День Клієнта AURUM у м. Чернігів, ТРЦ Hollywood mall

Запрошуємо Вас на святкування Дня народження AURUM у наші магазини у м. Чернігові, ТРЦ Hollywood mall.  Ми разом з Вами 5 років!

Тільки для Вас у ці дні ми даруємо святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та  вiд 30 до 35% (акційна знижка 25% + знижка за дисконтною карткою) на срiбнi вироби, ікони та обереги.


В період свята на Вас чекають: презентація нових колекцій від кращих українських виробників, розіграш коштовних подарунків (головний приз – золотий підвіс) та святкова атмосфера.

Обирайте стильні та вишукані ювелірні прикраси на суму від 2500 грн і приймайте участь у розіграші призів у магазинах  AURUM.

Акція діє лише 3 дні - з 2 по 4 жовтня 2020 року в магзинах AURUM у м. Чернігові, ТРЦ Hollywood mall, вул.77-ї Гвардійської дивізії,1В.

Деталі акції:

Акційна знижка від 33% (28%+дисконт клієнта) на золоті вироби (включно з обручками), від 30% (25%+дисконт клієнта) на срібні вироби, ікони та обереги (окрім виробів з фіксованими цінами) діє тільки у магазинах AURUM у м. Чернігові, ТРЦ Hollywood mall, з 02 по 04 жовтня 2020 року:

  1. Знижка по дисконту клієнта діє при покупці виробів за даною акцією (окрім виробів з фіксованими цінами), накопичення покупок відбувається;
  2. Знижка за даною акцією не сумується зі знижками по інших акціях, одночасно діючих у магазині, і не поширюється на вироби з фіксованими цінами;
  3. У межах акції «День народження магазину» у магазинах діє акційна цінова пропозиція (фіксовані ціни) «Сезонний Sale» на виділені (кольоровими стікерами) золоті прикраси (без дорогоцінних вставок) 1399 і 1499 грн за 1 грам.
  4. Знижка до дня народження клієнта не діє при покупці виробів за даною акцією;
  5. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі;
  6. Знижки за промокодами із Viber повідомлень не сумуються з акційними знижками по діючій акції.
  7. Під подарунком мається на увазі можливість придбати виріб за 1 грн;
  8. Кількість подарунків обмежена;
  9. Подарунок не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд