Запонки на сорочку

Броши
Броші
Булавки
Булавки
Зажим для галстука
Затиск для краватки
Столовые приборы
Столові прибори
Запонки
Запонки
Статуетки
Статуєтки
Заколки
Шпильки
Иконы и обереги
Ікони та обереги
Обрано:
Запонки
Видалити всі
Фільтри 1
Сортувати
Запонки срібні з позолотою і оніксом. Артикул 7215/02о/1: ціна, відгуки, фото – купити в інтернет-магазині AURUM

Залишити відгук

Запонки срібні з позолотою і оніксом - 1436549
Відгуки
Дмитро (12.11.2022) 4.67
Золота шпилька - 457958
Брав на подарунок.
Якість належна.
Пощастило що була певна знижка на цей товар в день замовлення.
Є програма знижок для клієнтів.
Часті запитання:
Для запонок підходить сорочка з французькими подвійними манжетами на рукавах. У них відсутні звичні петлі для гудзиків, але є спеціальні прорізи. Одягніть сорочку, витягніть руку. Підверніть назовні край рукава так, щоб утворилася пряма лінія. Тепер рівно з'єднайте кінці і притисніть запонки. Також зустрічаються сорочки з одинарними манжетами. Їх не потрібно підвертати. Просто накладіть край один на одного і через спеціальні отвори просмикніть запонку, зафіксуйте.
Запонки – це елемент парадного, урочистого образу, тому наявність піджака або смокінга обов'язкова. У повсякденному житті можна надіти блейзер, але в такому випадку прикраса не повинна бути елітною. Поєднання запонок і джинсів – це нонсенс. У житті відсутність піджака в більшості випадків не викликає особливих проблем. Наприклад, на роботі доводиться його знімати і ходити просто в сорочці. Однак наявність піджака мається на увазі. В іншому випадку краще віддати перевагу сорочці на ґудзиках.
Конструкція, схожа на запонки, з'явилася в XVII сторіччі. На ранньому етапі історії замість застібок використовували шнурки або стрічки. У XIV сторіччі з'явилися скляні ґудзики, які з'єднували ланцюжком. У 1715 році стали застосовувати дорогоцінні камені, а з'єднання зробили золотим. Такі прикраси не набули поширення через високу ціну. У 1882 році американець Джордж Кременець винайшов машину, яка виробляла запонки і зменшила вартість виготовлення. У 1924 році компанія Boyer випустила застібки у вигляді штирів, які активно застосовуються і сьогодні.
Прості срібні запонки з цирконами та емаллю коштують приблизно 1500 грн. Ці лаконічні моделі підійдуть для походу в ресторан, офіс. Вироби з позолотою, оніксом можна купити за 1700–2300 гривень. Ціна коливається в залежності від способу обробки, розмірів і форми вставки. Такі прикраси носять під дорогий костюм, смокінг. Запонки з червоного золота вважаються елітними. Їх прикрашають розсипом каменів. Наприклад, золоті прикраси з чорно-білими цирконами коштують близько 10 тисяч гривень.
✅ Категорія товарів Запонки на сорочку
✅ Кількість товарів у каталозі 1
✅ Середня ціна товарів 2 954 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 2 954 грн
✅ Найдорожчий товар 2 954 грн
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
shop@aurum.in.ua Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних