Магазины

Ювелірні магазини в місті Одеса

Виберіть місто
Купити ювелірні прикраси в місті Одеса через інтернет-магазин KSD Aurum
ТРЦ Gagarinn Plaza
Одеса, вул. Генуезька, 5/2
пн-вс: 10:00-21:00
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ Gagarinn Plaza знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні та розкішні вечірні прикраси зі срібла та золота, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Gagarinn Plaza.
на картіназад до фото
ТРЦ City CenterОстрів в "Укрзолото"
Одеса, вул. Небесної Сотні, 2
пн-нд: 10:00-22:00
Торговий острів AURUM знаходиться в ювелірному супермаркеті "Укрзолото". У нас представлені кращі колекції відомих українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Серед розмаїття ювелірної краси ви обов'язково виберете винятковий подарунок для себе і близьких.
на картіназад до фото
ТРЦ City Center
Одеса, вул. Небесної Сотні, 2
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM знаходиться на першому поверсі ТРЦ City Center. Гідний вибір виробів від відомих українських виробників дозволить вибрати прикрасу, яке підкреслить індивідуальний стиль. У магазині AURUM в ТРЦ City Center представлений великий асортимент виробів з дорогоцінних металів класичного і сучасного дизайну, а також ювелірні прикраси з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння.
на картіназад до фото