День Клієнта магазина AURUM у ТЦ Космос, м. Харків

Дорогі наші клієнти, напередодні новорічних та різдвяних свят ми приготували для вас срприз - чудову акцію «День Клієнта AURUM» у м. Харковів, ТЦ «Космос».

Клієнти - завжди бажані і шановані гості в наших магазинах. Ми радо святкуємо з вами свята, готуємо знижки й подарунки. Але коли свят замало, а дні народження лише раз на рік, - ми з радістю пропонуємо вам відсвяткувати День клієнта!


Даруємо Вам у ці дні  святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та від 30% до315% (акційна знижка 5% + знижка за дисконтною карткою) на срібні прикраси та на асортимент ікон та оберегів.

На честь свята на Вас чекає: презентація нових колекцій від кращих українських виробників, розіграш коштовних подарунків (головний приз – золотий підвіс) та святкова атмосфера в магазині.

Також пропонуємо взяти участь у Супер-розіграші АВТОМОБІЛЯ.

Обирайте стильні та вишукані ювелірні прикраси на суму від 2500 грн і приймайте участь у розіграші призів.

Акція діє лише 3 дні, з 11 по 13 грудня 2020 року.

До зустрічі у м. Харкові за адресою: ТЦ «Космос», вул. Академіка Павлова, 144Б.

Деталі акції:

Акційна знижка від 33% (28%+дисконт клієнта) на золоті вироби, від 30% (25%+дисконт клієнта) на срібні вироби, ікони та обереги (окрім виробів з фіксованими цінами) діє тільки у магазині AURUM  м. Харкова, ТЦ «Космос»,  з 11 по13 грудня 2020 року:

  1. Знижка по дисконту клієнта діє при покупці виробів за даною акцією (окрім виробів з фіксованими цінами), накопичення покупок відбувається;
  2. Знижка за даною акцією не сумується зі знижками по інших акціях, одночасно діючих у магазинах, і не поширюється на вироби з фіксованими цінами;
  3. У межах акції «День Клієнта» у магазині діє акційна цінова пропозиція (фіксовані ціни) «Сезонний Sale» на виділені (кольоровими стікерами) золоті прикраси (без дорогоцінних вставок) 1399 і 1499 грн за 1 грам.
  4. Знижка до Дня народження клієнта не діє при покупці виробів за даною акцією;
  5. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі;
  6. Знижки за промокодами із Viber повідомлень не сумуються з акційними знижками по діючій акції.
  7. Під подарунком мається на увазі можливість придбати виріб за 1 грн;
  8. Кількість подарунків обмежена;
  9. Подарунок не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд