День народження AURUM у ТРЦ Oasis, ТЦ Globus, Київ; ТЦ Novus, Біла Церква; ТРЦ Cherry Mall, Вишневе.

Увага!!! Компанія AURUM розпочинає Новий 2021 рік з Супер Новин!. Найближчими днями (29-31.01.2021) ми святкуємо День народження одночасно у 4-х чудових магазинах мережі: ТЦ Oasis, Київ; ТЦ Globus, Київ; ТЦ Novus, Біла Церква; ТРЦ Cherry Mall, Вишневе.


 Карантин позаду і ви маєте виключну можливість отримати чудовий святковий шопінг-настрій та придбати прекрасні ювелірні прикраси від кращих виробників України з ВЕЛИКИМИ ЗНИЖКАМИ. Кращі ювелірні подарунки, розкішні та вишукані золоті прикраси, сяючі діаманти, модні репліки зі срібла – все це є у широкому асортименті магазинів компанії AURUM.

Тільки для вас у ці дні ми даруємо святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та  вiд 30 до 35% (акційна знижка 25% + знижка за дисконтною карткою) на срiбнi вироби, ікони та обереги.

В період свята на Вас чекають: презентація нових колекцій від кращих українських виробників, розіграш коштовних подарунків (головний приз – золотий підвіс) та святкова атмосфера.

Обирайте стильні та вишукані ювелірні прикраси на суму від 2500 грн та гарантовано отримуйте ювелірні подарунки від компанії AURUM.

Акція діє тільки три дні: з 29 по 31 січня 2021 року і тільки у магазинах AURUM:

 ТЦ «Oasis», Київ, вул.Героїв Дніпра, 30;

 ТЦ «Globus», Київ, Майдан Незалежності, 1;

 ТРЦ «Cherry Mall», Вишневе, вул. Київська, 2а;

 ТЦ «Novus», Біла Церква, вул. Леваневського, 26д

Деталі акції:

Акційна знижка від 33% (28%+дисконт клієнта) на золоті вироби, від 30% (25%+дисконт клієнта) на срібні вироби, ікони та обереги (окрім виробів з фіксованими цінами) діє  з 29 по 31 січня 2021 року:

  1. Знижка по дисконту клієнта діє при покупці виробів за даною акцією (окрім виробів з фіксованими цінами), накопичення покупок відбувається;
  2. Знижка за даною акцією не сумується зі знижками по інших акціях, одночасно діючих у магазинах, і не поширюється на вироби з фіксованими цінами;
  3. У межах акції «День народження» у магазині діє акційна цінова пропозиція (фіксовані ціни) «Сезонний Sale» на виділені (кольоровими стікерами) золоті прикраси (без дорогоцінних вставок) 1399 і 1499 грн за 1 грам.
  4. Знижка до Дня народження клієнта не діє при покупці виробів за даною акцією;
  5. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі;
  6. Знижки за промокодами із Viber повідомлень не сумуються з акційними знижками по діючій акції.
  7. Під подарунком мається на увазі можливість придбати виріб за 1 грн;
  8. Кількість подарунків обмежена;

Подарунок не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти.

Ваше місто
Наші магазини
Ваше місто

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд