Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
shop@aurum.in.ua Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Сережки з рубіном

Обрано:
Рубін
Видалити всі
Фільтри 1
Сортувати

Відгуки

Олександра Захарова (11.02.2024) 5

Одна сережка-гвоздик з червоного золота "Місяць" - 1402956

Дуже гарна сережка, візерунок на фото відповідає дійсності. Якщо обираєте для хеліксу варто враховувати, що місяць правильно буде розміщуватися лише на лівому вушку. Застібка на сережці зручна та надійна

Сережки з рубіном — витончені прикраси з королівським каменем

Один із найдорожчих самоцвітів, гарний рубін із приголомшливою енергетикою, популярний в ювелірній справі. Дивовижний камінь забезпечує виразну красу прикрас, в яких він з'являється. Приклад сучасної елегантності — сережки з рубіном. Вони привертають увагу оточуючих, залишаються поза часом і модою. Замовити «вічну» прикрасу, яка не втратить актуальності, можна в ювелірному магазині AURUM.

Властивості та проба золота

Дорогоцінний королівський камінь гармонійно виглядає у виробах виключно в поєднанні із золотом. Це не дивно — тільки найкращі метали складуть гідну компанію розкішним самоцвітам.

За природою золото — м'який і пластичний матеріал, що легко піддається будь-яким типам обробки. Створити прикрасу з хитромудрим дизайном, витягнути з ауруму найтонші нитки для фантастичних авторських ідей не проблема. Проте готові вироби непрактичні. При найменшому механічному впливі вони деформуються, а в гіршому варіанті ламаються. З цієї причини золото в чистому вигляді не застосовується в ювелірній справі. Для створення оригінальних виробів майстри беруть метали. У таких складах, залежно від необхідних властивостей, з'єднують аурум із домішками в різних пропорціях. Лігатурою стають: платина, срібло, мідь, цинк, нікель та інші метали, а обсяг чистого золота в матеріалі відображає проба.

Всі сережки з неймовірними за красою рубінами, представлені в каталозі інтернет-магазину AURUM, — прикраси із золота 585 проби. У таких складах 58,5% чистого ауруму, а решта — добавки. Ці сплави вважаються найкращими з погляду візуальних характеристик і практичності. Вони мають популярність в ювелірній справі.

Колір металу в сережках із рубіном

Лігатура, яка покращує властивості ауруму, впливає не тільки на його характеристики. Вона сприяє зміні його кольору. На сайті магазину AURUM можна зробити замовлення авторських прикрас із рубінами, виготовлених із золота різних кольорів:

 • Білого — в таких сплавах як домішки беруться срібло і паладій, іноді нікель. Біле золото відрізняється покращеною міцністю, а коштовності з такого сплаву надійні та практичні.
 • Червоного — у цих матеріалах багато міді, що поєднується зі сріблом і чистим аурумом. Вона визначає інтенсивність відтінку. Крім того, мідь забезпечує покращену твердість золота, і що більший її вміст, то міцніший новий склад.

Будь-який із зазначених сплавів — гідне обрамлення для дорогоцінного каміння. Купити сережки з рубіном для коханої жінки як презент на романтичне свято чи ювілей — чудове рішення уважного та дбайливого чоловіка.

Рубін: дорогоцінний камінь, що наповнює життєвою енергією

З санскриту назва рубін перекладається як «король дорогоцінного каміння». Це один із найдорожчих і найкрасивіших мінералів, відомих сьогодні людству. За природою такий самоцвіт — різновид корунду. Для нього характерна значна твердість. За цим параметром він поступається тільки алмазу (9 балів за шкалою Мооса), тому добре обробляється.

З натуральних рубінів створюються вишукані коштовності. Такі самоцвіти рідко поєднуються з іншими каменями. Справа в їхній яскравості та самодостатності. Вони вимагають доповнення, стають ключовим елементом прикрас. Тільки дорогі та не менш популярні діаманти інколи становлять їм компанію. Цей тандем вибирають поціновувачі розкоші та досконалості.

Тип і дизайн сережок із рубіном

У магазині AURUM є прикраси у вигляді мініатюрних практичних пусет або широких моделей, які стануть доповненням до вечірнього, урочистого образу. Вироби набувають форми серця або квітів і вважаються універсальними — підходять всім дівчатам і жінкам незалежно від типу зовнішності.

Різноманітність моделей визначають також стилі:

 • Fashion;
 • вечірній;
 • класика;
 • рослини;
 • романтичний.

Великий вибір варіантів — можливість замовити сережки з рубіном, що відповідають уподобанням та очікуванням. З цієї позиції потрібно приділити увагу особливостям дизайну. Є моделі з:

 • 1 самоцвітом;
 • доріжкою каміння;
 • дорогоцінними вставками;
 • великими самоцвітами;
 • натуральними вставками;
 • розсипом каміння.

Мінімалістичні або поєднуючі кілька типів самоцвітів, всі прикраси з каталогу неймовірно красиві та можуть доповнити розкішний образ вишуканої жінки. У цьому легко переконатись завдяки фото, які демонструють особливості кожної моделі. А швидко перевірити наявність товару, що сподобався, можна за допомогою спеціального фільтра.

Особливості вставок

Розкішні рубіни рідко вимагають доповнення. Однак найвишуканіші моделі ті, в яких поєднуються червоні камені з діамантами. Огранювання може бути різним: коло, овал, серце. Деякі камені отримують діамантове.

Практичні застібки для надійного кріплення

Дорогі сережки повинні міцно кріпитися до мочок для виключення навіть мінімальної ймовірності їх втратити. У каталозі AURUM представлені моделі з надійними замками:

 • Англійським — гачок і швенза, що охоплює мочку знизу, міцно фіксують сережку у вусі. Сигнал про правильну роботу замка — характерне клацання.
 • Гвинтовим — застібка накручується на різьблення цвяшка, одягненого в мочку.

Ексклюзивні сережки з рубіном в AURUM

Красиві коштовності — мрія багатьох жінок. Доповнені рубінами — верх розкоші та досконалості, що дозволяють почуватися королевою. В ювелірному магазині AURUM зручно вибирати прикраси завдяки спеціальним фільтрам. Ціна виробів із рубінами не може бути низькою, проте спеціальні пропозиції в каталозі — можливість отримати коштовності з вигодою. За потреби можна оформити замовлення товарів із доставкою по Україні. Нова Пошта забезпечить не тільки оперативне отримання прикраси, а й гарантує її збереження.

✅ Категорія товарів Сережки з рубіном
✅ Кількість товарів у каталозі 8
✅ Середня ціна товарів 19 592 грн
✅ Ціна найдешевшого товару 9 271 грн
✅ Найдорожчий товар 25 236 грн