Урочисте відкриття нового магазину у м. г. Виноградове, вул. Миру, 10/4.

2020 рік для компанії AURUM відзначається низкою відкриттів чудових магазинів оновленого формату. Цього разу ми запрошуємо вас розділити нашу радість та відвідати магазин у самому серці закарпатського міста Виноградів. 

Святкове відкриття відбудеться 18 грудня 2020 року за адресою: м.Виноградів, вул. Миру, 10/4.

Напередодні святкування дня св. Миколая та Різдва Христового на вас чекають подарунки, розкішний асортимент та великі знижки.


Крім того, ви отримаєте надзвичайну можливість взяти участь у супер-розіграшах цінних подарунків та АВТОМОБІЛЯ. Поспішайте!!!.

На честь відкриття ми даруємо всім покупцям в період з 18 по 27 грудня святкові знижки від 33% до 38% (акційна знижка 28% + знижка за дисконтною карткою) на золоті ювелірні прикраси та  вiд 30 до 35% (акційна знижка 25% + знижка за дисконтною карткою) на срiбнi вироби, ікони та обереги.

Ми приготували для вас: широкий та різноманітний асортимент ювелірних прикрас, ікон, сувенірів, презентацію нових колекцій від кращих українських виробників, розіграш коштовних подарунків (головний приз – золотий підвіс).

Обирайте стильні та вишукані ювелірні прикраси на суму від 2500 грн та гарантовано отримуйте ювелірні подарунки від компанії AURUM.

Деталі акції:

Акційна знижка від 33% (28%+дисконт клієнта) на золоті вироби, від 30% (25%+дисконт клієнта) на срібні вироби, ікони та обереги (окрім виробів з фіксованими цінами) діє тільки у магазині м. Виноградів, вул, Миру, 10/4 з 18 по 27 грудня 2020 року. Крім того, з 18 по 20 грудня при купівлі від 2500 грн кожен покупець гарантовано отримує ювелірний подарунок.

  1. Знижка по дисконту клієнта діє при покупці виробів за даною акцією (окрім виробів з фіксованими цінами), накопичення покупок відбувається;
  2. Знижка за даною акцією не сумується зі знижками по інших акціях, одночасно діючих у магазинах, і не поширюється на вироби з фіксованими цінами;
  3. У межах акції «Відкриття магазину» у магазині діє акційна цінова пропозиція (фіксовані ціни) «Сезонний Sale» на виділені (кольоровими стікерами) золоті прикраси (без дорогоцінних вставок) 1399 і 1499 грн за 1 грам.
  4. Знижка до Дня народження клієнта не діє при покупці виробів за даною акцією;
  5. Послуга обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі;
  6. Знижки за промокодами із Viber повідомлень не сумуються з акційними знижками по діючій акції.
  7. Під подарунком мається на увазі можливість придбати виріб за 1 грн;
  8. Кількість подарунків обмежена;
  9. Подарунок не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти.

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд