День Клієнта AURUM

Попри прохолодний дощ, застуди і тривоги, пора пожовклого листя – це й час для романтики. Дозвольте собі затишний вечір з коханими, рідними або друзями – будьте поруч тут і зараз, якщо маєте таку можливість сьогодні. Тримайте зв’язок з усіма близькими і не забувайте, що позитивні емоції, приємні подарунки, теплі обійми і усмішки, навіть онлайн, рятують. У когось скоро День народження, річниця шлюбу – власного, батьків, братів чи сестер. Компанія AURUM завжди готова запропонувати ювелірні прикраси за вигідною ціною для ваших подарунків. Цього тижня три наші магазини святкуватимуть День клієнта у Вишневому –ТРЦ Cherry Mall.

У цьому фірмовому магазині з 30 вересня по 3 жовтня даруємо знижки 22% на золоті прикраси зі вставками дорогоцінного каміння (діамант, рубін, сапфір, смарагд) та без дорогоцінних вставок.

На вас чекатиме також знижка 32% на срібні прикраси та 25% на ікони, обереги, дитячі подарунки і столові прибори.

Дисконт клієнта дійсний з усіма вище названими знижками. Не поширюються ця пропозиція лише на уцінені вироби, що позначені кольоровими стікерами. У випадку з цими товарами є інші переваги:

- на вибрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок із категорії "уцінка " (що позначені жовтими стікерами) надається акційна ціна за 1 грам 2300 грн;

- на вибрані золоті прикраси з дорогоцінними вставками (що відмічені червоним стікером) надається знижка 50% до ціни, вказаної на бірці.

- зберігається акційна цінова пропозиція на срібні прикраси, ікони з кольоровими бірками. Ціна на бірках остаточна.

Дисконт клієнта на товари, позначені кольоровими стікерами, не діє.

На жаль, тимчасово припинено використання раніше нарахованих бонусів, бонуси зберігаються на клієнтських рахунках. Накопичення балів (не бонусних) відбувається на загальних умовах.

Знижка до Дня народження клієнта на період акції "День Клієнта" не діє.

Але купа бонусів акції не дозволить вам засмучуватися через це.

 

До зустрічі:

ТРЦ Cherry Mall, Вишневе, вул. Київська, 2л.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд