День народження магазину

Який він, цей тиждень? Занадто холодний, важкий, по-осінньому меланхолійний чи навпаки - сповнений приємних подій? Знаємо одне - навіть якщо початок тижня не вдався, то його завершення буде приємно незабутнім. Це ми вам можемо гарантувати зі щирим серцем!

З 19 по 21 листопада одразу сім фірмових магазинів AURUM святкуватимуть День Клієнта! А ще один - відзначить День Народження.

 

Друзі, уважніше до списку міст та магазинів! І нехай фортуна усміхнеться вам!

День Клієнта, а отже ваш день, запрошує на гостину. Пригощатимуть знижками та подарунками у місті Дніпрі (ТРЦ Дафі та ТК Passage), у Херсоні (ТРЦ Фабрика), Полтаві (ТРЦ Конкорд), Одесі (ТРЦ City Center), Харкові (ТРЦ NIKOLSKY) та у Києві (ТРЦ Piramida). Оце так вибір, правда?

 

А на десерт вам - запрошення на День народження до Полтавського Києва, а саме - до ТРЦ “Київ”, що у Полтаві.

 

День клієнта та День народження магазину AURUM - це ваші свята. Вони готують для вас лише найкраще:

 

  1. Знижки 33-38%:

- на золоті вироби акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою;

- на срібні вироби – знижка 30% за акцією + дисконт клієнта;

- на ікони та обереги – знижка 25% за акцією + дисконт клієнта.

  1. Ювелірний подарунок, за умови купівлі прикрас на суму від 2500 грн тільки до Дня народження магазину (Полтава ТРЦ «Київ»)!

Лише декілька простих деталей:

Зважайте, що ювелірний виріб у подарунок – це можливість придбати його за 1 гривню. Подарунки не підлягають обміну на грошові кошти.

Вказані знижки дієві лише у тих фірмових магазинах, які святкують День Народження та День Клієнта, та за винятком товарів із фіксованими цінами.

Не забувайте, що знижки святкових днів не поєднуються з іншими знижками, які зараз діють в мережі магазинів AURUM. Те ж стосується й знижок за промокодами.

 

Але ви завжди можете розрахуватись подарунковим сертифікатом, якщо маєте його.

Святкуйте з AURUM!

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд