Браслети з камінням
Прикраса на зап'ястя або щиколотку з каменем
Браслети зі вставками — це універсальні ювелірні вироби як для чоловіків, так і для дівчат. Вони підкреслюють статус і стиль людини. Також для прекрасної половини це спосіб продемонструвати витонченість тонкого зап'ястя або щиколотки.
Типи браслетів
Стандартні прикраси на руку виготовляють з дорогоцінних металів і природних самоцвітів. Вони бувають широкими або тонкими, яскравими і помітними або малопомітними.
Деякі види призначені для носіння на нозі. Їх одягають дівчата в теплу пору року, коли щиколотки відкриті. Основою виступає тонкий ланцюг або кільце з дорогоцінного металу. А підвіски підкреслюють граціозність рухів при ходьбі.
На піку популярності плетіння з міцних ниток. Вони підходять і чоловікам, і жінкам. Прикраси продають в різних кольорах: чорні, жовті, рожеві та ін. Червоному кольору приписують магічні властивості. Такі нитки носять як оберіг від пристріту або талісман.
Металеві основи
Золотий або срібний ланцюг, прикрашений самоцвітом, — це класичний варіант. Також в якості основи використовують кільця.
Цінні метали мають неповторний блиск і стійкість до процесів корозії і окислення. Золоті прикраси виготовляють зі сплаву 585 проби. Матеріал вирізняє міцність і порівняно невисока вартість.
Для прикрас зі срібла використовують метал 875 або 925 проб. Перший варіант міцніше, а другий — пластичнее і м'якше.
Для кращої зносостійкості на деякі прикраси наносять покриття родієм. А різнокольорові візерунки отримують за допомогою емалювання.
Види плетіння
Ланцюжки на руку виготовляють у декількох техніках, від яких залежать їхні зовнішні особливості. До базових різновидів відносять:
- Бісмарк арабський. Складається з 2 рядів різноспрямованих ланок. Для створення ланцюжка використовують напівкруглі кільця, які надають легкості та об'єму.
- Венеціанське. Складається з квадратних елементів. Кожну ланку виготовляють окремо, а потім з'єднують між собою вручну.
- Декоративне. Для виготовлення ланцюжка в декоративному стилі ювеліри самостійно придумують методи з'єднання елементів, ґрунтуючись на особистому смаку і фантазії.
- Джгут. Кручене плетіння відрізняють щільно з'єднані між собою ланки, що нагадують мотузку. За допомогою різних способів переплетення ниток майстри отримують незвичайні форми у вигляді сходинок або хвиль.
- Ролекс. Такі ланцюжки зовні схожі на ремінець однойменних годин. Для створення прикраси використовують великі ланки, щільно з'єднані між собою.
- Снейк. Гладкі і гнучкі ланцюжки в стилі змійки нагадують металевий шнурок. Виконаний у панцирному стилі браслет плавно лягає на зап'ясті і повторює контури тіла.
- Якір. Складається з послідовно з'єднаних відполірованих ланок овальної або круглої форми. Підходить для щоденного носіння або виходів у світ.
Браслети, виконані за однією з перелічених технологій, поєднують з підвісками і натуральними кристалами. Завдяки різноманітності плетінь знайти гідну прикрасу зможе кожен.
Види замків
Щоб браслети з камінням легко надягали, їх оснащують застібками. Вони бувають різних типів:
- Коробочка — порожниста деталь з отвором, в який вставляють засувку. Використовують при виготовленні вишуканих ланцюжків з великими ланками.
- Карабін — петля з рухомою скобою. Замок відрізняє міцність і надійність, які важливі при носінні прикрас з великими підвісками.
- Кільце — легка застібка, що використовується на браслетах-ланцюжках. Механізм не витримує навантажень, тому не підходить для масивних виробів.
- Магніт. Складається з двох половинок, що притягуються один до одного. Застібку виготовляють у декількох різних формах для тонких або широких прикрас.
Деякі браслети з каменів не оснащуються замками. Їм надають особливу форму, яка дозволяє без зусиль просунути всередину зап’ястя. Також застібки не потрібні плетеним моделям, які затягують за допомогою шнурка.
Різновиди вставок
Чоловічі і жіночі браслети оснащують самоцвітами і органічними елементами. Як матеріал для вставки використовують:
- Swarovski;
- агат;
- діаманти;
- гранати;
- перли;
- обсидіан;
- онікс;
- опал;
- перламутр;
- рубін;
- топаз;
- фіаніт;
- циркон;
- шпінель;
- емаль;
- бурштин.
Вибір типу і матеріалу вставки — справа смаку покупця. Кожен елемент наділений неповторним кольором і характеристиками. Деякі підбирають браслети з натуральних каменів з урахуванням їх магічних властивостей. Інші враховують вплив матеріалу на організм. А хтось орієнтується тільки на зовнішні особливості.
Кому підходять браслети з натуральними каменями
Прикраси носять чоловіки і жінки різного віку і положення в суспільстві. Ювелірні браслети з камінням купують навіть дітям. Їх використовують в якості талісмана, що захищає від заздрості.
Браслети з натуральних каменів — популярні прикраси серед представників сильної статі. Якщо жіночий виріб підкреслює витонченість власниці, то чоловічий — статус і силу.
Який розмір підійде
Довжина ланцюжка або окружність кільця — це важливий фактор, на який звертають увагу перед покупкою. Щоб визначити розмір, поміряйте за допомогою нитки та лінійки обхват зап'ястя або щиколотки. До отриманої цифри додайте 2 сантиметри.
У каталозі AURUM представлені моделі всіх розмірів:
- 15-16 для дітей і підлітків;
- 17—20 для дівчат і чоловіків з вузькими зап'ястями;
- 21—28 для покупців з широким обхватом зап’ястя або на щиколотку.
Плетені ювелірні браслети зі вставками вибирають незалежно від розміру. Вони добре тягнуться і підходять на будь-яку руку.
Купити браслети з камінням в інтернет-магазині AURUM
Ювелірні вироби з дорогоцінного або напівдорогоцінного матеріалів нікого не залишать байдужими. В інтернет-каталозі компанії AURUM розміщені кращі моделі золотих і срібних браслетів зі вставками. Асортимент товарів постійно поповнюють новими пропозиціями.
Прикраси в салоні відрізняє висока якість, підтверджена дипломами та сертифікатами. На сайті розміщені докладні характеристики і фото, що дозволяють підібрати виріб не виходячи з дому. Доставка товарів у відділення поштових служб доступна для жителів усіх регіонів України.
✅ Категорія товарів | Браслети з камінням |
---|---|
✅ Кількість товарів у каталозі | 442 |
✅ Середня ціна товарів | 20 080 грн |
✅ Ціна найдешевшого товару | 425 грн |
✅ Найдорожчий товар | 303 014 грн |