День Клієнта магазину AURUM в ТЦ Арсен, м. Іван-Франківськ

Хто головний в AURUM? Не витрачайте час на здогадки, які можливі посади в компанії. Бо відповідь досить проста. Головні в AURUM – ви, клієнти.

А тому День клієнта для нас – не менш важливе свято, ніж День народження магазину або будь-яке календарне свято. Це свято, де жоден гість не має залишитися без уваги. Нехай радість обіймає кожного!


З 23 по 25 квітня позитивними емоціями сяятиме Івано-Франківськ. Бо саме так фірмовий магазин AURUM у ТЦ Арсен святкуватиме День Клієнта!

 

Жителі та гості Івано-Франківська, пропонуємо вам трішечки змінити плани на ці вихідні. Знайдіть час завітати до AURUM в ТЦ Арсен, святкуйте разом з нами!

 

Що пропонуємо?

По-перше, даруємо знижки до 38%:

- на золоті вироби акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою;

- на срібні вироби, ікони та обереги – знижка 25% за акцією + дисконт клієнта.

 

По-друге, обирайте ювелірні прикраси на суму від 2500 грн., і гарантовано отримаєте ювелірний подарунок!

 

Друзі, зверніть увагу, що ці знижки наразі дієві лише у тому фірмовому магазині, який святкує День клієнта, та за винятком товарів із фіксованими цінами.

 

Ювелірний виріб у подарунок – це можливість придбати його за 1 гривню. І звісно, подарунки не підлягають обміну на грошові кошти.

 

Не забувайте, що знижки святкового дня не поєднуються з іншими знижками, які зараз діють в мережі магазинів AURUM. Те ж стосується й знижок за промокодами.

І ви завжди можете розрахуватись подарунковим сертифікатом, якщо маєте його.

 

Поспішайте за подарунками та знижками! З любов’ю, AURUM.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд