День народження магазинів AURUM у ТРЦ Лавина, Суми, ТРЦ Sky Park, Вінниця

Лютий –  це чудовий місяць зими, адже саме у ньому весь світ святкує День Закоханих.

Напередодні такого прекрасного свята компанія AURUM підтримує всіх тих, хто хоче засвідчити своє кохання, супроводжуючи  це цінним та пам’ятним подарунком.


Ось і зараз ми запрошуємо на наші свята – День народження магазинів, під час яких  даруємо Вам свою любов, подарунки і, звичайно ж, вигідні цінові пропозиції.

В найближчі дні (05-07.02.2021) ми святкуємо День нарождення одночасно у  2-х магазинах мережі: ТРЦ «Лавина», Суми; ТРЦ «Sky Park», Вінниця.

Для Вас, наші дорогиі клієнти та гості, у ці дні ми даруємо святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка по дисконтній карті) на золоті ювелірні вироби, від 30% до 35% на срібні вироби, ікони та обереги (акційна знижка 25% + знижка по дисконтній карті)

Ми обов'язково презентуємо нові колекції від кращих українських виробників, проведемо розіграш дорогоцінних подарунків (головний приз – золотий подвіс) та створимо для Вас святкову атмосферу.

Вибирайте стильні та вишукані ювелірні прикраси на суму від 2500 грн і гарантовано отримайте ювелірні подарунки від компанії AURUM.

Акція триває тільки три дні: з 5 по 7 лютого 2021 року і тільки у магазинах AURUM:

 ТРЦ «Лавина», Суми, пр-т М.Лушпи, 4;

 ТРЦ «Sky Park», Вінниця, вул. М.Оводова, 51

 

Деталі акції:

Акційна знижка від 33% (28%+дисконт клієнта) на золоті вироби, від 30% (25%+дисконт клієнта) на срібні вироби, ікони та обереги (окрім виробів з фіксованими цінами) діє  з 5 по 7 лютого 2021 року:

  1. Знижка по дисконту клієнта діє при покупці виробів за даною акцією (окрім виробів з фіксованими цінами), накопичення покупок відбувається;
  2. Знижка за даною акцією не сумується зі знижками по інших акціях, одночасно діючих у магазинах, і не поширюється на вироби з фіксованими цінами;
  3. У межах акції «День народження» у магазині діє акційна цінова пропозиція (фіксовані ціни) «Сезонний Sale» на виділені (кольоровими стікерами) золоті прикраси (без дорогоцінних вставок) 1399 і 1499 грн за 1 грам.
  4. Знижка до Дня народження клієнта не діє при покупці виробів за даною акцією;
  5. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі;
  6. Знижки за промокодами із Viber повідомлень не сумуються з акційними знижками по діючій акції.
  7. Під подарунком мається на увазі можливість придбати виріб за 1 грн;
  8. Кількість подарунків обмежена;

Подарунок не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд