Ювелірні магазини в місті Харків

Виберіть місто
Купити ювелірні прикраси в місті Харків через інтернет-магазин KSD Aurum
ТРЦ КараванЮвелірний острів
Харків, вул. Героїв Праці, 7
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний острів AURUM в ТРЦ Караван знаходиться на першому поверсі. У нас ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Караван.
на картіназад до фото
ТЦ "Космос"Ювелірний острів
Харків, вул. Академіка Павлова, 144б
пн-нд: 10:00-20:00
Ювелірний острів AURUM знаходиться на першому поверсі ТЦ "Космос". У нас представлені кращі колекції відомих українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Серед розмаїття ювелірної краси ви обов'язково виберете винятковий подарунок для себе і близьких.
на картіназад до фото
ТРЦ "Французький бульвар"
Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ "Французький бульвар" знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ "Французький бульвар".
на картіназад до фото
ТЦ "Аве Плаза"
Харків, вул. Сумська, 10
пн-нд: 10:00-21:00
Ювелирный магазин AURUM находится на первом этаже ТЦ "Аве Плаза". Достойный выбор изделий от известных украинских производителей позволит выбрать украшение, которое подчеркнет индивидуальный стиль. В магазине AURUM в ТЦ "Аве Плаза" представлен большой ассортимент изделий из драгоценных металлов классического и современного дизайна, а также ювелирные украшения с драгоценными и полудрагоценными камнями.
на картіназад до фото