Браслети

Браслети для стильних і вишуканих

Затребуваними ювелірними прикрасами є браслети, які часто надягають на зап'ясті руки, є моделі для передпліччя, а також на ногу (анклети). Їх люблять жінки, дівчата і маленькі дівчатка, а також вважають за краще деякі чоловіки. Доречні такі прикраси в різних життєвих ситуаціях, будь то повсякденність, офісна робота, святковий захід, романтичний вечір. Головне правильно підібрати модель, яка буде підходити до створюваного образу і конкретного місця.

Сьогодні купити браслети на будь-який смак, стилістичні переваги і фінанси не складно. Численні торгові точки і магазини, які спеціалізуються на ювелірної продукції, пропонують вражаючий асортимент прикрас на руку. Вишукані, ніжні або екстравагантні, виконані із золота і срібла, шкіри, текстилю та каучуку - кожен знаходить застосування в створенні неперевершених і оригінальних образів.

Цікаве з історії браслетів

Звичай акцентувати увагу на зап'ясті руки, використовуючи в якості прикрас красиві браслети, походить ще з давніх часів. Найдавніші вироби, за знахідками і твердженнями археологів, належать Шумерської цивілізації (південь сучасного Іраку). Матеріал виготовлення та прикраси демонстрували статус господаря. Розквіт популярності браслетів спостерігався в Стародавньому Єгипті. Статус і божественне походження фараони підкреслювали великою кількістю браслетів, виготовлених із золота, яке вважалося матеріалом Сонця. Їх одягали не тільки на зап'ясті, а також на передпліччях і ногах.

Популярність носіння браслетів згасла в Середньовіччі, так як надягати їх під довгий рукав було недоречно. В епоху Відродження вони знову набули затребуваність, ставши улюбленими прикрасами численних чоловіків і жінок. На початку VII століття завдяки працям французьких ювелірів оригінальні браслети стають популярним виробом розкоші. Вони використовували інкрустацію перлами, створюючи справжні ювелірні шедеври. Пізніше, до початку IX століття ввів мода на браслети, декоровані діамантами і коралами.

Красиві і оригінальні браслети - головні різновиди

До наших днів традиція прикрашати зап'ястя руки не втратила актуальності. Стильні браслети популярні на кожному континенті, серед людей всіх соціальних верств. Вони завжди залишаються в тренді, вражаючи оригінальністю і різноманітністю дизайнерських рішень, підкреслюючи статус і стиль особистості. Ювеліри зберегли форми і традиції, несучи нововведення і використовуючи нові технології, створюють унікальні вироби різних видів переплетення, стилів і дизайнів.

Умовно можна розділити модні браслети на кілька основних видів залежно від головних характеристик.
За конструкцією вони бувають жорсткі і м'які:

 • Жорсткі моделі не гнуться, можуть бути із застібкою або без неї, обхоплюючи третину обсягу зап'ястя. Бувають моделі пружні, у вигляді розірваного кільця, що складається з різної кількості витків. Є що складаються з двох половинок, з'єднаних між собою шарнірами. Найбільш простий варіант - нерознімне кільце або суцільний овал.
 • М'які моделі універсальні, практичні і зручні у використанні:
  • Глідерние - складаються з глідер (ланок), які з'єднані пружинним або шарнірним способом;
  • Ланцюгові - у вигляді ланцюжків панцерного або якірного плетіння, що складаються з срібних або золотих ланок різної форми;
  • бижутерная - оригінальна нитка (металева, шкіряна або шовкова) з різним нанизаним декором у вигляді каменів, стразів та іншого;
  • Плетені - вишуканий ажурний елемент, сплетений з тоненькою нитки (металева, золота, срібна, комбінована), що нагадує вишукане ніжне мереживо.

За матеріалом виготовлення найбільш поширені такі варіанти:

 • Золоті - благородні, підкреслюють статус і стиль, підходять обом статям;
 • Срібні - універсальні, поєднуються з різними стилями одягу, прекрасно комбінуються з багатьма аксесуарами;
 • Каучукові - затребувані серед чоловіків, а також бажані впевненими і сміливими жінками, легкі, ненав'язливі і приємні до тіла;
 • Шкіряні - оригінальні, гламурні, етнічні та ділові по стилю, справжні витвори мистецтва, можуть декоруватися сріблом і золотом;
 • Текстильні - виконуються з різних тканин, популярні шовкові з вишуканим декором камінням або вставками з дорогоцінних металів.

Де вигідно купити браслет в Україні

Численні ювелірні магазини і торгові точки пропонують вражаючий вибір браслетів на будь-які переваги і фінанси. Часто через такого розмаїття зробити покупку непросто, так як очі розбігаються. Пропонує цікаві і якісні браслети інтернет магазин Aurum. В наявності представлені різноманітні моделі з золота (жовтого, комбінованого, білого), прикрашені фіанітів і перлами, з каучуковими вставками і інші затребувані варіанти. Приємним моментом є лояльні ціни на представлену ювелірну продукцію.

На нашому сайті можете недорого бажаний браслет купити в Києві і з інших міст України. Зробити замовлення, оплатити покупку і оформити доставку є в он-лайн режимі. У короткі терміни посилка буде доставлена за вказаною адресою. Ми робимо все, щоб наші покупці залишилися задоволені не тільки придбаним прикрасою, а й надаються сервісом.

Розгорнути
Подобрать
Подобрать
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Проба: 925
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585
Комбіноване золото
Проба: 585
-25%
13 446 грн
17 928 грн
Комбіноване золото
Проба: 585
Червоне золото
Проба: 585