Ювелірні магазини в місті Харків

Виберіть місто
Купити ювелірні прикраси в місті Харків через інтернет-магазин KSD Aurum
ТРЦ NIKOLSKYБутік
Харків, вул. Пушкінська, 2
пн-нд: 10:00-22:00
Фірмовий магазин ювелірних виробів AURUM в ТРЦ Nikolsky розташований на першому поверсі. Тут представлені кращі колекції від українських виробників. Це ювелірні прикраси із золота та срібла. Вишуканий дизайн прикрас в нашому асортименті нікого не залишить байдужим. Різноманіття стилів та комбінацій металів, доповнені дорогоцінними та напівдорогоцінними каменями.Оберіть особливий подарунок для коханих, рідних та близьких.
на картіназад до фото
ТРЦ КараванЮвелірний острівок
Харків, вул. Героїв Праці, 7
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний острів AURUM в ТРЦ Караван знаходиться на першому поверсі. У нас ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Караван.
на картіназад до фото
ТЦ "Космос"Ювелірний острів
Харків, вул. Академіка Павлова, 144-Б
пн-нд: 10:00-20:00
Ювелірний острів AURUM знаходиться на першому поверсі ТЦ "Космос". У нас представлені кращі колекції відомих українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Серед розмаїття ювелірної краси ви обов'язково виберете винятковий подарунок для себе і близьких.
на картіназад до фото
ТРЦ "Французький бульвар"Бутік
Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ "Французький бульвар" знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ "Французький бульвар".
на картіназад до фото
ТЦ "Аве Плаза" Бутік
Харків, вул. Сумська, 10
пн-нд: 10:00-21:00
Ювелирный магазин AURUM находится на первом этаже ТЦ "Аве Плаза". Достойный выбор изделий от известных украинских производителей позволит выбрать украшение, которое подчеркнет индивидуальный стиль. В магазине AURUM в ТЦ "Аве Плаза" представлен большой ассортимент изделий из драгоценных металлов классического и современного дизайна, а также ювелирные украшения с драгоценными и полудрагоценными камнями.
на картіназад до фото