Урочисте відкриття нового магазину у м. Берегове, вул. Сечені, 9.

Друзі! З нетерпінням та радістю повідомляємо вам про відкриття чудового магазину у самому центрі м. Берегове.

Святкове відкриття відбудеться 4 грудня 2020 року о 12.00 за адресою: м.Берегове, вул. Сечені, 9.

Запрошуємо та чекаємо на всіх!!!

Святкова акція до відкриття дає можливість першим покупцям придбати ювелірні прикраси найновіших колекцій з великими знижками, отримати святкові подарунки, взяти участь у вікторині з призовим фондом. Крім того, ви обов’язково отримаєте приємні емоції від ювелірних виробів, створених кращими ювелірами України.


На честь відкриття ми даруємо всім покупцям в період з 3 по 13 грудня святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та  вiд 30 до 35% (акційна знижка 25% + знижка за дисконтною карткою) на срiбнi вироби, ікони та обереги.

У магазині на вас чекають: широкий та різноманітний асортимент ювелірних прикрас, ікон, сувенірів, презентація нових колекцій від кращих українських виробників, розіграш коштовних подарунків (головний приз – золотий підвіс).

Обирайте стильні та вишукані ювелірні прикраси на суму від 2500 грн та гарантовано отримуйте ювелірні подарунки від компанії AURUM.

Деталі акції:

Акційна знижка від 33% (28%+дисконт клієнта) на золоті вироби, від 30% (25%+дисконт клієнта) на срібні вироби, ікони та обереги (окрім виробів з фіксованими цінами) діє тільки у магазині м.Берегове, вул, Сечені, 9 з 3 по 13 грудня 2020 року. Крім того, з 3 по 4 грудня при купівлі від 2500 грн кожен покупець гарантовано отримує ювелірний подарунок.

  1. Знижка по дисконту клієнта діє при покупці виробів за даною акцією (окрім виробів з фіксованими цінами), накопичення покупок відбувається;
  2. Знижка за даною акцією не сумується зі знижками по інших акціях, одночасно діючих у магазинах, і не поширюється на вироби з фіксованими цінами;
  3. У межах акції «Відкриття магазину» у магазині діє акційна цінова пропозиція (фіксовані ціни) «Сезонний Sale» на виділені (кольоровими стікерами) золоті прикраси (без дорогоцінних вставок) 1399 і 1499 грн за 1 грам.
  4. Знижка до Дня народження клієнта не діє при покупці виробів за даною акцією;
  5. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі;
  6. Знижки за промокодами із Viber повідомлень не сумуються з акційними знижками по діючій акції.
  7. Під подарунком мається на увазі можливість придбати виріб за 1 грн;
  8. Кількість подарунків обмежена;

Подарунок не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд