Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
[email protected] Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Ікони Ісуса Христа

Обрано:
Ісус Христос
Видалити всі
Фільтри 1
Сортувати

Відгуки

Рита (11.10.2023) 5

Ікона "Святе Сімейство" 240х290 мм - 970995

Подарили такую икону дочери на новоселье,выглядит очень красиво,заезжали в магазин в тц ретровиль,очень приятная женщина проконсультировала..!!!

Ольга (05.10.2023) 5

Ікона "Святе Сімейство" 18x22 - 1377062

Хотіли зробити бабусі значущий подарунок, а вона у нас дуже релігійна і вирішили подарувати ось таку ікону, ікона виглядає дуже якісно, камінчики доповнюють її, вона була в захваті, тепер буде згадка про нас

Ісус Христос — ікона, що дарує благодать

Існує велика кількість ікон, що вважаються сімейними. На них моляться про збереження взаєморозуміння, зцілення, фінансовий добробут. Ісус Христос ікона вважається одним із найсильніших образів, що дарує благодать, забезпечує захист будинку від злих думок, заздрощів, розбратів. Вибирати такий виріб зручно в інтернет-магазині AURUM: у каталозі представлений великий асортимент рішень із різним дизайном та недорого.

Особливості металів в іконах Ісуса

На сайті можна замовити образ із золота чи срібла. Обидва метали потрібні в ювелірній справі. Їх поєднання дозволяє створювати оригінальні за дизайном обереги.

Золото у чистому вигляді непридатне для виробництва міцних та довговічних виробів. Воно надто м'яке — навіть за найменшого докладання зусиль ікона Спасителя з такого металу легко деформується, втрачаючи свою первозданну красу. Разом з тим аурум хімічно стійкий, має відмінну ковкість, що робить його привабливим для створення ювелірних виробів. Для надання дорогоцінного металу покращених характеристик формуються спеціальні сплави. Золото найчастіше з'єднується з міддю та сріблом. Рідше лігатурою виступають платина, паладій, цинк, кобальт. Додаткові метали надають золоту покращеної міцності, не впливаючи на його ковкість.

Аналогічна ситуація і зі сріблом. У чистому вигляді аргентум дуже м'який метал, вироби з нього непрактичні. Після з'єднання срібла з міддю, рідше — цинком, алюмінієм, кадмієм, паладієм нові матеріали отримують покращену міцність для можливості обробки різними способами, але зі збереженням ковкості та пластичності. Лігатура впливає не тільки на фізичні властивості сплаву, а й його вартість. Що більше чистого золота або срібла в конкретному матеріалі, то вищою є його ціна.

Проба золота та срібла

Будь-яка ікона Ісуса Христа, представлена в каталозі магазину AURUM, створена дорогоцінними сплавами кількох типів. Це можуть бути матеріали 925 чи 375 проби. Цифри показують наявність конкретного обсягу дорогоцінного металу у сплаві. У сріблі 925 проби його 92,5%, решта — лігатура. У сплаві з маркуванням 375 міститься 37,5% чистого дорогоцінного металу, інше — спеціальні добавки, що надають новому матеріалу необхідні властивості.

Наприклад, срібло 925 проби невипадково вважається кращим сплавом, де основним компонентом виступає аргентум. Такий матеріал відрізняється міцністю та довговічністю, для нього характерні білий колір та гарний блиск. Не менш важливим є й те, що цей сплав практично не темніє. Готові вироби тривалий час залишаються такими ж, як у день покупки, не потребують частого очищення.

Золото 375 проби добре відоме своєю твердістю. Ще одна приваблива властивість цього дорогоцінного металу — легкість. Тому його часто застосовують для інкрустації різних ювелірних виробів.

Колір металу

Ісус ікона не тільки несе особливе значення для віруючої людини. Такий виріб одночасно є окрасою будь-якого приміщення. Виконаний з білого, червоного металів або їх поєднання оригінальний образ виглядає дуже красиво. Кожна позиція каталогу є неповторною, вона може стати відмінним доповненням будь-якого інтер'єру.

Білий матеріал у моделях — це срібло 925 проби. Червоний — дорогоцінний метал із маркуванням 375. Такий сплав є поєднанням золота, срібла з міддю, а насичений колір набуває завдяки великого обсягу лігатури у складі. Вироби із комбінованих металів особливо гарні. Завдяки поєднанню контрастних білого та червоного кольорів майстрам вдається виділяти акцентні елементи, і православна ікона Христа Спасителя перетворюється на справжній шедевр ювелірного мистецтва.

Дизайн і покриття

Різноманітність форм і розмірів, відмінності в оформленні — гарна можливість вибрати образ з обличчям Христа, який повністю відповідатиме смакам та перевагам конкретної людини. У каталозі інтернет-магазину AURUM представлені моделі без вставок та варіанти, доповнені фіанітами червоного кольору. Ікона Ісус Христос може бути прикрашена трьома та більше каменями для створення естетичного ефекту, який задумав реалізувати автор конкретного виробу. Оцінити специфіку та красу кожного образу дуже просто завдяки чітким фото, які додаються до всіх без винятку позицій каталогу.

Як покриття під час створення деяких виробів застосовується позолота. Ікона Ісуса може повністю оброблятись найтоншим шаром сусального дорогоцінного металу. В інших випадках позолотою покриваються лише окремі елементи — фон, німб, дрібні деталі. Так майстер розставляє акценти. Застосування технології золотіння під час створення ікон безпосередньо впливає на ціну готового виробу, адже наявність чистого ауруму робить образ дорожчим. Крім естетичного ефекту такий підхід дає важливий практичний результат. Ікона Христа з позолотою не тьмяніє, стає міцнішою, надовго зберігає свій початковий блиск.

Ікони Христа Спасителя в AURUM

Христос ікона стане подарунком з будь-якого приводу, прикрасить житло та продемонструє кращі спонукання людини, яка її підносить. Образ із обличчям Ісуса — чудова покупка і для захисту власного будинку.

Перед тим як оформити замовлення конкретної ікони, слід уважно оцінити її характеристики та особливості. Для цього достатньо вивчити детальний опис до позиції, що сподобалася. Отримати додаткову інформацію можна з відгуків інших покупців, а при виникненні запитань задати їх менеджеру ювелірного магазину.

Товар у межах Києва доставляє кур'єр AURUM. Отримати ікону у такий спосіб можна максимально швидко. Доставку (адресну та у відділення) святого лику до різних міст по всій Україні забезпечує надійний сервіс «Нова Пошта». Альтернативний спосіб отримати вибрану ікону — самовивіз із магазину.

✅ Категорія товарів Ікони Ісуса Христа
✅ Кількість товарів у каталозі 32
✅ Середня ціна товарів 2 595 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 288 грн
✅ Найдорожчий товар 6 200 грн

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд