраси вартістю понад 10000 грн зроблені з комбінованого золота. Їх особливість – складне плетіння, вставки з емалі і цирконів, великі довжина і ширина.

Ланцюжки – стильна прикраса на шию

Ланцюжки – це елегантна жіноча прикраса, яка прикрашає шию милої дами. Є універсальним аксесуаром і самостійною ювелірною прикрасою, яка підкреслює жіночність. Дівчата носять ланцюжки на шию як самостійний елемент, так і прикрашають хрестиком або різною біжутерією. Сьогодні ювелірні майстри і виробники пропонують купити ланцюжки самих різних форм, розмірів і конструкцій. Є короткі та довгі варіанти, широкі або вузькі моделі. Представляють традиційні види або моделі, які будуть служити в якості декоративних елементів. Пропонується придбати ланцюжки чоловічі або ланцюжки жіночі. Виробники виготовляють ювелірні вироби із золота, срібла, платини, сталі та інших металів. А якщо розглядати варіанти плетінь, то легко заплутаєшся в кількості і видах. Як в цьому розібратися – складне питання. Давайте розглянемо, які бувають ланцюжки, види плетінь і який ланцюг на шию жінки або чоловіка купити буде найкраще.

Класифікація за металом і способом обробки

Вироби із золота та срібла завжди користувалися попитом. Пропонуються різні варіанти відтінків:

 • білого;
 • жовтого;
 • червоного;
 • комбінованих.

Колір металу залежить від типу домішок. Срібло, нікель і паладій в складі золота 585 проби надають йому світлий відтінок, а мідь – червоний. Лігатуру використовують, щоб зробити м'який метал більш міцним. Срібні вироби 875 і 925 проби в декоративних цілях піддають додатковій обробці. Чорніння надає поверхні зістарений вигляд, а покриття тонким шаром золота наділяє жовтим відтінком.

Як правильно підібрати ланцюжок

Сьогодні купити ланцюжки в Україні не становить проблем. У ювелірних магазинах, на інтернет-майданчиках і у ремісників представлений величезний вибір ланцюгів на шию. Залишається правильно підібрати ланцюжок, що зробити не так-то просто. У виборі треба звертати увагу на кілька моментів:

 • довжину ланцюга;
 • вид замку;
 • поєднання з іншими елементами біжутерії на тілі.

Розглянемо кожен нюанс.

Довжина ланцюга

При виборі ланцюгів на шию варто приділити увагу довжині, що є ключовим критерієм при виборі прикрас. Зазвичай довжина знаходиться в межах 40-70 см. Для кожної шиї і статури підійде конкретна довжина. Скажімо, якщо зріст дівчини невеликий, то підбирати довгий ланцюжок не завжди кращий варіант. Краще зупинитися на маленьких моделях, які ідеально сядуть на шию. Поговоримо про кожну довжину:

 • 40 см – до самої шиї;
 • 50 см – по верхній області декольте;
 • 60 см – по середній області декольте;
 • 70 см – по нижній області декольте.

Таким чином, слід підбирати ланцюжок не тільки за довжиною, а звертати увагу на одяг, з яким планується носити прикрасу. Дівчатам рекомендується носити ювелірні аксесуари довжиною до 50 см. Для лебединої жіночої шиї добре сяде подвійний ланцюжок на шию. Чоловікам підійде довжина і більше 50 см. Звичайно, кожен ланцюжок має власні особливості. Тому при підборі обов'язково приміряйте прикраси, щоб побачити довжину ланцюга на собі.

Замок на ланцюжку

При виборі чоловічого і жіночого ланцюжка звертайте увагу на тип замка. Розрізняють 2 основних види:

 • карабін;
 • шпрінгельний замок.

Карабін застосовується на великих і довгих ланцюгах, щоб він міцно тримався на шиї навіть при активних рухах. Для жіночих ланцюгів часто застосовується шпрінгельний замок, який виглядає елегантно і красиво. Що стосується зручності і міцності кріплення ланцюжка в двох різних видах замку, то він однаково добре триматися як на карабіні, так і на шпрінгельному замку. Тому за зручністю і надійністю замки практично однакові.

При виборі ланцюжка зверніть увагу, щоб замок легко застібався і розстібався. Власник повинен без сторонньої допомоги надягати і знімати ланцюжок, щоб чоловікові чи дівчині не доводилося просити оточуючих допомогти.

Поєднання з біжутерією на тілі

При виборі ланцюжка пам'ятаєте, з чим будете його носитися. Для якого зовнішнього вигляду підійде прикраса, а для якого буде дивитися безглуздо. Деякі чоловіки і жінки носять ланцюжок щодня, не сприймаючи аксесуар в якості прикраси. У певному сенсі, це помилка. Ланцюжок будь-якого типу, навіть з хрестиком – це ювелірна прикраса, яка повинно поєднуватися з іншими аксесуарами і предметами біжутерії на тілі. В іншому випадку, якщо прикраси не гармонують між собою, то це погано позначиться на загальному зовнішньому вигляді.

Розглянемо застосування підвіски разом з ланцюжком. Вона повинна бути одного розміру з ланцюгом, щоб створювати закінчений зовнішній вигляд. При цьому, підвіска повинна важити в 2 рази менше, ніж ланцюг, щоб не створити перевагу в біжутерії. Природно, колір металу повинен бути ідентичний. Якщо взяти масивний кулон або хрест, який буде висіти на легкому ланцюжку, то поєднання таких елементів біжутерії не прикрасять зовнішній вигляд. Якщо ж взяти занадто маленький кулон або підвіску і спробувати надіти на масивний ланцюжок, то і в цьому випадку образ точно не стане краще. Тому підбирайте підвіски, кулони, хрестики одного виду і типорозміру, що створить гарний вигляд як для чоловіка, так і для жінки.

Види плетіння ланцюжків

Ланцюжки відрізняються між собою за видами плетіння. Плетіння – це коли окремі маленькі елементи ланцюга з'єднуються один з одним, утворюючи єдину композицію. Від виду плетіння залежить якість і міцність прикраси, довговічність і здатність триматися на шиї навіть при активних рухах. Наприклад, при заняттях спортом. Ланцюжок не повинен розтягуватися і деформуватися під маленьким навантаженням. Багато в чому це залежить від плетіння, про яке й поговоримо.

Тип плетіння поділяється на дві великі групи: ручне і машинне. Найбільш поширеними технологіями створення ланцюжків є:

 • якірне;
 • панцирне;
 • фантазійне.

Зупинимося на кожному.

Якірне плетіння

Часто застосовується при створенні ланцюжків різної довжини. Особливо, серед золотих. Варіант підходить для комбінування з красивими кулонами, хрестиками та підвіскою. Принцип плетіння будується на створенні якірного ланцюжка. Коли елемент ювелірного виробу різної форми, якщо це передбачає прикраса, з'єднуються між собою під 90 градусів в загальну лінію. Серед таких представників ланцюжків виділяються прикраси з плетінням «Картьє», «Стрічка» або «Збита».

У «картьє» застосовуються елементи різних розмірів. Відбувається з'єднання досить маленьких ланок в одне ціле. У «Стрічці» або «Збитому» плетінні елементи щільно притиснуті між собою, утворюючи надійний ланцюг. Плетіння відмінно підходить для застосування в діловому образі з піджаком, білою сорочкою і навіть для вечірнього плаття. В якірному типі також застосовується плетіння «Гарібальді», яке виглядає масивно і підходить представникам сильної статі.

Панцирне плетіння

Вважається високоміцним, тому в давні часи технологію застосовували для виготовлення кольчуги для лицарів. Ювелірні елементи ланцюга знаходяться в одній площині з обох сторін. Це не дозволяє ланцюгу перекручуватися під час носіння на іншу сторону.

Панцирне плетіння має кілька видів. Серед них виділяється «Фігаро», коли з'єднуються різні елементи за формою і розмірами. Зустрічаються ланцюги із застосуванням комбінованих металів. Наприклад, коли основним матеріалом виступає золото, а додатковим – платина, срібло, сталь та інші представники міцних металів. Виробники ювелірних прикрас намагаються внести різноманітність, тому часто виготовляють ланцюжки з двох кольорів. Наприклад, застосовують плетіння із золота, де частина елементів білого або червоного, а інша – жовтого. У підсумку виходить красивий ланцюжок.

Цікавий варіант застосування панцирної технології плетіння виражається в «Снейк». Це порожнистий вид ланцюга, де використовуються стислі ювелірні елементи. Ланки утворюють між собою єдину конструкцію, немов нагадуючи довгу змійку. Ювелірні магазини пропонують як довгі варіанти ланцюжків типу «снейк», так і короткі за довжиною моделі.

Фантазійне плетіння

Фантазійне плетіння зустрічається часто не тільки у жінок, а й у чоловіків. Тип плетіння є найкращим для представників сильної половини людства. Як правило, даний вид має плоскі ювелірні елементи, які з'єднуються між собою в форму 8-ки. З'єднуються в єдине ціле фантазійним типом плетіння і великі кільця, що також більше підходить для чоловіків. Найголовніше, що даний тип не викликає дискомфорт на шиї. Зокрема, в ланках не застосовуються гострі елементи, які чіпляють і дратують шкіру.

Як виготовляють ланцюжки

Процес виготовлення залежить від обраної технології. Створення ланцюга відбувається трьома способами:

 • машинним вузьким;
 • ручним плетінням;
 • штампуванням.

Машинна в'язка застосовується для створення ланцюжків, які мають тонкі і крихкі елементи. Технологія дозволяє на профільному обладнанні створити 600 ланок. Після цього сформований ланцюг прожарюється в печі. Ручне плетіння вважається надійним варіантом. Основним нюансом у виготовленні такого ланцюжка є професійні навички майстра – вони повинні бути на висоті. У процесі штампування елементи прикраси протягуються між собою в єдиний ланцюг. Пайка в цьому випадку не застосовується. Штампування – це легкий і оперативний варіант створення ланцюжка. Єдиним недоліком є проста зміна форми навіть під легким тиском, користуватися такими ланцюжками треба акуратно.

Асортимент і ціни ланцюжків в інтернет-магазині AURUM

У каталозі компанії представлена продукція українських виробників. За допомогою фільтрів можна підібрати товар за потрібними характеристикам: виду металу, кольором, а також стилем і розміром. У картках вказані ціни. Компанія регулярно робить знижки на конкретні товари або категорії. Продавці-консультанти нададуть більше інформації про товари і допоможуть зробити вибір.

Купити ланцюжок в Україні можна в інтернет-магазині з доставкою додому. Для українців доступний великий вибір чоловічих та жіночих ювелірних виробів на шию. Правильно підібраний ланцюжок прикрасить будь-яку жінку, а чоловікові додасть мужність. Носіть ланцюжки із задоволенням!

✅ Категорія товарів Ланцюжки
✅ Кількість товарів у каталозі 1259
✅ Середня ціна товарів 20 309 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 134 грн
✅ Найдорожчий товар 415 575 грн