Сережки
Популярні питання сторінки "Сережки "
Дівчатам до 25 років надається повна свобода щодо форм, розмірів і колірних рішень прикрас. Сережки з гладкою полірованою поверхнею і світлими каменями підкреслять свіжість обличчя. Загострені форми і великі вироби підходять для створення сміливих образів. Ступінчасті прикраси підійдуть жінкам від 30 до 40 років. Пусети, ромби і квадрати надають солідності. У зрілому віці варто носити сережки виключно з дорогоцінних металів, тому що біжутерія виглядає недоречно. Рекомендуються грановані поверхні, дорогі вставки насичених відтінків.
Носіння сережок в давнину трактувалося по-різному: як оберіг, символ багатства, привілеїв і навіть рабства. Сьогодні сережки в більшості випадків сприймають просто як прикрасу. Традиційне місце проколу – середина мочки. Свою індивідуальність демонструють або сережками незвичайного дизайну, або нестандартним розташуванням. Незалежні, творчі, волелюбні натури часто проколюють вуха посередині або вгорі раковини. Кілька сережок свідчать про те, що дівчина не залежить від чужої думки і не боїться виділятися.
При контакті з повітрям, вологою, шкірою прикраси тьмяніють, темніють, покриваються плямами. Виправити ці недоліки допоможе періодичне чищення. Якщо забруднення незначні, потріть сережки замшею або повстю. Суха чистка показана прикрасам з перлами, янтарем, опалом. Потьмянілі ювелірні вироби без вставок можна замочити в содовому розчині та прокип'ятити протягом 10 хвилин, а потім потерти щіткою з м'яким ворсом, обполоснути і висушити. Вироби з твердим дорогоцінним камінням акуратно чистять мильним розчином, миють під проточною водою і витирають м'якою серветкою.
Лаконічні золоті петлі, протяжки, гвоздики з циркону або перлами можна купити за 1500–2000 грн. У категорії від 2000 до 5000 грн є вироби з напівдорогоцінним і дорогоцінним камінням: сапфіром, агатом, діамантом. У них більш складні форми і дорогі вставки. У ціновій ніші від 5000 до 10000 грн – моделі із золота високої проби, з великими каменями. Зустрічаються і більш дорогі варіанти. Ці вироби інкрустовані дорогоцінними вставками, у них оригінальний дизайн і велика вага.
Зміст
- Сережки — ювелірне диво на жіночих вухах
- Історія сережок
- Широкий асортимент коштовностей
- Різновиди сережок
- Матеріал виготовлення
- Різновиди застібок
- Підбираємо сережки до типу обличчя
- Перевага співпраці з AURUM
Сережки — ювелірне диво на жіночих вухах
Сережки — основна прикраса кожної представниці прекрасної статі. Красиво підібраний ювелірний виріб стане відмінним доповненням образу розкішної жінки, елегантної дівчини, ділової мадам і шикарної дами. Але купити сережки не так-то просто.
Прикраси бувають різної конструкції, виду, форми і розмірів. З великими і маленькими каменями, довгі і короткі. З різним механізмом кріплення, а також застібкою. Виготовляються з різних матеріалів, а то і являють комбінований вид. З цієї причини вибирати треба уважно. Кращий варіант — під кожен комплект одягу, щоб прикраси підкреслювали деталі і чоловіча стать божеволіла. Пропонуємо розглянути, якими бувають вироби на вуха, для яких образів і типів обличчя підходять різні моделі, а також як правильно їх вибирати.
Історія сережок
Історія сережок бере початок у стародавніх цивілізаціях, які жили на Землі. У різних народів і племен вироби набували різні значення. В одних наявність сережки у вусі означала високий статус у суспільстві. Таких людей слід було шанувати і поважати, тому що це була привілейована каста.
В інших народах, як наприклад у римлян, наявність сережки означала, що дівчина чи чоловік — раб. Якщо брати слов’янські народи, то сережки в стародавні часи надягали як чоловіки, так і жінки. Люди носили як одну сережку на вусі, так і дві на обох. Наявність сережки символізувала родовитість, а також належність до певного стану або означала конкретне становище в сім'ї.
Час минав і вже в Середні століття сережки стали традиційним символом серед високих чинів і простого люду. Сьогодні майже нічого не змінилося. Сережки носить будь-яка людина, яка хоче доповнити образ прикрасами або підкреслити індивідуальність в суспільстві. Сережки у вухах дівчат зустрічаються набагато частіше, ніж чоловіків. Навіть у дитячому віці маленькі дівчатка вже просять купити сережки. У сучасному суспільстві сережки — обов'язковий атрибут завершеного стильного образу.
Широкий асортимент коштовностей
У ювелірних магазинах зустрічається великий вибір моделей, які хочеться придбати. Купівля сережок в Києві, Харкові та інших містах України перестала бути проблемою. Величезна кількість ювелірних виробів поставляють щомісяця в магазини з продажу біжутерії. Тисячі, а то і десятки тисяч моделей продають в інтернеті-магазинах. Купити сережки в Україні у приватних торговців і ремісників — це відмінний варіант, якщо шукаєте унікальні варіанти, особливо, ручної роботи. Вибір у магазинах настільки великий, що з першого разу важко розібратися, яку модель купити. Тому давайте розглянемо доступні різновиди.
Різновиди сережок
Наведемо популярні моделі, які користуються попитом у дівчат в Україні та інших країнах. Всього виокремлюють 19 варіантів, серед яких:
- Класичні — це традиційні види сережок, відрізняються нехитрим дизайном, що робить їх універсальними і дозволяє поєднувати з будь-якими вбраннями.
- Оригінальні сережки — моделі, які рідко зустрінеш в ювелірних магазинах, оскільки їх продають або на сайтах у режимі онлайн, або приватні майстри та ремісники. Такі прикраси вирізняються з-поміж інших унікальним дизайном.
- Моно (солітери) — поодинокі види сережок, які не мають пари. Такі ювелірні сережки часто носить чоловіча стать на одному вусі, серед дівчат вони хоч і зустрічаються, але рідше. Солітер служить яскравим акцентом в образі, що підкреслює овал обличчя і шию.
- Кліпси — різновид сережок, для яких не треба проколювати мочку вуха. Досить прикріпити виріб за допомогою спеціального затиску. Прикраса такого типу підійде юним дівчатам без проколів і з бажанням виглядати стильно за допомогою додаткових коштовностей.
- Пірсінговий — види сережок, які призначені для пірсингу. Прикраса проходить через обрану частину тіла. Застосовують для проколу брів, пупка, носа, язика.
- Двосторонні — форма з двома частинами (передньою. і задньою). Як правило, перший елемент, який часто знаходиться на очах у перехожих, більший, ніж другий. Це робиться з метою виділення прикраси на тлі мочки вуха.
- Кафи — сережки, які охоплюють велику частину вуха, або певну частину. Біжутерію кріплять на різних областях мочки і навіть вушної раковини. Для фіксації не обов'язково потрібен прокол, оскільки в моделях передбачені кліпси. Крім того, існують складні конструкції, які огинають вухо повністю. Їх перевага в можливості самостійно відрегулювати силу фіксації для комфортного носіння.
- Гвоздики (пусети) — маленькі прикраси, які кріпляться за допомогою затискачів чи штифта. Бувають однобічні або двосторонні. Ювелірні сережки варто купити любителькам практичних виробів, адже їх легко надягати і складно загубити.
- Джекет — пусети, але з наявністю підвіски, яка кріпиться до конструкції сережок з заднього боку. Завдяки цьому ювелірні майстри створюють ілюзію багатошаровості. Джекет універсальні, оскільки їх можна носити в двох варіантах — без підвіски у вигляді пусети і в повній збірці.
- Трансформери — сережки, що змінюють форму і конструкцію. Складаються з незалежних елементів, які за необхідності знімаються для створення елегантного, пристрасного або будь-якого іншого розкішного образу.
- Кластери — різновид з конструкцією, ускладненою різними каменями, завитками й іншими додатковими елементами.
- Протяжки — традиційний ланцюг, що проходить крізь прокол у вусі. Часто має незвичайне кріплення, завдяки чому створюється оригінальність образу. Дизайн передбачає різні дорогоцінні камені і елегантні декоративні елементи.
- Шандельєри або сережки-люстри — це великі ювелірні сережки, які часто оформляють яскравими і масивними елементами для привернення уваги. Підходять сміливим і епатажним дівчатам для вечірніх виходів.
- Конго — приємні для очей сережки, які ускладнюються декоративними елементами для додання елегантного і жіночного образу. Модель відрізняється легкою вагою завдяки порожнім усередині дугам.
- Жирандоль — сережки, що нагадують канделябри з теплим вогнем свічки. Часто модель оформляють дорогоцінними алмазами. В асортименті сучасних магазинів прикрас складно знайти моделі цього виду. Однак, якщо вдасться, дівчина стане володаркою ювелірного витвору мистецтва.
- Підвіски — коштовності довгої форми, дістають до плечей жінки. Стилісти радять купити сережки такого виду кругловидим дівчатам, щоб візуально скорегувати зовнішність.
- Клаймбер або кролери — новинка в області жіночих прикрас. Являє форму стебла, яка проходить від мочки до середини вуха. Конструкція передбачає гвоздик для фіксації в проколі і затиск у вигляді петлі або каффи, щоб закріпити виріб на вушній раковині.
- Тунелі — сережки, які встановлюють у збільшену за діаметром мочку вуха. Такі сережки можуть купити любителі епатажного стилю, що бажають виглядати яскраво за допомогою зухвалих коштовностей.
- Фейк-плаги — це сережки, які нагадують тунелі, але не вимагають формування і розтягування мочки вуха. Прикраси служать обманкою і підійдуть тим, хто шукають свій унікальний стиль.
Вище перераховані основні різновиди сережок. Ювелірні вироби можна класифікувати за іншими параметрами: вживаним матеріалом, наявністю та видом каменів, за програмними цілями використання. Ювеліри рекомендують спробувати всі моделі і форми сережок, щоб зрозуміти, які купити в Україні. Тільки після примірки і носіння ювелірних виробів на вусі, можна зрозуміти, які варіанти підійдуть найкраще.
Матеріал виготовлення
Ювеліри використовують різні метали для створення коштовностей. Золото — основний і найбільш популярний з них. Метал гіпоалергенний, оскільки не дратує навіть чутливу шкіру. Золото зберігає властивості протягом тривалого часу, тому вважається довговічним матеріалом.
Серед переваг металу — міцність і одночасна еластичність. Завдяки першим показникам матеріал складно пошкодити в процесі тривалої експлуатації, що стає ключовим фактором для власника золотих сережок. Гнучкість або еластичність важлива для ювелірних майстрів при виготовленні. Таким чином, золото одночасно володіє відразу двома унікальними якостями, які і дозволили матеріалу стати популярним на ринку ювелірних прикрас.
Крім цього, сережки із золота не втрачають відтінок навіть при постійному носінні на сонці, чого не скажеш про біжутерію, виготовлену з неякісних матеріалів. Золото зберігає початковий колір протягом всього часу експлуатації. До того ж за золотими виробами легко доглядати. Досить скористатися водою і протерти їх спеціальною серветкою, щоб видалити забруднення.
Другий матеріал, який часто застосовують при виготовленні сережок, — це срібло. Прикраси з благородного металу посідають почесне друге місце після золота за популярністю в світі. Матеріал володіє хорошими показниками міцності, тому служить власнику довгі роки. Для збереження первинного зовнішнього вигляду і кольору майстри використовують покриття родієм. Спеціальне напилення захищає від механічних пошкоджень, що з'являються в процесі носіння. Як правило, срібні моделі коштують менше, ніж золоті. Завдяки цьому можна купити сережки недорого для створення стильних повсякденних образів.
Серед сережок трапляється використання прикрас з дерева, бронзи, міді, платини, латуні і олова. Присутні комбіновані варіанти, коли поєднують різні види матеріалів в один або застосовують в окремих частинах прикраси. Вважається, що сережки з чистого золота краще носити для вечірніх зустрічей і заходів, оскільки прикраса вважається незмінною класикою. Ювелірні вироби зі срібла — це універсальний варіант, який підійде для будь-яких подій. Аксесуари комбінованого типу, коли поєднуються різні матеріали, ідеальні для вільного вбрання в стилі кежуал.
Різновиди застібок
При розгляді фото сережок в інтернеті або при живому огляді в ювелірному магазині слід звернути увагу на вид застібки. Ювеліри виготовляють різні варіанти замків на прикраси. У сережках трапляються:
- Англійський замок — традиційний елемент в сережках. Штифт замка проходить через мочку вуха і фіксується на зворотному боці в спеціальному металевому отворі. Вважається надійним видом замка, який не дозволяє сережкам випасти з вуха.
- Італійський кліпсовой замок — кріплення проходить через велику петлю, яка охоплює мочку. Перевага — застібка маленька і не кидається в очі. Недолік — замок неміцний. Крім того, виріб з таким видом фіксації потрібно знімати на час сну, інакше кліпса зламається.
- Французький замок — це довга петля, яка проходить через мочку і фіксується в нижній частині конструкції сережки. Застібка відрізняється витонченістю, але при цьому легко виходить з ладу при сильному стисканні пальцями. Такий елемент використовують у прикрасах не тільки для дорослих, але і для дітей.
- Гвоздик — фіксація замка відбувається через штифт і затиск. Перший елемент протягують через мочку вуха, де зі зворотного боку його фіксує другий. Гвоздики вважають найміцнішим варіантом замка, з яким втратити сережку практично неможливо. Коштовності з такою застібкою не чіпляються за волосся і невідчутні під час носіння.
- Скоба — це дужка, яка проходить через мочку вуха і кріпиться до сережки через кульку-фіксатор. Рідко застосовується в традиційних видах прикрас і часто зустрічається в сережках східних культур. Серед недоліків — неможливість регулювати відстань між мочкою і застібкою.
- Петля — це довга скоба без міцного кріплення. Фіксується всередині вуха, через звичайне протягування в мочці, завдяки чому легко знімається і надівається. Вироби з петлею виглядають витончено і елегантно. Недолік такого виду фіксації в тому, що якщо застібка випаде з мочки вуха, то знайти сережку вже не вдасться. Уникнути неприємної ситуації допоможуть силіконові заглушки, які можна купити окремо.
- Булавка — замок округлої форми, що продовжує лінію сережки, після чого встановлюється в порожню область прикраси. Застібка міцна, але збільшує вагу сережки. Важливо підібрати виріб зі штифтом правильної довжини, в іншому випадку процес надягання доставить незручності — можна не до кінця зафіксувати замок, зачепити вільним елементом одяг, подряпати шкіру.
- Протяжка — включає ланцюжок з паличкою на закінченні. Досить продіти виріб через прокол, а вільний елемент залишиться за мочкою. Єдиним недоліком вважають те, що ланцюжки легко плутаються в довгих локонах, що викликає незручності. Прикраса виглядає акуратно і витончено, тому краще зробити високу зачіску з зібраним волоссям.
Якщо рід діяльності пов'язаний з постійним рухом, варто задуматися про придбання сережок з міцним кріпленням. Такий замок не дозволить сережкам випасти з мочки вуха і надійно зафіксує їх усередині. Якщо робота і життя більш розмірене і спокійне, без різких рухів і махання головою, можна спробувати красиві, але менш міцні замки.
Підбираємо сережки до типу обличчя
Коштовності на вуха вибирають, орієнтуючись не тільки на смакові переваги, але і на зовнішність дівчини. Важливо звернути увагу на риси обличчя, його форму. Це запорука купити хороші сережки, які ідеально підійдуть майбутній господині. Існує 5 основних типів обличчя:
- Овальне. У цьому випадку лінії лоба і підборіддя пропорційні, контури плавні. Завдяки таким характеристикам овальну форму вважають еталоном. Стилісти прагнуть скорегувати нюанси зовнішності, орієнтуючись на цю форму обличчя. Власницям еталонного типу пощастило більше за інших, оскільки вони можуть носити будь-які сережки. Для них є різноманітність вибору — від мініатюрних цвяхів до подовжених підвісок.
- Кругле. Зовнішність дівчат передбачає широкі вилиці, однакові довжину і ширину обличчя. У цьому випадку потрібно візуально витягнути закруглені контури. Щасливицям варто купити ювелірні сережки у вигляді підвісок. Крім того, ідеально підійдуть вироби з геометричними елементами. Можна сміливо вибирати круглі моделі, оскільки в анфас вони будуть подовжувати обличчя. Від цвяхів і варіантів з великими намистинами потрібно відмовитися, щоб не досягти протилежного ефекту.
- Витягнуте. Форма передбачає високий лоб, довгий ніс і довгасті контури. Дівчатам варто робити акцент на вилицях за допомогою коротких і об'ємних сережок. Підійдуть моделі з краплевидними вставками, які візуально розширять обличчя. Варто уникати тонких протяжок, оскільки вони додадуть довжину.
- Квадратне. Завдання власниць такої форми особи — пом'якшити контури. Скажіть «так» круглим або овальним сережкам. Експериментуйте з ажурними моделями, які зроблять риси м'якше. Використовуючи маленькі пусети з яскравим дизайном, вдасться відвернути увагу від широкого підборіддя. Вироби до середини скул або підборіддя, з чіткими геометричними формами не для тих, хто планує скорегувати незграбні риси обличчя.
- Трикутне. Його називають серцеподібним через широкое чоло, пропорційні скули і гостре підборіддя. Саме на останньому потрібно ставити акценти, щоб наблизити контури до еталонного овалу. Для цього вибирають масивні сережки в Україні — конго або крапельки. Якщо у дівчини важке підборіддя, форму називають перевернутий трикутник або грушоподібною. Головне завдання — полегшити контури і врівноважити нижню частину обличчя. Варто вибрати сережки за доступною ціною у вигляді цвяхів або пусети. Громіздкі і масивні вироби доведеться заховати в скриньку.
Перевага співпраці з AURUM
Ремісники продають унікальні сережки на тематичних виставках — це моделі ручної роботи, які більше ніде не знайти. Радимо купувати прикраси в спеціалізованих ювелірних точках, де пропонують цікаві варіанти з якісними дорогоцінними каменями. В інтернет-магазині AURUM представлені сережки із золота і срібла 925 та інших проб з вишуканим дизайном. Консультанти допоможуть підібрати відповідну модель, орієнтуючись на характер, стиль і смакові переваги клієнтів. Рівень сервісу передбачає турботу про покупців і їхні інтереси.
У магазині постійно діють знижки та акції, приурочені до свят. Завдяки цьому можна вигідно придбати подарунки близьким з приємними цінниками. Покупцям доступні готівковий розрахунок і оплата карткою. Україною діє доставка кур'єром Meest і службою «Нова Пошта». Створюйте красиві образи — носіть сережки з AURUM!
✅ Категорія товарів | Сережки |
---|---|
✅ Кількість товарів у каталозі | 5573 |
✅ Середня ціна товарів | 12 990 грн |
✅ Ціна найдешевшого товару | 135 грн |
✅ Найдорожчий товар | 683 122 грн |