Поради

Що дарують на хрестини – традиційні подарунки

Хрещення – це особливий день не тільки в житті дитини та її батьків, а й хрещених, бабусь, дідусів та інших запрошених гостей. Щоб дотриматися всіх церковних канонів та вибрати правильний подарунок, ми розповімо, що дарують на хрестини дітям. 

Як зняти кільце з пальця: кілька простих порад

Як зняти кільце з набряклого пальця? Згідно зі статистикою МНС, із цим питанням стикається кожна п'ята дівчина в Україні. Незважаючи на складність та болючість ситуації, впоратися з нею можна за лічені хвилини. Головне знати, як це правильно зробити в домашніх умовах.

Способи клеймування ювелірних виробів

Ювелірна індустрія використовує 3 способи нанесення тавра: механічний, електроерозійний, лазерний. Найдавніший — механічний. Лазер використовують з 1996 року.

Ідеї подарунків на 14 лютого

День святого Валентина – одне з найромантичніших свят на рік. Саме цього дня кожна дівчина мріє отримати пам'ятний та незвичайний подарунок. Щоб підготуватися заздалегідь, ми підібрали подарунки на 14 лютого ідеями яких із задоволенням з вами ділимося.

Види клейм на ювелірних виробах в Україні

Клеймо на ювелірних виробах — це знак, що підтверджує якість. Ювелірний виріб дозволено продавати за наявності державних позначок. На підробці в 90% випадків відсутнє пробірне тавро або іменник.

Якого кольору золото?

Говорячи про золото, ми одразу представляємо жовтий метал. А як щодо блакитного золота? Звучить дивно, адже воно є. У цій статті ми розповімо, які бувають кольори золота і допоможемо розібратися в їх відмінностях. Впевнені, що зможемо здивувати вас.

Чи можна зменшити каблучку?

Каблучка – один із найпопулярніших видів ювелірних прикрас. Її купують самостійно, дарують у подарунок, обмінюються при вінчанні, але іноді трапляється, що каблучка стає великою. У цій статті ми розповімо, як зменшити каблучку, і що робити з такою прикрасою.

Як носити кафи правильно?

Сережки-кафи – це незвичайна ювелірна прикраса, яка допоможе урізноманітнити образ і пасуватиме абсолютно всім дівчатам, навіть тим, у кого не проколоті вуха. Але як носити кафи так, щоб вони підкреслювали образ, а не контрастували з ним? Розберемо усі деталі.

У чому зустрічати Новий рік 2023: святкові прикраси

На смену активному Синему Водяному Тигру приходит спокойный и рассудительный Черный Водяной Кролик. Именно поэтому главным цветом Нового года 2023 станет черный. Считаете его слишком мрачным? Наоборот, это элегантный и изысканный цвет, который легко подчеркнуть самыми разнообразными украшениями. В этой статье мы расскажем, в чем встречать Новый год 2023 с акцентом на ювелирные украшения.

На якій руці носять обручку?

Один із найвідповідальніших моментів під час підготовки до весілля – це вибір обручки. І якщо в цій ситуації майбутні молодята довіряють власному смаку чи трендам, то із запитанням: «На якій руці носять обручку в Україні?» – з'являється багато сумнівів. Пропонуємо дізнатися, коли носять обручки на лівій руці, чи немає якихось забобонів та багато іншої цікавої інформації.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд