Знижка на прикраси з дорогоцінним камінням

Створюєте вражаючий образ для урочистого заходу або шукаєте цінний і вагомий подарунок? Тоді прикраси з коштовним камінням – це саме те, що вам потрібно.

Вишукані ювелірні вироби з діамантами, сапфірами, смарагдами та рубінами чудово доповнять ваш розкішний образ. Розкішні прикраси з дорогоцінним камінням підкреслять ваш витончений смак, адже щоб не відбувалося у світі моди, це каміння завжди буде актуальним.


Також, вишукані прикраси з діамантами, сапфірами, смарагдами та рубінами стануть цінним і винятковим подарунком на честь важливої події. Вони здатні висловити ваші почуття, підкреслити урочистий момент і подарувати незабутні враження вашим близьким.

Тільки з 1 по 31 березня в мережі магазинів KSD AURUM діє знижка на 10% на вироби з діамантами, сапфірами, смарагдами та рубінами. Якщо ви давно хотіли придбати прикраси з цим чудовим камінням – зараз найкращий час зробити це.

Світ змінюється, діаманти вічні...

Деталі акції:

1. Дисконт клієнта не діє, але відбувається накопичення покупок;

2. Знижка 10% на прикраси з дорогоцінним камінням не сумується зі знижками по іншим акціям, одночасно діючими в мережі;

3. Кількість акційних виробів обмежена;

4. Знижка до Дня народження не діє на вироби, які беруть участь в даній акції;

5. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі.Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд