Новини компанії

День народження магазину

У великій родині свята трапляються частіше. Бо скільки Днів народження! У сім’ї ювелірних магазинів AURUM іменинників – чимало.

З 25 по 27 лютого настала черга міста Лева. Там, у ТРЦ Victoria Gardens, фірмовий магазин AURUM щасливий бути іменинником. А від того дарує радість кожному своєму клієнту. Для вас, друзі:

День народження магазину

Про який День народження мрієте ви? Для когось, головне, аби поруч була особлива людина. Хтось – давно марить зустріти цей день на узбережжі океану або у якомусь новому для себе прекрасному місті. А ще краще – поєднати ці два варіанти!

Фірмові магазини AURUM, коли планують свої дні народження, мріють лише про одне – побачити якомога більше гостей. Бо ви, наші любі клієнти, для компанії AURUM – завжди на першому місці.

З 11 по 13 лютого ТРЦ Dream Town у Києві з нетерпінням чекатиме на вас, аби ГУЧНО відсвяткувати День народження наших фірмових магазинів. 

День народження магазину

Які зимові розваги у вашому стилі? Лижі, ковзани  чи шопінг? Останній варіант – звісно, універсальне заняття у будь-яку пору року.

У Сумах гір немає, як і у Вінниці. Натомість лавина найблищим часом очікується. Ласкава лавина знижок та цінних ювелірних подарунків!

День народження магазину

Сподіваємось, ви ще не втомилися від свят? Не час відмовлятися від приємностей! Фірмові магазини AURUM продовжують святкувати Дні народження.

З 28 по 30 січня два наших магазини, у Вишневому та Києві, особливо радо зустрічатимуть гостей. Бо матимуть для них, не лише звично прекрасний асортимент, а й подарунки:

ЧЕСНІ знижки на золоті та срібні прикраси – 32-37%!

День народження магазину

У кого День народження у січні? Це ж ніби продовження новорічних свят – магія триває!

Серед таких щасливців – чотири наших фірмових магазини. Перші два з них уже готові приймати гостей:

у Києві, на базі ТЦ GLOBUS, та у Білій Церкві, ТЦ Novus.

Святкуємо з 21 по 23 січня.

День народження магазину

Сюрпризи варто влаштовувати тим, кого любиш. А кого компанія AURUM любить найбільше? Звісно ж, своїх клієнтів. Святкувати День Клієнта – справжнє задоволення. Бо це додаткова можливість подарувати вам радість вигідних знижок та приємних несподіванок.

Цього разу у центрі уваги одразу три міста України – і три фірмових магазини AURUM:

Біла Церква (у ТЦ Novus), Чернігів (ТРЦ Hollywood) та Івано-Франківськ.

День народження магазину

Святкувати День народження тихо – це не для нас. Компанія AURUM занадто сильно любить своїх клієнтів, а тому не може допустити, щоб ви пропустили будь-яку акційну можливість.

З 17 по 26 грудня одразу два  фірмових магазини AURUM влаштують ювелірне свято щасливих усмішок. Відзначимо разом  День народження фірмових магазинів у Виноградові та Береговому.

Перший ЮВІЛЕЙ – це не жарти!

День народження магазину

Щастя поруч! Рік часто завершується втомою. Але він завжди приправлений надією на прийдешні свята на наступний рік.

Якщо початок грудня видався заклопотаним, знайдіть час на відпочинок серед ювелірної краси. Компанія AURUM запрошує на День народження магазину та День Клієнта. Ви просто не можете це пропустити. Тим більше, що одразу в трьох містах України наші ювелірні магазини гостинно чекатимуть на вас.

День народження магазину

Між дітьми існує питання без відповіді – кому найбільше пощастило з Днем народження? Тому, хто народився влітку, взимку, навесні, або, можливо, восени? І якого ж місяця нарешті? Компанія AURUM точно знає, що важлива не пора року й не дата. Так, наші магазини святкують Дні народження у найрізноманітніший час. Тож, запевняємо, що головне – це щирі емоції щасливого іменинника та його гостей.

День народження магазину

Який він, цей тиждень? Занадто холодний, важкий, по-осінньому меланхолійний чи навпаки - сповнений приємних подій? Знаємо одне - навіть якщо початок тижня не вдався, то його завершення буде приємно незабутнім. Це ми вам можемо гарантувати зі щирим серцем!

З 19 по 21 листопада одразу сім фірмових магазинів AURUM святкуватимуть День Клієнта! А ще один - відзначить День Народження.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд