Підвіс дуже вишуканий, і не дуже маленький, обьємний. На тоненькому ланчужку виглядає красиво. Замовлення в магази прийшло бистро, на наступний день. Рекомендую.
Володимир ----
Дякую!!!
Наталія Запорощенко
Дуже красивий
Олена Гуйда
Дуже гарна та ніжна підвіска. Дякую за якість та швидкість обслуговування.
Антон Соболь
5 зірок
Антон Соболь
5 зірок
Марченко Ольга
Гарна , дякую
Марченко Ольга
Дякую сподобалось))
тетяна зайцева
Дуже гарний і ніжний підвіс, дякую магазину за швидку доставку!