Урочисте відкриття нового магазину у м. Івано-Франківську, вул. Незалежності, 4

Дорогі друзі! З радістю повідомляємо вам, що 7 листопада у нас буде чудова подія – відкриття ще одного нового магазину у самому центрі м. Івано-Франківська.

Урочисте відкриття відбудеться 7 листопада о 12.00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 4 (так звана «стометрівка»). Ми з нетерпінням очікуємо нової зустрічі з вами, щоб знову дарувати ювелірну красу та приємні емоції. До свята ми приготували багато приємних сюрпризів та подарунків.


Тільки вам у ці дні ми даруємо святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та  вiд 30 до 35% (акційна знижка 25% + знижка за дисконтною карткою) на срiбнi вироби, ікони та обереги.

На вас чекають: широкий та різноманітний асортимент ювелірних прикрас, ікон, сувенірів, презентація нових колекцій від кращих українських виробників, розіграш коштовних подарунків (головний приз – золотий підвіс), святкова атмосфера та розваги.

Обирайте стильні та вишукані ювелірні прикраси на суму від 2500 грн та гарантовано отримуйте ювелірні подарунки від компанії AURUM.

Приймайте участь у вікторині – та знову отримуйте ПОДАРУНКИ!!!

Акційні заходи триватимуть з 7 по 15 листопада 2020 р.

Деталі акції:

Акційна знижка від 33% (28%+дисконт клієнта) на золоті вироби, від 30% (25%+дисконт клієнта) на срібні вироби, ікони та обереги (окрім виробів з фіксованими цінами) діє тільки у магазині AURUM  у м. Івано-Франківську,вул. Незалежності, 4 з 7 по 15 листопада 2020 року. Крім того, 7 та 8 листопада при купівлі від 2500 грн кожен покупець гарантовано отримує ювелірний подарунок.

  1. Знижка по дисконту клієнта діє при покупці виробів за даною акцією (окрім виробів з фіксованими цінами), накопичення покупок відбувається;
  2. Знижка за даною акцією не сумується зі знижками по інших акціях, одночасно діючих у магазинах, і не поширюється на вироби з фіксованими цінами;
  3. У межах акції «Відкриття магазину» у магазині діє акційна цінова пропозиція (фіксовані ціни) «Сезонний Sale» на виділені (кольоровими стікерами) золоті прикраси (без дорогоцінних вставок) 1399 і 1499 грн за 1 грам.
  4. Знижка до Дня народження клієнта не діє при покупці виробів за даною акцією;
  5. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі;
  6. Знижки за промокодами із Viber повідомлень не сумуються з акційними знижками по діючій акції.
  7. Під подарунком мається на увазі можливість придбати виріб за 1 грн;
  8. Кількість подарунків обмежена;
  9. Подарунок не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти.
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
shop@aurum.in.ua Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд