День Клієнта AURUM

Мрій забагато не буває. Між роботою, донатами, домашніми справами і безперервним моніторингом новин не відмовте собі нарешті у відпочинку. Нехай ваш наступний вихідний сповниться радощами від ювелірної краси та усмішок рідних людей. Подаруйте маленьке свято собі та близьким.

З 23 по 26 вересня наші фірмові магазини у ТРЦ DREAM запрошують на День Клієнта.

В цей період ми пропонуємо знижки 22% на золоті прикраси зі вставками дорогоцінного каміння (діамант, рубін, сапфір, смарагд) та без дорогоцінних вставок. Вас чекатиме також знижка 32% на срібні прикраси та 25% на ікони, обереги, дитячі подарунки і столові прибори.

 Дисконт клієнта дійсний з усіма вище названими знижками.

Не поширюються знижки лише на уцінені вироби, що позначені кольоровими стікерами. У випадку з цими товарами є інші переваги:

- на вибрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок із категорії "уцінка " (що позначені жовтими стікерами) надається акційна ціна за 1 грам 2300 грн;

- на вибрані золоті прикраси з дорогоцінними вставками (що відмічені червоним стікером) надається знижка 50% до ціни, вказаної на бірці.

- зберігається акційна цінова пропозиція на срібні прикраси, ікони з кольоровими бірками. Ціна на бірках остаточна.

Дисконт клієнта на товари, позначені кольоровими стікерами, не діє.

На жаль, тимчасово припинено використання раніше нарахованих бонусів, бонуси зберігаються на клієнтських рахунках. Накопичення балів (не бонусних) відбувається на загальних умовах.

Знижка до Дня народження клієнта на період акції "День Клієнта" не діє. Але купа бонусів акції не дозволить вам засмучуватися через це.

 

 

До зустрічі:

 

Київ, ТРЦ DREAM, просп. Оболонський, 1Б, DREAM yellow, атріум Греція (бутік) та атріум Бразилія (острів), 1 поверх.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд