Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
[email protected] Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Ікони Божої Матері

Обрано:
Божа Матір
Видалити всі
Фільтри 1
Сортувати

Відгуки

Рита (11.10.2023) 5

Ікона "Святе Сімейство" 240х290 мм - 970995

Подарили такую икону дочери на новоселье,выглядит очень красиво,заезжали в магазин в тц ретровиль,очень приятная женщина проконсультировала..!!!

Ольга (05.10.2023) 5

Ікона "Святе Сімейство" 18x22 - 1377062

Хотіли зробити бабусі значущий подарунок, а вона у нас дуже релігійна і вирішили подарувати ось таку ікону, ікона виглядає дуже якісно, камінчики доповнюють її, вона була в захваті, тепер буде згадка про нас

Ікони Божа Матір — сильний захист та енергетика

Для всіх вірян ікона Божої Матері завжди матиме особливе значення. Це з головних шанованих образів у релігії, заступниця дітей, жінок, вважається символом дітонародження, щастя, добробуту в ній. Сучасні ювеліри майстерно реалізують Богородицю в різноманітних моделях, які стають оберегами в будинку та прикрашають його. В інтернет-магазині AURUM можна підібрати ювелірний виріб, безпосередньо ікону або інші варіанти товарів із використанням образу Святої Марії для себе та як презент близьким.

Коли доречно дарувати ікону Божої Матері

Подібний подарунок буде доречним для будь-яких приводів і подій, якщо адресат — вірянин і зможе оцінити цей знак уваги. У такому разі ви маєте можливість надати комусь із близьких ще один важливий символ віри, переваги вищих сил і заступництва. Залежно від обставин можна підібрати різні вироби:

  • ікона Матері Божої — наприклад, на новосілля рідним чи близьким, символічний атрибут стане захистом для нового житла;
  • автомобільний брелок із зображенням Богородиці — маленький, але важливий оберіг у дорогу;
  • дитячий подарунок — образ Діви Марії з немовлям втілений на синій або рожевій подушці, чудовий презент дитині на хрещення або День народження як захисний атрибут.

Різноманітність ікон Божої Матері та їхнє значення

Образ Діви Марії настільки багатогранний, стародавній і глибокий, що знаходить десятки втілень із підтекстами, що відрізняються. Залежно від цього символізму Богородиця може допомагати у тих чи інших справах, виявляти заступництво в різних життєвих аспектах. Віряни знають такі нюанси і часто покладаються на них при виборі нової ікони в колекцію. Щоб підібрати найбільш вдалий презент для себе чи близької людини, варто озброїтися такою інформацією:

  • Семистрільна Богородиця — символ материнської любові та заступництва, асоціюється також зі скорботою за загиблими воїнами. Наявність такої ікони вдома сприймається як сприятливий знак, до неї моляться для захисту дітей і житла від зла.
  • Єрусалимська — ікона Божої Матері вважається чудотворною та цілющою. Перед нею особливо цінно молитись за здоров'я, зцілення від недуг, душевних страждань.
  • Казанська — народна заступниця, яка допомагає очистити землю від ворогів, загарбників. До цієї ікони з давніх-давен молилися за вирішення конфліктів не тільки прості люди, а й князі.
  • Володимирська — Богородиця допомагає зміцнити дух і віру, вибрати правильний шлях, позбавитися тілесних і душевних мук.
  • Остробрамська — вважається сімейною покровителькою, що допомагає зміцнити в будинку гармонію, добробут, достаток, порозуміння.
  • Вифлеємська — ікону для молитви подають усім, хто потребує зцілення від захворювань і зміцнення сім'ї.

Вінчальні ікони

В асортименті інтернет-магазину також є пари ікон для церемонії вінчання. Вони йдуть в одному стильовому виконанні, тому красиво виглядають, стануть не лише сильним духовним, а й естетичним доповненням процесії, а згодом — важливим сімейним оберегом для пари. Чомусь склалася така традиція, що у вінчальних іконах найчастіше використовується образ Казанської Божої Матері та Спасителя. Для цього немає якихось серйозних підстав, тож за бажання можна вибирати і з інших варіантів.

Вінчальні ікони втілюються у традиційній прямокутній формі чи оригінальній овальній, найчастіше з позолотою чи емаллю. Вкраплення дорогоцінних металів надають моделям ще більшої естетики, цінності.

Ікона Божої Матері для дитячих подарунків

Популярна позиція каталогу — маленькі дитячі ікони із зображенням Богородиці. Діва Марія вважається головною захисницею дітей, саме їй у матерів заведено молитися за здоров'я та щасливу долю своєї дитини. Тому символічні вироби з образом Богородиці мають попит як дитячі презенти. Самі батьки нерідко купують їх до народження малюка чи атрибути дарують хрещені.

Ікони невеликі за розміром, переважно 8х11 см, доповнюються кольоровою подушкою, яку можна вибрати до статі дитини, є петелька для підвішування. Оберіг доречно розмістити біля ліжечка для захисту сну немовляти, можна також брати із собою на прогулянки у візку або просто відвести виробу почесне місце в дитячій кімнаті. Для дитини на все життя це буде важливою прикрасою, яку захочеться зберігати як пам'ять і святиню.

Покриття ікон і вставки

Позолота — це давній і постійний прийом в обробці ікон. Таке доповнення надає неповторний дизайн і має практичну цінність. Покриття дозволяє на більш довгий період зберегти виріб, його блиск, ікона не тьмянітиме і разом із незаперечною духовною силою набуде ювелірної цінності.

Багато майстрів також використовують для покриття емаль. Суміш складається з легкоплавкого скла та інших доповнень, внаслідок чого вдається отримати привабливий візуальний ефект і міцний захист матеріалу від усіх зовнішніх факторів.

Як вставки використовуються камені. Найчастіше це красиві та доступні за ціною фіаніти. Варіантів їх застосування не порахувати — у вигляді обідків, розсипів, деталей в образі Богородиці. Насамперед ікони приваблюють деталізованим зображенням святих, а акценти із застосуванням дорогоцінних металів завершують композиції.

Вигідне замовлення в ювелірному магазині

Придбати ікону з гарною позолотою та отримати цінний оберіг для себе та сім'ї пропонують на сайті AURUM. У каталозі доступні барвисті фото виробів і докладні описи, зробити замовлення можна за кілька хвилин. Доставка виконується по Україні в поштові відділення та зручні за розташуванням для клієнта магазини. Більшість товару є, тому відправляється без уповільнень. У магазині доступні кредитні програми та обмін Trade-in. Придбайте ікону Богородиці, і нехай вона стане надійним захистом вашого дому та родини!

✅ Категорія товарів Ікони Божої Матері
✅ Кількість товарів у каталозі 80
✅ Середня ціна товарів 2 128 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 386 грн
✅ Найдорожчий товар 6 200 грн

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд