Мрія кожної жінки, незалежно від віку і статусу - бути володаркою красивих дорогих ювелірних прикрас. Багато чоловіків також хочуть мати в своєму арсеналі такі аксесуари. Адже ювелірні вироби - це показник статусу, успіху і достатку, а також надійне вкладення коштів. До них відносяться всілякі кільця, браслети, ланцюжки та кольє, сережки, кулони і підвіски, брошки, запонки та інше. Головна характеристика ювелірних виробів - тонка творча робота професійного майстра-ювеліра, використання благородних металів, дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Щоб виготовити ексклюзивні ювелірні вироби необхідні не тільки навички, а ще творчий креативних підхід.
В давні часи ювелірні вироби характеризувалися інший цінністю, ніж у наш час. Тоді люди вірили, що коштовності мають якийсь незрозумілі магічний сенс, вони здатні захищати від злих чар. Їх використовували в різних обрядах і традиціях, деякі з них збереглися і до наших днів. Наприклад, обручки - це символ єдності, щирих глибоких почуттів, який виконує роль оберега сімейної пари від недоброзичливців. Хрестики і кулони з зображенням святих також є оберегом від усього злого.
Виготовляються ювелірні вироби з коштовних металів, декорують їх дорогоцінними або напівкоштовними каменями. На кожній прикрасі ставиться спеціальна проба, яка вказує на походження вироби і процентний вміст благородних металів. Саме від використовуваних матеріалів і дорогоцінних елементів, залежить на ювелірні прикраси ціна. Також на вартість впливає торгова марка вироби і рука майстра, яка його створила.
Найпоширеніші благородні метали в ювелірній справі:
Ювелірні прикраси декорують контрастними вставками, які надають їм ефектність, характер і магнетизм. Як правило, використовуються камені:
Вибрати виріб, декороване камінням, потрібно з огляду на колір, характер людини і стиль одягу.
Перш ніж вибрати і купити ювелірні вироби, слід ознайомиться з наявним асортиментом і рекомендації, як правильно носити прикраси. Безперечно, головним критерієм вибору є особистісні смакові переваги. Але все ж слід враховувати деякі прості правила:
Численні торгові точки і магазини спеціалізуються на продажу ювелірних виробів. Вигідно робити покупку в магазинах і на сайті нашої компанії AURUM. В асортименті представлені різноманітні затребувані коштовності з срібла і золота - ланцюжки, браслети, сережки і кільця, кольє, кулони і хрестики і багато іншого. В наявності продукція на будь-який смак і фінанси, навіть вимогливі клієнти зможуть підібрати виріб собі до душі. У нас ви можете недорого купити ювелірні вироби в Києві і інших містах України. Адже наша головна мета - виконувати мрії людей, приносити в їхнє життя більше фарб, торжества і позитивних емоцій.
Зняти темний наліт з металів можна декількома способами. Вироби без вставок замочують на 15 хвилин в теплому мильному або содовому розчині, а потім труть зубною щіткою, обполіскують і витирають насухо. Також можна прокип'ятити прикрасу протягом 5 хвилин. Бруд буде легко зняти м'якою ганчіркою. Вироби з дорогоцінного та напівдорогоцінного металами не рекомендують замочувати і нагрівати. Приготуйте кашку з соди або крейди і за допомогою серветки нанесіть на метал, обходячи вставку. Промийте під проточною водою. Щоб відполірувати золото або срібло, потріть їх вовняною тканиною.
Всі ювелірні вироби в каталозі сайту розділені на категорії. Зручна система фільтрів дозволити вибрати потрібний товар, орієнтуючись на свої потреби і побажання. В інтернет-магазині можна знайти прикраси з дорогоцінних металів, зі вставками і без, виконані в певному стилі, за прийнятною ціною. Зробити замовлення дуже просто: клікніть по картці виробу, виберіть розмір, натисніть «Купити» і заповніть форму. Придбати прикраси можна з доставкою по Україні або забрати в фірмовому магазині.
У каталозі представлена оригінальна продукція кращих українських виробників. Компанія пропонує вишуканий асортимент товарів. Клієнти можуть вибрати ювелірні вироби із золота і срібла, з дорогоцінним, напівкоштовним і штучним камінням, виконані в різноманітних стилях. Співробітники AURUM – професіонали, готові надати професійну консультацію і допомогти у виборі. На всі товари надається гарантія. Вибрати прикраси і зробити покупку можна онлайн, виконавши оплату на сайті і замовивши доставку.
Вартість прикрас залежить від виду і проби металу, типу, розміру та кількості вставок, ваги, складності дизайну. За ціною від 300 до 500 грн можна купити срібні та позолочені вироби без вставок і з цирконами. До 2000 гривень коштують прикраси із золота з оніксом, янтарем, опалом, іншими напівкоштовним камінням. Ювелірні вироби із сапфірами, діамантами, рубінами продають за 2500–5000 грн. У каталозі можна знайти й ексклюзивні прикраси оригінального дизайну, складного виконання. До таких належать вироби за ціною від 10 тисяч гривень.