Ювелірні магазини в місті Київ

Виберіть місто
Купити ювелірні прикраси в місті Київ через інтернет-магазин KSD Aurum
ТРЦ Lavina Mall Бутік
Київ, вул. Берковецька, 6-Д
пн-вс: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ Lavina Mall знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні та розкішні вечірні прикраси зі срібла та золота, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Lavina Mall.
на картіназад до фото
ТРЦ Dream TownБутік
Київ, просп. Оболонський, 1Б
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ Dream Town знаходиться на першому поверсі, атріум Франція. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Dream Town 1.
на картіназад до фото
ТРЦ RetrovilleБутік
Київ, проспект Правди 47
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM знаходиться на першому поверсі торгово центру в центральній частині галереї ювелірних прикрас. У нашому магазині ви знайдете сучасні колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам завжди вибрати особливий подарунок.
на картіназад до фото
ТРЦ Dream TownЮвелірний острів
Київ, просп. Оболонський, 1-б
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний острів AURUM в ТРЦ Dream Town знаходиться на першому поверсі. Запрошуємо всіх шанувальників ювелірної краси, адже на Вас чекає вишуканий асортимент золотих та срібних прикрас, нові колекції від кращих українських виробників, доступні ціни, постійні акції та знижки. Наш широкий та різноманітний асортимент дозволить вам обрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Dream Town.
на картіназад до фото
ТРЦ Cherry Mall Бутік
Вишневе, вул. Київська, 2л
пн-нд: 10:00-21:00
Ювелірний магазин AURUM знаходиться на першому поверсі ТРЦ Cherry Mall. Гідний вибір виробів від відомих українських виробників дозволить вибрати прикрасу, яке підкреслить індивідуальний стиль. У магазині AURUM в ТРЦ Cherry Mall представлений великий асортимент виробів з дорогоцінних металів класичного і сучасного дизайну, а також ювелірні прикраси з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння.
на картіназад до фото
ТРЦ МагеланЮвелірний острів
просп. Академіка Глушкова, 13Б
пн-вс: 10:00-21:00
Ювелірний острів AURUM в ТРЦ Магелан знаходиться на першому поверсі. У нас ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні та розкішні вечірні прикраси зі срібла та золота, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Магелан.
на картіназад до фото
ТЦ GLOBUSБутік
Київ, Майдан Незалежності, 1
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM в ТЦ GLOBUS знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТЦ GLOBUS 1.
на картіназад до фото
ТРЦ SkymallЮвелірний острів
Київ, просп. Ватутіна, 2Т
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний острів AURUM в ТРЦ Sky Mall знаходиться на другому поверсі. У нас ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Sky Mall.
на картіназад до фото
ТЦ «Ашан Беличи»Бутік
Київ, вул. Берковецька, 6
пн-нд: 10:00-21:00
Ювелирный магазин AURUM в ТЦ Ашан находится на первом этаже. В нашем магазине вы найдете лучшие коллекции от самых известных украинских производителей: стильные, лаконичные и роскошные вечерние украшения из золота и серебра, а также изящные украшения, инкрустированные драгоценными и полудрагоценными камнями. Наш широкий и разнообразный ассортимент позволит вам выбрать особенный подарок в магазине AURUM в ТЦ Ашан.
на картіназад до фото
ТРЦ Oasis Бутік
Київ, просп. Оболонський 47/42
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ Oasis знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Oasis.
на картіназад до фото
ТРЦ Smart PlazaБутік
Київ, просп. Перемоги, 26, м. "Політехнічний інститут"
пн-нд: 10:00-22:00
Ювелірний магазин AURUM в ТРЦ Smart Plaza знаходиться на першому поверсі. У нашому магазині ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ Smart Plaza.
на картіназад до фото
ТЦ Городок Острівок в ювелірному кварталі
Київ, просп. Степана Бандери, 23
пн-нд: 10:00-21:00
Ювелірний острів AURUM в ТЦ Городок знаходиться на першому поверсі. У нас ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТЦ Городок.
на картіназад до фото
Також для наших клієнтів ми пропонуємо вигідні умови оплати і доставки при замовленні ювелірних прикрас, аксесуарів, подарунків і сувенірів в кредит