День народження магазинів AURUM у м. Києві ТРЦ «Sky Mall» та у м. Харкові, ТРЦ «AVE Plaza»

Поки всі в очікуванні Чорної п’ятниці, компанія AURUM вже надає ВЕЛИЧЕЗНІ знижки – у нас День народження магазинов!

З радістю запрошуємо Вас, наші дорогі клієнти та гості ТРЦ, з 6 по 8 листопада 2020 року на цю святкову подію, адже День народження – раз на рік! Будемо дуже раді бачити Вас у ці дні!

Тільки Вам ми даруємо святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та  вiд 30 до 35% (акційна знижка 25% + знижка за дисконтною карткою) на срiбнi вироби, ікони та обереги.


В період свята на Вас чекають: оновлений асортимент, презентація нових колекцій від кращих українських виробників, розіграш коштовних подарунків (головний приз – золотий підвіс) та святкова атмосфера.

Обирайте стильні та вишукані ювелірні прикраси на суму від 2500 грн та гарантовано отримуйте ювелірні подарунки від компанії AURUM.

Акція діє лише 3 дні, з 6 по 8 листопада 2020 року у магазинах AURUM м. Києва, - ТРЦ «Sky Mall» (пр-т Романа Шухевича, 2т) та м. Харкова - ТРЦ «AVE Plaza» (вул. Сумська, 10).

Деталі акції:

Акційна знижка від 33% (28%+дисконт клієнта) на золоті вироби, від 30% (25%+дисконт клієнта) на срібні вироби, ікони та обереги (окрім виробів з фіксованими цінами) діє тільки року у магазинах AURUM м. Києва, - ТРЦ «Sky Mall»  та м. Харкова - ТРЦ «AVE Plaza» з 6 по 8 листопада 2020 року:

  1. Знижка по дисконту клієнта діє при покупці виробів за даною акцією (окрім виробів з фіксованими цінами), накопичення покупок відбувається;
  2. Знижка за даною акцією не сумується зі знижками по інших акціях, одночасно діючих у магазинах, і не поширюється на вироби з фіксованими цінами;
  3. У межах акції «День народження» у магазині діє акційна цінова пропозиція (фіксовані ціни) «Сезонний Sale» на виділені (кольоровими стікерами) золоті прикраси (без дорогоцінних вставок) 1399 і 1499 грн за 1 грам.
  4. Знижка до Дня народження клієнта не діє при покупці виробів за даною акцією;
  5. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі;
  6. Знижки за промокодами із Viber повідомлень не сумуються з акційними знижками по діючій акції.
  7. Під подарунком мається на увазі можливість придбати виріб за 1 грн;
  8. Кількість подарунків обмежена;

Подарунок не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд