Кулони та підвіски

Кулон - доступний і одночасно розкішний виріб, який здатний прикрасити ланцюжок із золота, срібла або іншого дорогоцінного металу. Разом з підвіскою цей аксесуар індивідуалізує свою власницю, підкреслює креативність і ексклюзивність дівчини. Ми вважаємо, кулони повинні бути присутні в скриньці кожної представниці прекрасної статі. До речі, тенденція носити кулон навіть на шовковому або шкіряному шнурку, зробила виріб доступним.

Кулон - оберіг з давніх часів

Підвіски у вигляді кулона з'явилися ще за часів, коли люди вірили, що подібні прикраси наділені магічною силою, що захищає їх. Такі амулети виглядали як камінь або шматочок дерева. Еволюція кулона проходила разом зі всією еволюцією людини. Вироби ставали складнішими. Наприклад, Клеопатра презентувала наближеним людям кулони з смарагдами, на яких писала своє ім'я. Покинувши Єгипет, кулони вирушили до Греції, потім в Рим, а потім знову з'явилися в Середньовічні часи. Тоді вироби прикрашали тільки шиї знатних жінок. Саме за часів Середньовіччя кулони виглядали надзвичайно пишно й багато. Представники двох знаменитих прізвищ - Борджіа і Медічі, здавалося, намагалися вразити один одного розкішністю своїх прикрас, серед яких особливу роль мали кулони. Борджія носили кулони з «сюрпризом». Дорогоцінний камінь розрізали навпіл так, що верхня половина виглядала, як кришечка. Всередині був порожній простір для отрути. Сучасні історики кажуть, що можливим автором винаходу був Леонардо да Вінчі, який славився своєю ювелірною майстерністю. Пізніше кулони втратили колишню пишність на деякий час.

Чому кулони так популярні

Зараз кулони знову повертають свою цінність. Купити гарний кулон більше не складає труднощів. Прикраса залишає для дизайнерів великий простір для творчих модифікацій. Кулони створюють довільного розміру, симетричною і асиметричною форми, з золота, срібла або інших дорогоцінних металів. Виріб роблять легкими або важкими. Тоді як каблучки і сережки не можна робити надмірно масивними, кулони можуть бути такої ваги, як того вимагає дизайн.

Багато хто носить кулон в якості оберега, символу захисту. Наприклад, «очі» зустріти можна часто. Цей древній талісман захищає від пристріту злих людей і можливих захворювань. Навіть навпаки, кулон привертає успіх. Оберіг можуть носити всі бажаючі, незважаючи на стать, рід діяльності і навіть релігію.

Які бувають кулони

Каталог одного з найбільших інтернет-магазинів ювелірних виробів має достатком моделей кулонів. Ці прикраси діляться на види, що допоможе спростити і прискорити вибір потрібного аксесуара.

  • Кулони у вигляді хрестика або ладанки - найбільш популярні серед покупців, оскільки є символами християнства. Купуючи такий виріб, майбутні власники прагнуть отримати захист від поганих думок і заздрісних злих очей.
  • Знак зодіаку носять ті люди, які вірять в астрологічні вчення. Існує думка, що талісман у вигляді знака, під яким народилася людина, захищає свого носія. Але перш за все така прикраса носиться для краси.
  • Кулон у вигляді серця. Вироби прийнято дарувати романтичним представницям прекрасно статі. Серце символізує ніжні почуття і дарується, щоб красномовніше їх висловити. Також підвіски з двома і більше сердечками підкреслюють жіночність і красу молодої дами.
  • Юдаїка сподобається послідовникам іудаїзму. Кулони роблять у вигляді Зірки Давида, Хамса. Люди вірять, що така прикраса здатне захистити від пристріту.
  • Дитячі кулони виробляють у формі тварин: сов, мишок, кроликів, котиків і собачок. Дитяча колекція також часто поповнюється героями мультфільмів і книг.
  • Ще одним видом кулона є підвіска. Її можна носити не тільки на шиї, але і кріпити до браслету. Таких виробів може бути два або три. Прикрашають їх дорогоцінними каменями, емаллю, ажурним плетінням.

Побалувати себе стильним прикрасою або замовити кулон в подарунок, ми пропонуємо зараз в Aurum

Вам надається можливість купити кулон на нашому сайті і замовити доставку або ж самостійно відвідати один з більш ніж 40 магазинів «Aurum». Професійні консультанти підберуть вишукану прикрасу в подарунок близькій людині або вам особисто.

Якщо ж ви віддаєте перевагу скоротити час покупки, інтернет-вітрина має масштабним каталогом. Кожен виріб має свою картку товару, що дозволить ознайомитися з характеристиками кулона. Купити кулон недорого можна, зайшовши в розділ «Акції». Там вас зустріне гнучка система знижок. Після заповнення всіх полів замовлення, вам подзвонить менеджер, щоб визначити оптимальний час доставки. Впевнені, ви оціните рівень сервісу і повернетеся до нас ще не раз.

Розгорнути
Подобрать
Подобрать
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Біле золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585