Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати KSD AURUM – можливість вибору ювелірної прикраси, яка буде до смаку кожній представниці прекрасної статі.  

А обирати є з чого, адже компанія KSD AURUM пропонує найширший асортимент ювелірних прикрас від провідних українських виробників. Різноманітний дизайн і стиль прикрас, бездоганне виконання кожної деталі, величезний вибір моделей – все це дозволить навіть самому вимогливому покупцеві знайти для себе найкращий подарунок.

У фірмових магазинах KSD AURUM можна придбати подарункові сертифікати таких номіналів: 500, 1000, 3000 і 5000 грн.

Правила користування сертифікатом:

1. Сертифікат використовується при оплаті покупки разово і повністю, після чого залишається у Продавця.

2. Сертифікатом можна розрахуватися за вироби тільки в період дії сертифіката, який позначений на звороті сертифіката. Після закінчення терміну дії сертифікат до оплати не приймається, його вартість не повертається.

3. У разі якщо сума покупки менше, ніж номінал подарункового сертифіката, різниця Власнику сертифіката не повертається.4. У разі, якщо сума покупки перевищує номінал сертифіката, клієнт має право скористатися знижкою за дисконтною карткою на залишок суми покупки, і решту суми доплатити за готівковий розрахунок. Можлива оплата декількома сертифікатами за одну покупку.

5. При покупці клієнтом подарункового сертифіката KSD AURUM дисконт клієнта не діє.

6. Власник сертифіката може скористатися подарунковим сертифікатом і послугою «Обмін» одночасно.

7. Подарунковий сертифікат діє на покупку акційних позицій зі знижкою, а також на купівлю виробів за фіксованою ціною і спеціальних пропозицій.

8. При розрахунку подарунковим сертифікатом додаткова знижка до дня народження 5% застосовується тільки на покупку виробів по повній роздрібній вартості.

9. Продавець не приймає претензій з приводу втрати або несанкціонованого використання сертифіката, і поверненню не підлягає.

10. При пред'явленні Власником пошкодженого сертифіката оплата товару можлива тільки в разі, якщо пошкодження не заважають безпомилково визначити номер і номінал сертифіката.

11. Подарункові сертифікати є власністю KSD AURUM і вилучаються після розрахунку даним подарунковим сертифікатом за вироби.Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд