Ваш город
Наші магазини
Каталог
Зв'язатися з нами
0 800 759 569 (безкоштовно) 044 353 92 56
[email protected] Замовити виклик
Режим роботи
з 8:00 до 20:00 без вихідних

Ювелірні магазини в місті Київ

Виберіть місто
Купити ювелірні прикраси в місті Київ через інтернет-магазин Aurum

ТРЦ Аладдін - Ювелірний острів AURUM

м. Київ, вул. М. Гришка, 3 А
пн-нд: 10:00-21:45
Ювелірний острів AURUM в ТРЦ Аладдін знайдете відразу, адже він знаходиться на першому поверсі. Дуже зручна локація, великий та різноманітний вибір ювелірних прикрас та сувенірів. Якщо поспішаєте та не маєте часу на пошуки – це місце саме для Вас. Тут швидко можна знайти потрібну прикрасу для себе чи на подарунок. А ще тут завжди завчасно можна зробити замовлення та отримати особливо-вишукану ювелірну прикрасу вчасно та ще й святково запаковану. Погодьтесь, ювелірна прикраса – це завжди бажаний та пам`ятний подарунок.
Телефон: (067) 324-30-41
на картіназад до фото

ТРЦ Respublika Park - Ювелірний бутік AURUM

м. Київ, вул. Кільцева дорога 1
пн-нд: 10:00-21:50
Ювелірний бутик AURUM в ТРЦ Respublika Park знаходиться на другому поверсі у ювелірному кварталі, близько локація супермаркету «Сільпо». Новий та стильний магазин має безліч ювелірних принад для поціновувачів. Тут завжди є новинки, модні колекцій, тут знайдете сотні золотих та срібних прикрас, ікони, сувеніри. Тут можна завжди придбати подарунок найдорожчій людині, адже різноманітні за стилем та дизайном прикраси від кращих українських та закордонних виробників забезпечать вам таку можливість. І ще пам`ятайте, ювелірна прикраса – це завжди бажаний та пам`ятний подарунок.
Телефон: (067) 212-17-06
на картіназад до фото

ТРЦ Retroville - Ювелірний бутік AURUM

Київ, проспект Правди 47
пн-нд: 10:00-21:30
Ювелірний магазин AURUM знаходиться на першому поверсі торгового центру в центральній частині галереї ювелірних прикрас. У нашому магазині ви знайдете сучасні колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам завжди вибрати особливий подарунок.
Телефон: (067) 110-34-57
на картіназад до фото

ТРЦ DREAM yellow - Ювелірний острів AURUM

Київ, просп. Оболонський, 1-б
пн-нд: 10:00-21:45
Ювелірний острів AURUM в ТРЦ DREAM yellow знаходиться на першому поверсі. Запрошуємо всіх шанувальників ювелірної краси, адже на Вас чекає вишуканий асортимент золотих та срібних прикрас, нові колекції від кращих українських виробників, доступні ціни, постійні акції та знижки. Наш широкий та різноманітний асортимент дозволить вам обрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Dream Town.
Телефон: (067) 110-28-02
на картіназад до фото

ТРЦ Магелан - Ювелірний острів AURUM

м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 13Б
пн-вс: 10:00-21:00
Ювелірний острів AURUM в ТРЦ Магелан знаходиться на першому поверсі. У нас ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні та розкішні вечірні прикраси зі срібла та золота, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Магелан.
Телефон: (067)118-54-54
на картіназад до фото

ТЦ GLOBUS - Ювелірний бутік AURUM

м.Київ, Майдан Незалежності, 1
пн-нд: 10:00-21:30
Магазин AURUM у самому серці столиці. Прогуляйтеся центральними вулицями Києва і завітайте до нас по ту саму каблучку. Або ж за іншим подарунком рідним і коханим. Асортимент магазину допоможе обрати найкращий варіант серед провідних колекцій українського виробництва. Чекаємо на вас на першому поверсі ТЦ GLOBUS.
Телефон: (067) 106-37-34
на картіназад до фото

ТРЦ Skymall - Ювелірний бутік AURUM

Київ, просп. Романа Шухевича, 2Т,1-й поверх, вхід 1А
пн-нд: 10:00-20:50
Ювелірний бутік AURUM в ТРЦ Sky Mall знаходиться на першому поверсі. У нас ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Sky Mall.
Телефон: (067) 108-76-53
на картіназад до фото

ТРЦ Oasis - Ювелірний бутік AURUM

м. Київ, просп. Оболонський 47/42
пн-нд: 10:00-20:30
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ Oasis знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Oasis.
Телефон: (067) 110-45-33
на картіназад до фото

ТРЦ Smart Plaza - Ювелірний бутік AURUM

м. Київ, просп. Перемоги, 26
пн-нд: 10:00-21:30
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ Smart Plaza знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Smart Plaza.
Телефон: (067) 110-64-32
на картіназад до фото

ТЦ Городок - Острів AURUM в ювелірному кварталі

м. Київ, просп. Степана Бандери, 23
пн-нд: 10:00-19:45
Ювелірний острів AURUM в ТЦ Городок знаходиться на першому поверсі. У нас ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТЦ Городок.
Телефон: (067) 112-75-57
на картіназад до фото

ТРЦ Lavina Mall - Ювелірний бутік AURUM

Київ, вул. Берковецька, 6-Д
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ Lavina Mall знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні та розкішні вечірні прикраси зі срібла та золота, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Lavina Mall.
Телефон: (067) 107-58-25
на картіназад до фото

ТРЦ DREAM yellow - Ювелірний бутік AURUM

м.Київ, просп. Оболонський, 1Б
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ DREAM yellow знаходиться на першому поверсі, атріум Франція. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Dream Town 1.
Телефон: (067) 107-62-12
на картіназад до фото

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд