Сезонний Sale

Сонячні промені стають ласкавішими, весна ближче, ніж здається. AURUM готує сюрпризи для всіх! Сезонний Sale цієї весни обіцяє бути гарячим.

Компанія AURUM щаслива повідомити, що з 10 березня стартує акція “Сезонний Sale”.

Нехай настрій розквітає яскравими барвами! Бо цінники в магазинах AURUM, подібно квітам, стають яскравішими. Зупиніть свій погляд на кольорових стікерах, якими відмічені золоті прикраси. Знаєте, чому вони такі особливі?


Позначають діапазон знижок від 1399 до 1599 грн за 1 грам. Знижки діятимуть на обрану частину асортименту.

Вироби із золота 585 проби розподілилися за кольоровою гамою так:

- помаранчевим кольором позначені вироби вартістю 1599 грн. /г. ;

- червоні стікери виділяють золоті вироби вартістю 1399 грн/ г.

Вироби зі срібла теж святкуватимуть весняну акцію разом з вами. Кольорова бірка виділить срібні прикраси 875 та 925 проб.

Не пропустіть теплі знижки у фірмових магазинах мережі AURUM.

Акція триватиме з 10 березня до 04 травня 2021 року.

Двері відчинені, консультанти радо розкажуть про всі деталі акції та допоможуть обрати найкращі прикраси.

Чекаємо на вас у магазинах AURUM.

Деталі акції.

Спеціальна фіксована ціна 1399 та 1599 грн за 1 грам на вибрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок та акційні ціни на срібні прикраси.

Сезонні знижки на золоті прикраси (в тому числі на вироби зі вставками дорогоцінного каміння) від 25%, на срібні прикраси – від 15%.

  1. Акція зі спеціальними фіксованими цінами 1399-1599 грн\г діє у всіх магазинах мережі «АURUM» з 10 березня по 04 травня 2021 року;
  2. Знижки на золоті прикраси (у тому числі на вироби зі вставками дорогоцінного каміння, але окрім виробів з фіксованими цінами) від 25% до 30% (акційна знижка 20%+дисконт клієнта) діють з 10 березня по 04 травня у всіх магазинах мережі AURUM.
  3. Фіксована ціна 1399 та 1599 грн/г діє лише на вибрані золоті прикраси без вставок дорогоцінного каміння (сапфіри, рубіни, смарагди, діаманти). Дані вироби виділені на прилавках кольоровими стікерами;
  4. Срібні прикраси з акційними фіксованими цінами виділені персиковими бірками (знижка 50%);
  5. Знижка за дисконтом клієнта не діє при купівлі виробів з фіксованими цінами, накопичення покупок відбувається;
  6. При купівлі виробів за фіксованими цінами знижки по інших акціях, одночасно діючих у магазинах, у тому числі знижка до Дня народження клієнта, не діють. Індивідуальні промокоди, отримані у Viber-повідомленні, не діють при купівлі виробів за фіксованою ціною;
  7. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі.

 * Правила та умови Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього терміну проведення Акції.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд