Одні сприймають шпильки як захист від наврочення, інші – як прикрасу. Від цього безпосередньо залежить спосіб носіння виробу. У першому випадку її кріплять біля серця. У другому – на будь-якому видному місці, тому що вона виступає в ролі брошки. Булавка красиво виглядає на лацкані піджака або нагрудній кишені. Вона поєднується і з офісною блузою, і з демісезонним пальто. Шпильку можна приколоти до берету або в'язаної шапки, закріпити нею бандану, задрапірувати палантин. Щоб маленька витончена деталь не загубилася в образі, її надягають поверх однотонного одягу з гладкої тканини.
Булавка – це лаконічна і вишукана альтернатива брошки. Класичні моделі з невеликою вставкою або взагалі без неї підійдуть любителям стриманих прикрас. Вироби з підвісками звертають на себе увагу і стають родзинкою образу. Анімалістичні або рослинні мотиви сподобаються підліткам і любителям природи. Булавки з великим дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням – гідна прикраса для вечірнього виходу і свята. Золотий або срібний виріб без декоративних елементів носять як захист від злих сил.
Цей вид прикраси часто використовують як оберіг. В такому випадку шпильки носять в області серця. Вважають, що спіралеподібні вироби відводять від власника негативну енергію, а деякі камені, якими інкрустують прикраси, мають магічну силу. Обереги часто купують дітям, молодятам, вагітним жінкам і хворим людям. Їх приколюють до колиски, коляски, особистих речей, одягу та головних уборів. Деякі купують і носять шпильки в знак пам'яті про якусь подію або людину.
Срібні шпильки без вставок, а також декоровані цирконами різних кольорів, коштують близько 100–300 грн. За 330–600 грн можна купити прикраси з більшими каменями і підвісками. Прості золоті шпильки стриманого дизайну продаються за ціною 1300–2000 грн. Вони прикрашені лаконічними декоративними елементами, цирконами. Великі моделі з червоного золота, з камінням коштують 2–5 тисяч гривень. Їх особливості – складний дизайн, фігурки тварин і людей, підвіски, вставки з перлів.
Витончені прикраси з золота та срібла, які можна прикріпити до будь-якої деталі одягу, виконують не лише естетичну, але й практичну роль. За їх допомогою можна оригінально закріпити хустку або шарф. Булавка може замінити звичайний затискач для краватки, додавши стильний акцент в чоловічий костюм. Багато хто вірить у захисні властивості таких прикрас, особливо якщо вони інкрустовані натуральними каменями, перетворюючи їх на обереги. В каталозі AURUM представлений різноманітний вибір цих унікальних прикрас.
Булавки відрізняються за формою, розміром та дизайном. Однак, незалежно від зовнішнього вигляду, вони складаються з наступних частин:
Найчастіше прикрашають головку булавки. Її декорують фігурками, інкрустують камінням або емалевими малюнками. Популярні моделі з підвісками з металу та коштовного каміння.
Під час вибору булавок важливо враховувати, з чим вони будуть поєднуватися і куди надягатися. Для ділових буднів підходять стримані моделі з мінімальним декором, а для вечірок – сміливіші дизайнерські рішення. Популярні стилі ювелірних булавок включають:
Матеріал основи визначає зовнішній вигляд і довговічність виробу. В ювелірній індустрії використовуються два основних коштовних метали:
Золото – розкішний метал з яскравим блиском, який не тьмяніє з часом. Він не потребує особливого догляду.
Срібло – легко піддається обробці і довговічне, підходить для різних стилів одягу. Його необхідно періодично чистити від нальоту.
Чисті коштовні метали м'які, тому для надання їм міцності в сплави додають лігатури. Чим більше домішок, тим нижча проба. Срібні булавки частіше виготовляються з сплавів 875 і 925 проби, що містять мінімальну кількість міді. Золоті булавки зазвичай мають такі проби:
Домішки в золоті та сріблі впливають не лише на їх міцність, але й на відтінок. У моді незвичайні кольори коштовних металів. Збільшення частки міді в золоті надає йому червонуватий відтінок, а срібло стає жовтуватим. Додавання паладію, платини або нікелю дає білий колір.
Чим менше міді в сріблі, тим воно світліше. Для надання яскравості і блиску виробам ювеліри використовують різні покриття та обробку:
Коштовні метали гарні самі по собі, але каміння робить їх ще більш виразними. Для булавок часто використовують:
Яскраві емалеві вставки часто використовуються в дитячих колекціях завдяки їхній барвистості.
У нашому каталозі представлені стильні та оригінальні вироби від відомих українських виробників. На сайті можна купити булавки високої якості без передоплати, з можливістю обміну прикрас без каменів. Ми пропонуємо програму лояльності, яка дозволяє придбати ювелірні вироби за спеціальними цінами.
Швидка доставка кур'єром або Новою Поштою гарантує своєчасне отримання вашого замовлення. Золоті та срібні булавки з AURUM довго радуватимуть своїх власників і даруватимуть позитивні емоції.
Категорія товарів | Аксесуари |
---|---|
Кількість товарів у каталозі | 68 |
Середня ціна товарів | 3 103 грн |
Ціна найдешевшого товару | 509 грн |
Найдорожчий товар | 15 276 грн |