ALT изображения №1

AURUM з турботою про ваші руки

Потреба виглядати красиво закладена в нашій жіночій природі. У нас все має бути ідеально, особливо руки. Доглянутість - запорука впевненість в собі. А ювелірні прикраси на красивих руках отримують друге життя і сяють по-особливому.

ALT изображения №2

1. Перш за все, оберіть свою оптимальну форму мила. Якщо ви схильні до алергій або підвищенної чутливості, то рідке мило вам протипоказано. Лише тверді непрозорі.

2. Зволожуйте руки кремом щоразу, як помили. Крем повинен бути легкий за текстурою, на водній основі. Пам’ятайте, що перед миттям рук треба знімати всі прикраси.

3. Перед сном розітріть руки засобами з ефектом живлення чи відновлення. Вночі наша шкіра добре їх засвоює.
А щоб не порушувати природній кровообіг - знімайте на ніч прикраси. І зберігайте їх в шкатулці.

4. Для відновлення шкіри підходить какао масло твердої форми (батер). Натирайте ним лише зовнішню частину рук перед сном, уникайте долоней.

5. Те саме стосується кокосового масла. Його добре наносити наніч і перед тим охолодити.

6. Не забувайте про маски. Суміш простих інгредієнтів раз в день не дасть вашим рукам погрубіти.
Залишилося трішки вівсянки зі сніданку? Змішайте її з чайною ложкою оливкової олії. Тримайте на руках 10-15 хвилин. Змийте маску спершу теплою, потім холодною водою.

7. Якщо відчуваєте, що руки вже не сприймають засоби зовнішнього застосування, то запасайтесь вітамінами. Згадайте дитинство і купіть риб’ячий жир в капсулах. До речі, це позитивно вплине на весь ваш організм та настрій.

Сподіваємось, вам були корисні наші поради. Пам’ятайте, красиві руки - візитна картка кожної жінки.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд